1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Visā Latvijā ir sākusies dabas skaitīšana

22 jūnijs 2017

20. jūnijā ar svinīgu pasākumu Latgales reģionā atklāta dabas skaitīšana - Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamo biotopu jeb dzīvotņu izplatības un kvalitātes apzināšana.
Dabas skaitīšana ilgs līdz 2019. gada nogalei, un šajā laikā Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā eksperti veiks aizsargājamo biotopu pārbaudi gan valsts, gan privātajās zemēs.

Lasit talak

Varēs pieteikt LEADER projektus

22 jūnijs 2017

Biedrība "Ludzas rajona partnerība" izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 4. kārtu Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam 19.2. pasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

Lasit talak

Piektdien, 7.jūlijā, Pušmucovā atklāsim rotaļlaukumu

30 jūnijs 2017

Jau šo piektdien, 7. jūlijā, plkst. 10.00 Pušmucovā apmeklētājiem tiks atklāts bērnu rotaļu laukums. Tas atrodas starp daudzdzīvokļu mājām Mežmalas ielā.
Gaidām bērnus un viņu vecākus uz atklāšanas sarīkojumu piektdienas rītā!
Noslēgumam tuvojas projekts „Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā”. Aizvadītajā nedēļā SIA „MK dizains” no Jēkabpils piegādāja rotaļu laukuma konstrukcijas: šūpoles, rotaļu mājiņu, atsperšūpoles, smilškasti, balansieri, basketbola grozu mazajiem sportistiem, rotaļu pilsētiņu, virvju tuneli, kā arī solus bērniem un pieaugušajiem. Spītējot lietainam laikam, „MK dizains” speciālisti uzstādīja konstrukcijas. Pagaidām laukums ir norobežots, lai konstrukcijas būtu droši nostiprinātas.
Lūdzam iedzīvotājus ļaut sacietēt cementam un neaiztikt iekārtas līdz lentes noņemšanai 7. jūlija rītā, lai šis laukumiņš nostāvētu daudzus gadus!

Lasit talak

Uz pašvaldības ceļiem tiek mainītas caurtekas

16 jūnijs 2017

Vasara uz Ciblas novada pašvaldības ceļiem sākusies ar caurteku maiņu un arī jaunu caurteku ierīkošanu.
Jūnija pirmajā pusē trīs caurtekas nomainītas uz ceļiem Zvirgzdenes pagastā (Z4 Seļekova – Bierznīki – Lucmuiža un Z10 Ražanova – Zjuzi – Krīveņi). Bez tam jauna caurteka ierīkota uz ceļa P 16 Vornaiši - Šmati - Loči un nomainīta uz ceļa P 10 Ūdri - Masļenki.

Lasit talak

Talantu konkursā – 18 bērni un jaunieši

22 jūnijs 2017

16. jūnijā Pušmucovā notika Ciblas un Ludzas novada talantīgo bērnu un jauniešu konkurss, kas vienlaikus bija arī koncerts “Kā lakstīgala sirds mana dzied…”. Tajā uzstājās 18 dalībnieki – pārsvarā solisti.
Viņu sniegumu vērtēja profesionāli mūzikas pedagogi: Evita Podoļeca, Karīna Demko – Seņkāne, Valdis Naglis.
Dalībnieki tika vērtēti četrās vecuma grupās.

Lasit talak

Meklējam sakoptāko novada sētu

19 jūnijs 2017

Ar mērķi motivēt novada iedzīvotājus sakopt savu darba un dzīves vietu, kā arī popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē arī šogad pašvaldība rīko konkursu „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2017”.
Konkursā aicināts piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumi (IK, SIA, zemnieku saimniecības u.c.). Izņēmums – pašvaldības struktūrvienības un iestādes, kā arī pagājušā gada uzvarētāji.

Lasit talak

Ievēlēta Ciblas novada domes vadība

19 jūnijs 2017

 
Šodien, 19. jūnijā, uz pirmo Ciblas novada domes sēdi pulcējās deputāti, kas ievēlēti 3. jūnija pašvaldības vēlēšanās.
Domes sastāvā ievēlēti: 6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA” (turpmāk tekstā: ZZS/LP): Juris Dombrovskis, Sarmīte Leščinska, Aldis Tihovskis, Inese Birska, Ēriks Astičs, Rudīte Valtere; 2 deputāti no saraksta „Likteņdzirnas”: Aivars Rikums un Māris Trukšāns;1 deputāts no saraksta „Savam novadam”: Aleksejs Ivanovs.

Lasit talak

„Vasaras saulgriežus Dagdā” radīs arī Ciblas novada folkloras kopas

13 jūnijs 2017

Ciblas novada folkloras kopas „Madara” no Blontiem, „Ilža” no Ciblas un „Saime” no Zvirgzdenes pirms Līgo svētkiem dosies uz Dagdu.
Te 21. jūnijā vairāk kā 45 tradicionālās kultūras kolektīvi pulcēsies uz Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” modelēšanas pasākumu “Vasaras Saulgriežu svētki Dagdā”.

Lasit talak

Ielīgosim un sagaidīsim Jāņus Ciblas novadā!

13 jūnijs 2017

Tuvojas Vasaras saulgrieži. Arvien biežāk dzirdam jautājumu: „Kur šogad līgosi?”. Ciblāniešiem atbilde skaidri zināma... Jau gadu gadiem ļaudis pulcējas Kapukalna estrādē Līgovakarā, 23. jūnijā, un lustējas līdz Jāņu rītam. Tā tas būs arī šovasar.
Līgonakts zaļumballe tiks rīkota arī Zvirgzdenes estrādē - jāņabērnus gaidīsim 23. jūnijā no plkst. 21.00.
Bet ielīgošanas pasākumi
Ciblas novada ciematos sāksies
jau 21. jūnijā.
Kopā ar folkloras kopu "Ilža" svētkus ielīgosim 21. jūnijā plkst. 12.00 Felicianovā.
Bet  21. jūnija vakarā, pl. 19.00, Pušmucovas Tautas namā ciemosies Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta amatierteātris „Dekteri” ar viencēliena lugu un pāris skečiem. Līgodziesmas skandēs vietējais etnogrāfiskais ansamblis „Olūti”.
Ielīgošanas pasākumi notiks arī Blontos - 22. jūnijā plkst. 15.00 un Zvirgzdenes pagasta Lucmuižā - 22. jūnijā plkst. 16.00.
Aicinām ikvienu līgot Ciblas novadā!

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo