1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Pieteikšanās platību maksājumiem atvērta

12 aprīlis 2017

Lauksaimnieki no 11. aprīļa līdz 22. maijam aicināti Lauku atbalsta dienestā (LAD) pieteikties platību maksājumu atbalsta saņemšanai.
Pieteikumus varēs iesniegt vēl līdz 15. jūnijam, taču tādā gadījumā tiks piemērota kavējuma sankcija. Šogad platību maksājumu atbalsta saņemšanai noteiktas vairākas izmaiņas, jo grozīti Ministru kabineta 10.03.2015. noteikumi Nr. 126 “Tiešo maksājumu piešķiršanas kārtība lauksaimniekiem”.

Lasit talak

LLKC konsultanti palīdzēs mazajām saimniecībām

12 aprīlis 2017

 
Mazās lauku saimniecības, kuras plāno tālāku attīstību, var sākt izstrādāt projektu pieteikumus 15 000 eiro liela atbalsta saņemšanai. Palīdzību projektu izstrādē sniegs arī aptuveni 70 SIA ”Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) konsultanti birojos visā Latvijā (*).
 Kopējais finansējums – 18 747 336 eiro, varētu pietikt 1250 saimniecībām.
Atbalsta mērķis ir veicināt mazo lauku saimniecību konkurētspēju, paaugstinot to ražošanas produktivitāti, efektivitāti, atbalstot kooperāciju un tirgus pieejamību.

Lasit talak

Par kandidātu sarakstu pieņemšanu pašvaldību vēlēšanām

06 aprīlis 2017

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām Ciblas novadā notiks no 2017. gada 15. aprīļa līdz 24. aprīlim. Kandidātu sarakstus var iesniegt Ciblas novada vēlēšanu komisijai domes administratīvajā ēkā Blontos, sēžu zālē.
Ciblas novada vēlēšanu komisijas darba laiks:
bez iepriekšējās pieteikšanās
20. aprīlis, 10.00 - 14.00,
24. aprīlis, 08.00 - 18.00.
Pārējās dienās darba laiks saskaņojams ar vēlēšanu komisiju telefoniski vai elektroniski.

Lasit talak

Pētījums parāda – CE rezultāti Ciblas vidusskolas ir augsti

13 aprīlis 2017

Latvijas Pašvaldību savienība ir veikusi centralizēto valsts eksāmenu rezultātu analīzi par 2014./2015 mācību gadu. Centralizēto eksāmenu rezultātu analīze par 2015./2016. mācību gadu ir loģisks turpinājums pagājušā pētījumam.
Šajā pētījumā redzam, ka augsts vērtējums ir Ciblas vidusskolai.
Pētījuma mērķis ir sniegt ieskatu par vidusskolu centralizēto eksāmenu rezultātiem vispārējās izglītības iestādēs, kas ļauj pašvaldībām, sabiedrībai, vecākiem un skolēniem novērtēt izglītības kvalitāti skolās, pašvaldībām pieņemt lēmumus, vērtējot skolu tīklu un izstrādājot pilsētas vai novada izglītības attīstības stratēģiju vai finansiāli motivējot skolotājus pēc skolēnu snieguma līmeņa.
Attachments:
Download this file (EKSAMENI.PNG)EKSAMENI.PNG

Lasit talak

Satikām meistarus Līdumniekos

11 aprīlis 2017

1. aprīlī Līdumniekos norisinājās pasākums „Satiec savu meistaru! 2017”, ko organizēLatvijas Nacionālais kultūras centrs. Biedrība „Darba un kultūras centrs Līdumnieki” jau otro reizi iesaistījās šajā pasākumā. Par to vairāk stāsta Dagnija Sadovska, biedrības projektu asistente.
Mūsu biedrība Latvijas Nacionālajam kultūras centram piedāvāja programmu ar ļoti daudziem sava amata meistariem, bet oficiāli tik apstiprinātas četras aktivitātes: aušana (meistares Gunta Lavrinoviča, Anita Jarmoliča, Lidija Protasova), adīšana (Laila Jarmoliča), kalšana un pūšamo mūzikas instrumentu spēle. Tomēr iesaistījās arī citi biedrības aicināti meistari. Rezultātā programma izvērtās ļoti plaša.

Lasit talak

Traktortehnika jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei

23 marts 2017

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei (TA).Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei.
Blontu un Pušmucovas pagastā TA būs 3. aprīlī un 25. maijā.
Ciblas, Līdumnieku un Zvirzgdenes pagastā - 21. aprīlī un 15. jūnijā.

Lasit talak

Ciblas novada vēlēšanu komisijas paziņojums

21 marts 2017

Lai nodrošinātu 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanas, Ciblas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka atbilstīgi Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam
1) reģistrētās politiskās partijas vai to apvienības,
2) ne mazāk kā desmit vēlētāju apvienība,
3) Ciblas novada vēlēšanu komisijas locekļi
var pieteikt kandidātus iecirkņu komisiju veidošanai
līdz 2017. gada 24. aprīlim.

Lasit talak

Seminārs par deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanu un iesniegšanu

21 marts 2017

Centrālā vēlēšanu komisija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko semināru „Deputātu kandidātu sarakstu sagatavošana un iesniegšana 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām”.
Tas notiks 30. martā plkst. 14.00 Rīgā, Latvijas Pašvaldību savienībā (M. Pils ielā 1, Rīgā).
Semināru būs iespēja skatīties interneta tiešsaistē – LPS mājaslapā: www.lps.lv/lv/seminari-un-video/tiesraide
Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāievēro, sagatavojot un iesniedzot kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, kā arī iepazīties ar sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammu „Balsis PV 2017”.
Plašāka informācija – pielikumā.
Attachments:
Download this file (47.pdf)47.pdf

Ciblā noticis tradicionālais skrējiens „Pakaļ pavasarim”

30 marts 2017

alt
Novada pašvaldības jauniešu centrs ''Impulss'' sadarbībā ar biedrību ''Strauts'' 23. martā pa Ciblas ciema teritoriju organizēja ikgadējo skrējienu ar uzdevumiem ''Pakaļ pavasarim''.
Laika apstākļi skrējienam bija labi, bet slimību un dažādu apstākļu dēļ uz sacensībām šoreiz neatbrauca komandas no Zilupes un Cirmas. Skrējienā piedalījās komandas no Ciblas (3 komandas) un Ludzas (2 komandas). Distance bija ap 1 km gara un tajā komandām vajadzēja veikt astoņus dažādus uzdevumus: skriešana divatā - kikeragā, purva pārvarēšana, manevri ar ķerru, ievainotā pārnešana ar nestuvēm, lekšana ar maisiem, komandas slēpošana, strītbols, šaušana ar pneimatisko šauteni.
Pirmās un otrās vietas kausi, medaļas un diplomi aizceļoja uz Ludzu. FOTO

Lasit talak

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo