1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Visaktīvāk talkoja Pušmucovas pagastā

30 aprīlis 2017

Arī Ciblas novadā notika Lielā talka, spītējot nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Kopumā bija reģistrētas 12 oficiālās talkošanas vietas. Talku pašvaldībā koordinēja Aldis Tihovskis.
Viņš informē, ka lielākoties pieteiktajās talkošanas vietās cilvēki strādāja nevis 22. aprīlī – oficiālajā Lielā talkas dienā, bet turpmākajā nedēļā – kad kurš varēja. Šogad Ciblas novadā Lielajā takā piedalījās 185 cilvēki un izlietoja 1425 talkas maisus.

Lasit talak

Uz Ciblas novada pašvaldības deputāta amatu kandidē 42 personas

25 aprīlis 2017

Ciblas novada pašvaldības vēlēšanām iesniegti 4 deputātu kandidātu saraksti, kuros ierakstīti 42 kandidāti. Vēlēšanās 3. jūnijā tautai būs jāievēl 9 deputāti. Katrā sarakstā varēja iekļaut 12 kandidātus. Maksimāli iespējamo kandidātu skaitu ir pieteikuši 3 saraksti.
Publicējam iesniegtos deputātu kandidātu sarakstus, minot katra kandidāta darbavietu (daļai ir vairākas darbavietas vai amati, bet rakstām tikai pirmo, kas uzrādīts).

Lasit talak

Notikuši sporta pasākumi

28 aprīlis 2017

Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.

Lasit talak

Labklājības ministrijas aptauja par asistentu pakalpojumiem

28 aprīlis 2017

Labklājības ministrija lūdz cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā.
Tā ir par asistenta pakalpojuma atbilstību personu ar invaliditāti vajadzībām. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti kā izziņas materiāls, lai uzlabotu personu ar invaliditāti iespējas saņemt viņu vajadzībām piemērotu asistenta pakalpojumu.
Anketu var aizpildīt gan paši cilvēki ar invaliditāti, gan viņu uzticības personas – ģimenes locekļi, radinieki, draugi vai citas uzticības personas –, ja persona ar invaliditāti pati nevar aizpildīt anketu.
Aptaujas anketa pieejama šeit: www.visidati.lv/aptauja/1278504231/

Mērķis – ieinteresēt jauniešus

28 aprīlis 2017

Tas ir Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) īstenots projekts, kura gaitā Latvijas skolu audzēkņi tiek iepazīstināti ar inženierzinātnēm, lai veicinātu interesi par tām. Asociācija vēlas attīstīt ciešāku sadarbību starp izglītības iestādēm un darba devējiem.
Pušmucovas pamatskolas pedagoģe Elvīra Rimicāne abās mūsu novada skolās strādā arī kā karjeras konsultante tikko uzsāktajā projektā ““Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”*. Viņa koordinēja šo izglītojošo pasākumu un atzīst, ka tas ir bijis ļoti veiksmīgs, jo raisījis interesi skolēnos. Pat skeptiskākie delveri bija ieinteresējušies, sekoja demonstrējumiem un uzdeva jautājumus.

Lasit talak

LIELĀ TALKA 2017 PĀRCELTA UZ 29. APRĪLI!

13 aprīlis 2017

Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem
LIELĀ TALKA
Ciblas novadā
tiek pārcelta uz nākamo sestdienu - 29. aprīli!
Ciblas novadā Lielo talku koordinē Aldis Tihovskis, viņa tālrunis 26162066.
Internetā www.talkas.lv  ikviens varēja oficiāli pieteikt talkas vietas!
Kartē Ciblas novadā atzīmētas 12 Lielās talkas vietas:

Lasit talak

Lasītājiem – ekskursija uz Ludzas novadpētniecības muzeju

27 aprīlis 2017

Felicianovas bibliotēka lasītājiem 7.aprīlī organizēja ekskursiju uz Ludzas Novadpētniecības muzeju. Pieteicās 18, bet ieradās 16 braucēji.
Lai gan interesanti objekti ir tepat tuvējā pilsētā – Ludzā, bet daudzi muzejā nebija iegriezušies kopš skolas laikiem.
Apmeklējām muzeja pastāvīgās ekspozīcijas, kas visas ir interesantas.

Lasit talak

4. maijā Ciblā tiks stādīts Latvijas simtgades ozols

18 aprīlis 2017

 4. maijā notiks akcija “Apskauj Latviju”, kuras laikā gar Latvijas robežu 43 Latvijas pierobežas pašvaldībās tiks stādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli – Latvijas spēka un garīgā sardze.
Akcija tiek rīkota ar Iekšlietu ministrijas iniciatīvu, un ar to sāksies Latvijas valsts simtgades svinības.
Īstenojot akcijas plānošanu, tika uzrunāta arī Ciblas novada pašvaldība. Bija jāizvēlas ozola stādīšanas vieta, jādomā par svētku saturu.
Latvijā 4. maijā, sākot no pulksten 9.00, noteiktā laika secībā visas dienas laikā tiks iestādīti 100 ozoli. Darbību uzsāks vienlaicīgi no Rīgas un četriem Latvijas vistālākajiem ģeogrāfiskiem punktiem, kur jau 1998. gadā par godu Latvijas valsts pastāvēšanas 80. gadadienai izveidota skulpturāla grupa „Latvija saules zīmē”. Mums tuvākā zīme „Austras koks” atrodas Meikšānu ciemā Zilupes - Šķaunes ceļa malā.
Ciblā Latvijas simtgades ozols tiks stādīts 4. maijā plkst. 13.00 pie Barikāžu laika piemiņas zīmes.

Lasit talak

Veikti grozījumi autobusu reisiem vietējos maršrutos

13 aprīlis 2017

Latgales plānošanas reģions informē, ka Valsts SIA “Autotransporta direkcija”, pamatojoties uz pārvadātāja SIA “Ludzas ATU” vēstuli, ir veikusi šādus grozījumus Ludzas pilsētas un bijušā Ludzas rajona reģionālajos vietējās nozīmes maršrutos.
Ciblas novada teritorijā izmaiņas veiktas: maršrutā Nr. 6572 Ludza – Blonti – Degļeva un maršrutā Nr. 6573 Ludza – Felicianova.
Grozījumi stājas spēkā ar š.g. 17. aprīli.
Plašāka informācija – pielikumā.

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo