1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Sporta vakars Ciblas novadā: volejbols un strītbols

20 jūlijs 2017

Rosinot Ciblas novada iedzīvotājus iesaistīties sportiskās aktivitātēs Ciblas novada svētku ietvaros Lucmuižas pludmalē, pašā ezera krastā notika “Svētku kauss pludmales volejbolā”.
Cīņā par kausu iesaistījās 5 komandas: “Pēdējā cerība” (Blonti), “Aizpūre” (Līdumnieki), “Zabalotje” (Līdumnieki), “Rodņa” (Zvirgzdene) un “Kaprači” (Pušmucova).
Pēc nolikuma, komandā varēja pieteikt 6 dalībniekus, bet laukumā spēlēja 4 dalībnieki: 1 sieviete un 3 vīrieši vai arī varēja spēlēt 1 veterāns (45+) un 3 vīrieši. Laukumā komandas tikās katra ar katru līdz divām uzvarām. FOTO

Lasit talak

Izskanējuši Ciblas novada svētki

18 jūlijs 2017

Trīs dienas – no 7. līdz 9. jūlijam – norisinājās dažādi Ciblas novada svētku pasākumi.
Piektdiena bija atvēlēta sportiskām aktivitātēm, notika divi komandu spēļu turnīri.
Sestdien Blontos notika līdz šim nebijusi pagastu dižošanās, viesmākslinieku koncerts un balle.
Savukārt svētdien Pušmucovā notika svētku dievkalpojums.
Novada svētki noslēdzās ar zirgu rikšošanas sacensībām. FOTO

Lasit talak

Domes priekšsēdētājam piešķirts atvaļinājums

12 jūlijs 2017

Ar Ciblas novada pašvaldības domes lēmumu, kas pieņemts sēdē 29.jūnijā, domes priekšsēdētājam
Jurim Dombrovskim piešķirts ikgadējais atvaļinājums. Tas dalīts daļās:
no 10. līdz 23. jūlijam,
no 7. līdz 20. augustam un
no 4. līdz 12. septembrim.
J. Dombrovski viņa atvaļinājuma laikā aizvieto domes priekšsēdētāja vietniece Inese Birska. Viņas pieņemšanas laiks Blontos, pašvaldības administratīvajā centrā:
ceturtdien, 13.jūlijā, no plkst. 9.00 līdz 12.00;
otrdien, 18. jūlijā, no plkst. 13.00 līdz 14.00;
ceturtdien, 20. jūlijā, no plkst. 13.00 līdz 14.00.

Parakstīts līgums par projekta īstenošanu

12 jūlijs 2017

Ciblas novada pašvaldība ir parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/067 „Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” īstenošanu. Projektu plānots īstenot līdz 2019. gada 31. decembrim.
Projekta mērķis - uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Ciblas novada iedzīvotajiem, īstenojot pasākumus Ciblas novada teritorija un iesaistot projekta pasākumos vismaz 589 iedzīvotājus.

Lasit talak

16. jūlijā godinām Mozuļu kaujās kritušos

18 jūlijs 2017

Katru vasaru jūlija vidū Krivandā pulcējas cilvēki, kuri svētā piemiņā patur 1944. gada jūlijā Mozuļu kaujās kritušos latviešu leģionārus.
Arī šogad 16. jūlijā pie baltā krusta notika tradicionāls piemiņas brīdis, kurā skanēja patriotiskas runas, atmiņas, dzeja un dziesmas. Ikreiz no tilta Zilupes upē tiek mesti ziedi un vainagi, kam jānonāk otrpus robežai Krievijas Federācijas teritorijā, kur norisinājās Mozuļu kaujas. Noslēgumā – himna „Dievs, svētī Latviju”.
Mozuļu kaujas atceres pasākumu organizē biedrība „Daugavas vanagi Latvijā” Rēzeknes nodaļa.FOTO

Lasit talak

Ciblas kauss aizceļo uz Gulbenes novadu

12 jūlijs 2017

Šī gada 9. jūlijā Ciblas novada svētkus noslēdza Latvijas mēroga zirgu rikšošanas sacensības “Ciblas kauss 2017”. Neskatoties uz nedēļu ilgām lietavām pirms sacensībām, pasākuma dienā vasarīgais laiks aplaimoja gan skatītājus, gan arī pašus sacensību dalībniekus.
Pavisam kopā bija ieradušies 11 braucēji no sešiem Latvijas novadiem (Ciblas, Ludzas, Dagdas, Krāslavas, Garkalnes un Gulbenes) ar 18 rikšotāju šķirņu zirgiem. Distances garums bija 1830 metri, kur notika seši pamatbraucieni, katrā piedaloties pa trīs zirgiem.
Sacensību noslēgumā bija finālbrauciens (attēlā), kur par uzvaru cīnījās jau pieci rikšotāji. FOTO

Lasit talak

Ieteikumi iedzīvotājiem ārstu protesta akcijas laikā

30 jūnijs 2017

Ņemot vērā Latvijas ģimenes ārstu asociācijas pieteikto protesta akciju no šā gada 3. jūlija plkst. 12:00, Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz ieteikumus iedzīvotājiem situācijai, kad ģimenes ārsta praksē netiek nodrošinātas ārsta konsultācijas.
OPERATĪVA informācija publicēta NVD mājaslapā: http://www.vmnvd.gov.lv/lv
Medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos visu diennakti sniedz valsts organizētā Ģimenes ārstu konsultatīvā tāruņa 66016001 mediķi. Medicīniski padomi tiek sniegti saaukstēšanās, drudža, galvassāpju, kakla un ausu sāpju, vemšanas, caurejas, nelielu traumu vai hronisku slimību saasinājuma u.c. vienkāršu saslimšanu gadījumos.

Lasit talak

Uzstādīts piemineklis keramiķim Šmulānam

18 jūlijs 2017

18. jūlijā Zvirgzdenes pagasta Seļekovas kapsētā jauns piemineklis tika uzstādīts uz mūsu izcilā novadnieka keramiņa Antona Šmulāna atdusas vietas.
Pieminekli savā darbnīcā Ludzā izgatavojis Antons Masaļskis. Akmenim izvēlēts granīts. Tā brūni pelēkais tonis ir ļoti tuvs Latgales mālam, no kura savulaik Antons Šmulāns ir darinājis daudzus savus šedevrus.

Lasit talak

Darbs palīdz dzīvot

13 jūlijs 2017

12. jūlijā Felicianovas iedzīvotājai Jeļenai Gurjanovai apritēja 91 gads. Šo notikumu Ciblas novada ļaudis atzīmēja, atklājot sirmgalves darbu izstādi. Jeļena brīnumskaisti izšuj segas un spilvenus, tamborē sedziņas.
– Bez darba nevaru. Tas man palīdz dzīvot, – tā kā kaunēdamās saka Jeļena Gurjanova, jo daudzi brīnās par cilvēka spēju tik cienījamā vecumā radoši strādāt.
Uz izstādes atklāšanu Ciblas Tautas namā bija ieradušies daudzi vietējie iedzīvotāji. Tika apbrīnoti rokdarbi un pati jubilāre. Jeļena Gurjanova stāstīja par savu aizraušanos, viņai tika pasniegti ziedi un veltīti atzinīgi vārdi.

Lasit talak

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo