1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017”

30 marts 2017

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Lasit talak

Ciblas novadā tika godināti uzņēmīgākie ļaudis

21 marts 2017

18. martā Pušmucovā notika viens no vērienīgākajiem pašvaldības organizētajiem ikgadējiem pasākumiem – „Ciblas novada uzņēmējs 2016”. Tajā tika godināti cilvēki, kuri kopj savu zemi, darbojas lauksaimniecības vai kokapstrādes jomā, vada savus uzņēmumus un sniedz novada iedzīvotājiem dažādus pakalpojumus, kā arī nodrošina darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.
Pasākumu „Ciblas novada uzņēmējs 2016” pašvaldība rīkoja jau piekto reizi. FOTO

Lasit talak

3. aprīlī – tūrisma nozares uzņēmēju sanāksme

21 marts 2017

Ludzas novada Tūrisma un informācijas centra (TIC) speciālistes aicina Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novada uzņēmējus, kam ir interese par tūrisma nozari, uz ikgadēju sanāksmi. Tā notiks š.g. 3. aprīļa pēcpusdienā atpūtas bāzē “Dzerkaļi”.
Programmā – atskats uz lielākajiem 2016. gada notikumiem, plānotie pasākumi šajā tūrisma sezonā, BOOKING.COM speciālista ziņojums par tūristu vēlmju tendencēm u.c. aktualitātēm, kā arī diskusijas par dažādiem jautājumiem. Pieteikšanās – līdz 23. martam.
Plašāka informācija un programma pielikumā.

LAD konsultācijas par platību maksājumiem

16 marts 2017

Šogad pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu, varēs no šī gada 11. aprīļa līdz 22. maijam.
Ciblas novadā šobrīd vienīgā konsultācija plānota Pušmucovas bibliotēkā 26. aprīlī (pieteikšanās pa tālruni 62602064).
Lai sniegtu atbalstu lauksaimniekiem, Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde (LAD ALRLP), attiecīgi pielikumā esošajam izbraukumu grafikam, pagastos sniegs klātienē konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski (klientam līdzi jāņem Elektroniskās pieteikšanās sistēmas lietotājvārds un parole).
Plānotais konsultāciju sākums plkst. 9.00.
Informē LAD ALRPL ES Tiešo maksājumu daļas vadītāja Marina Sumarokova

Ciblas novada komandai – 2. vieta futbola turnīrā (papildināts teksts)

18 marts 2017

Piektdienas, 17. marta, vakarā Ludzas 2. vidusskolas sporta hallē uz finālspēlēm pulcējās telpu futbola turnīra “Latgola kauss” komandas.
Par I vietu turnīrā ar komandu „Šellat” no Rēzeknes cīnījās Ciblas novada komanda. Diemžēl pārāki šoreiz bija rēzeknieši. Spēles rezultāts 5 : 3, un ciblāniešiem – II vieta turnīrā.
Komandas “Ciblas novads” sastāvs: Mārtiņš Laizāns, Edijs Budrevičs, Endijs Romanovs, Artis Reiniks, Alens Kalvāns, Raivis Kozlovskis, Mārtiņš Pavlovs, Egīls Jegorovs, Kristians Punculs, Kristaps Tereško, Aigars Grahoļskis, Rihards Aleksandrovičs, Rihards Rižovs.
Apsveicam Ciblas puišus ar lielisku rezultātu! FOTO.

Lasit talak

Gaidām uzņēmēju idejas, plānojot ceļu pārbūvi

16 marts 2017

Jau informējām, ka vērienīga sadarbības projekta ietvaros, kas tika atbalstīt š.g. februārī*, Ciblas novada teritorijā – Zvirzdenes pagastā plānots pārbūvēt Banonejas ceļu 320 metru garumā (Zvirgzdenes pagasta ceļš Z-16). Nupat tiek atklāja projekta otrā kārta. Stāsta Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska:
– Banonejas ceļš, kuru būs iespēja pārbūvēt, atrodas Ludzas pilsētas tuvumā, pie Lielā Ludzas ezera. Projektā plānotās izmaksas tā pārbūvei no ES fondiem – 146 700 eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 15%.
Ciblas novada uzņēmēji tiek aicināti līdz š.g. 27.martam pieteikties ar idejām jaunām projekta aktivitātēm.

Lasit talak

Florbola turnīrā uzvar kārsavieši

18 marts 2017

alt
11. martā Ciblas novada sporta kompleksā Felicianovā notika atklātais turnīrs florbolā, kas bija veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.
Diemžēl turnīrā piedalījās vien trīs komandas, jo tajā sestdienā sporta sacensības notika arī citviet. Tomēr bija pārstāvēti trīs novadi: Kārsava, Ludza un Cibla. Izspēlējot savstarpējās cīņas, tika noskaidrots labākais – komanda no Kārsavas ieguva I vietu. Kārsavieši ieguva 6 punktus, jo uzvarēja abās spēlēs: Ciblas „Strautu” pieveica ar 12:9, Ludzas „Spāku” – ar 10:4. FOTO

Lasit talak

LAU aicina pašvaldības sadarboties grants ceļu jautājuma risināšanā

17 marts 2017

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ir gatava ciešākai sadarbībai ar novadu domēm, lai kopīgi risinātu novada svarīgāko autoceļu ikdienas uzturēšanas jautājumus pieejamā finansējuma apjomā. Pēdējās nedēļas laikā “Latvijas autoceļu uzturētājs” veicis greiderēšanas darbus visos Latvijas reģionos, nolīdzinot grants ceļa segumus vairāk nekā 9000 pārgājiena kilometru apjomā un veicot ceļa segumu planēšanu vairāk nekā 700 kilometru garumā.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un šķīdoni uz valsts ceļiem, kā arī par apzinātu ceļa bojāšanu aicinām informēt Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555 vai uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasit talak

Papildināti un precizēti MK noteikumi, kas aktuāli lauksaimniekiem

16 marts 2017

Valdība šonedēļ ir lēmusi par vairāku ar lauksaimniecisko ražošanu saistītu MK noteikumu papildināšanu un grozījumiem tajos. Par to informē Ciblas novada lauksaimniecības konsultants Agris Trukšāns.
Ir pilnveidota marķētās dīzeļdegvielas piešķiršanas kārtība. Izmaiņas noteikumos paredz ar 2017./2018. saimniecisko gadu atcelt tiesības iegādāties degvielu ar samazināto akcīzes nodokļa likmi par zemes platību, kurās tiek audzēta kukurūza biogāzes ieguvei, jo Latvijā kukurūzu audzē gan lopbarības ieguvei, gan biogāzes ieguvei kā enerģētisko kultūru.
Nolūkā pilnveidot atsevišķus tiešā atbalsta maksāšanas piemērošanas noteikumus ir pilnveidota tiešo maksājumu piešķiršanas kārtība.
Bez tam precizēta atbalsta piešķiršanas kārtību vides, klimata un lauku ainavas uzlabošanai. Izmaiņas noteikumos sagatavotas, lai precizētu atbalsta piešķiršanas kārtību, saglabājot iepriekšējā plānošanas perioda atbalsta administrēšanas pieeju.
Papildināta un precizēta bioloģiskās lauksaimniecības uzraudzības un kontroles kārtība.
Pielikumā - Zemkopības ministrijas informācija.

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo