1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Ciblas novada vēlēšanu komisijas paziņojums

21 marts 2017

Lai nodrošinātu 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanas, Ciblas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka atbilstīgi Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam
1) reģistrētās politiskās partijas vai to apvienības,
2) ne mazāk kā desmit vēlētāju apvienība,
3) Ciblas novada vēlēšanu komisijas locekļi
var pieteikt kandidātus iecirkņu komisiju veidošanai
līdz 2017. gada 24. aprīlim.

Lasit talak

Seminārs par deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanu un iesniegšanu

21 marts 2017

Centrālā vēlēšanu komisija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko semināru „Deputātu kandidātu sarakstu sagatavošana un iesniegšana 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām”.
Tas notiks 30. martā plkst. 14.00 Rīgā, Latvijas Pašvaldību savienībā (M. Pils ielā 1, Rīgā).
Semināru būs iespēja skatīties interneta tiešsaistē – LPS mājaslapā: www.lps.lv/lv/seminari-un-video/tiesraide
Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāievēro, sagatavojot un iesniedzot kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, kā arī iepazīties ar sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammu „Balsis PV 2017”.
Plašāka informācija – pielikumā.
Attachments:
Download this file (47.pdf)47.pdf

Ciblā noticis tradicionālais skrējiens „Pakaļ pavasarim”

30 marts 2017

Novada pašvaldības jauniešu centrs ''Impulss'' sadarbībā ar biedrību ''Strauts'' 23. martā pa Ciblas ciema teritoriju organizēja ikgadējo skrējienu ar uzdevumiem ''Pakaļ pavasarim''.
Laika apstākļi skrējienam bija labi, bet slimību un dažādu apstākļu dēļ uz sacensībām šoreiz neatbrauca komandas no Zilupes un Cirmas. Skrējienā piedalījās komandas no Ciblas (3 komandas) un Ludzas (2 komandas). Distance bija ap 1 km gara un tajā komandām vajadzēja veikt astoņus dažādus uzdevumus: skriešana divatā - kikeragā, purva pārvarēšana, manevri ar ķerru, ievainotā pārnešana ar nestuvēm, lekšana ar maisiem, komandas slēpošana, strītbols, šaušana ar pneimatisko šauteni.
Pirmās un otrās vietas kausi, medaļas un diplomi aizceļoja uz Ludzu. FOTO

Lasit talak

Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017”

30 marts 2017

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Lasit talak

Ciblas novadā tika godināti uzņēmīgākie ļaudis

21 marts 2017

18. martā Pušmucovā notika viens no vērienīgākajiem pašvaldības organizētajiem ikgadējiem pasākumiem – „Ciblas novada uzņēmējs 2016”. Tajā tika godināti cilvēki, kuri kopj savu zemi, darbojas lauksaimniecības vai kokapstrādes jomā, vada savus uzņēmumus un sniedz novada iedzīvotājiem dažādus pakalpojumus, kā arī nodrošina darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.
Pasākumu „Ciblas novada uzņēmējs 2016” pašvaldība rīkoja jau piekto reizi. FOTO

Lasit talak

3. aprīlī – tūrisma nozares uzņēmēju sanāksme

21 marts 2017

Ludzas novada Tūrisma un informācijas centra (TIC) speciālistes aicina Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novada uzņēmējus, kam ir interese par tūrisma nozari, uz ikgadēju sanāksmi. Tā notiks š.g. 3. aprīļa pēcpusdienā atpūtas bāzē “Dzerkaļi”.
Programmā – atskats uz lielākajiem 2016. gada notikumiem, plānotie pasākumi šajā tūrisma sezonā, BOOKING.COM speciālista ziņojums par tūristu vēlmju tendencēm u.c. aktualitātēm, kā arī diskusijas par dažādiem jautājumiem. Pieteikšanās – līdz 23. martam.
Plašāka informācija un programma pielikumā.

LAD konsultācijas par platību maksājumiem

16 marts 2017

Šogad pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu, varēs no šī gada 11. aprīļa līdz 22. maijam.
Ciblas novadā šobrīd vienīgā konsultācija plānota Pušmucovas bibliotēkā 26. aprīlī (pieteikšanās pa tālruni 62602064).
Lai sniegtu atbalstu lauksaimniekiem, Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde (LAD ALRLP), attiecīgi pielikumā esošajam izbraukumu grafikam, pagastos sniegs klātienē konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski (klientam līdzi jāņem Elektroniskās pieteikšanās sistēmas lietotājvārds un parole).
Plānotais konsultāciju sākums plkst. 9.00.
Informē LAD ALRPL ES Tiešo maksājumu daļas vadītāja Marina Sumarokova

Ciblas novada komandai – 2. vieta futbola turnīrā (papildināts teksts)

18 marts 2017

Piektdienas, 17. marta, vakarā Ludzas 2. vidusskolas sporta hallē uz finālspēlēm pulcējās telpu futbola turnīra “Latgola kauss” komandas.
Par I vietu turnīrā ar komandu „Šellat” no Rēzeknes cīnījās Ciblas novada komanda. Diemžēl pārāki šoreiz bija rēzeknieši. Spēles rezultāts 5 : 3, un ciblāniešiem – II vieta turnīrā.
Komandas “Ciblas novads” sastāvs: Mārtiņš Laizāns, Edijs Budrevičs, Endijs Romanovs, Artis Reiniks, Alens Kalvāns, Raivis Kozlovskis, Mārtiņš Pavlovs, Egīls Jegorovs, Kristians Punculs, Kristaps Tereško, Aigars Grahoļskis, Rihards Aleksandrovičs, Rihards Rižovs.
Apsveicam Ciblas puišus ar lielisku rezultātu! FOTO.

Lasit talak

Gaidām uzņēmēju idejas, plānojot ceļu pārbūvi

16 marts 2017

Jau informējām, ka vērienīga sadarbības projekta ietvaros, kas tika atbalstīt š.g. februārī*, Ciblas novada teritorijā – Zvirzdenes pagastā plānots pārbūvēt Banonejas ceļu 320 metru garumā (Zvirgzdenes pagasta ceļš Z-16). Nupat tiek atklāja projekta otrā kārta. Stāsta Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska:
– Banonejas ceļš, kuru būs iespēja pārbūvēt, atrodas Ludzas pilsētas tuvumā, pie Lielā Ludzas ezera. Projektā plānotās izmaksas tā pārbūvei no ES fondiem – 146 700 eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 15%.
Ciblas novada uzņēmēji tiek aicināti līdz š.g. 27.martam pieteikties ar idejām jaunām projekta aktivitātēm.

Lasit talak

Afiša

6. maijā Kurjanovas ezerā - "OSOKA-2017"

osoka 2017 175

4. maijā Ciblā - Baltā galdauta svētki

afisa 4.maijs cibla 175

7. maijā Pušmucovas TN - "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS"

afisha Pusmucova 175

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs