1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Izsūtīti NĪN maksāšanas paziņojumi

03 februāris 2017

Ir sagatavoti Ciblas novada Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumi. Ciblas novada pašvaldībā ir pāri par 3300 zemes īpašumu, kurām tiek rēķināts nodoklis.
Apmēram 30% no visiem NĪN maksāšanas paziņojumiem tiek izsūtīti elektroniski.
Informācija ir nosūtīta uz pagastu pārvaldēm un ir pieejama pagastu kasēs, kur var arī samaksāt nodokli, kā arī Vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā Blontos.

Lasit talak

Četri Ciblas novada folkloras kolektīvi piedalīsies „Baltica 2018” skatē

02 februāris 2017

Sestdien, 11. februārī, Malnavas muižā pulcēsies četru novadu: Baltinavas, Ciblas, Kārsavas un Ludzas folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi, lai piedalītos Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2018” skatē.
Tiks vērtēts to mākslinieciskais līmenis dalībai festivālā „Baltica”, kas notiks 2018. gada 16. – 21. jūnijā. Tā tēma būs “Jāņi. Ziedēšana”, un festivāls noslēgsies ar Vasaras saulgriežu svinēšanu visos Latvijas novados un Rīgā.
No Ciblas novada skatē piedalīsies četri kolektīvi: Pušmucovas TN etnogrāfiskais ansamblis „Olūti” (vadītāja Ināra Dovgiallo), Blontu TN folkloras kopa „Madara” (vadītāja Ināra Sprudzāne), Ciblas TN folkloras kopa „Ilža” (vadītāja Dace Tihovska), Zvirgzdenes TN folkloras kopa „Saime” (vadītāja Valentīna Ruciņa).

Lasit talak

Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā “PROTI un DARI!”

09 februāris 2017

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā “PROTI un DARI!”.
Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts “PROTI un DARI!”, Nr.8.3.3.0/15/I/001 ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītam jaunietim tiek sniegts individuāls, tieši viņam domāts atbalsts.

Lasit talak

Var iesniegt lauku bloku precizēšanas pieprasījumus

07 februāris 2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz š.g. 1. aprīlim, izmantojot LAD Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS - https://eps.lad.gov.lv/login), ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas pieprasījumus 2017. gada Vienotā iesnieguma sezonai.
Pārliecinieties par savām apsaimniekotajām platībām LAD ģeogrāfiskajā informācijas sistēmā, kurā ir apkopota aktuālākā informācija par lauksaimniecības zemi un ainavu elementiem lauku blokos.

Lasit talak

Ciblas novadā suņu čipošanu veic vairāki veterinārārsti

17 janvāris 2017

Ministru kabinets noteicis, ka suņu čipošanu un reģistrēšanu bija jāizdara līdz 2017. gada 1. janvārim. Sunim, kas sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāimplantē mikroshēma un tas jāreģistrē Lauksaimniecības Datu centrā (LDC).
Šobrīd suņiem implantēt mikroshēmas var tikai privāti praktizējoši veterinārārsti, kas maksu par pakalpojumu nosaka saskaņā ar savu cenrādi. Vetārstiem arī jānoslēdz līgums ar LDC par tiesībām ievadīt datus par dzīvnieku.
Ciblas novadā šos pakalpojumus nodrošina vairākas veterinārārstes, kas brauc pie iedzīvotājiem arī uz mājām:
veterinārārste Veneranda KRIŠĀNE (tālr. 26415018) pamatā strādā Zvirgzdenes pagastā;
veterinārārste Anastasija KUZMINA (tālr. 29471875), kas pati dzīvo Malnavā, sniedz šo pakalpojumu Pušmucovas un Blontu pagastā, kā arī citur.
veterinārārste Ingrīda NOVIKOVA (tālr. 26402956) – pamatā Blontu pagastā.
Iespējams, pakalpojumus Ciblas novada teritorijā piedāvā arī citi veterinārārsti.

Lasit talak

Zemes nomas rēķinā var būt atgādinājums par līguma termiņa beigām

27 janvāris 2017

Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska informē, ka ir sagatavoti un tiek izsūtīt rēķini gandrīz visām personām, kas no pašvaldības iznomājušas zemes vienības.
M. Romanovska vērš nomnieku uzmanību uz jaunu informāciju, kas var būt ietverta rēķinā:
– Nomas rēķinā var būt ierakstīta ne vien nomas maksa, bet arī sniegts atgādinājums par nomas līguma termiņa beigām, ja tas iestāsies šajā gadā. Tādā gadījumā rēķinā zem kadastra numura ir ierakstīts datums – tas ir zemes vienības nomas līguma beigu termiņš 2017. gadā.
Šādu atgādinājumu ieviesām, lai nomniekam atgādinātu par nepieciešamību savlaicīgi vērsties pašvaldībā ar iesniegumu par zemes nomas līguma pagarināšanu. Aicinu rūpīgi iepazīties ar izsūtītajiem rēķiniem! Cita atgādinājuma nebūs. Ja nomnieks savlaicīgi neizmantos savas tiesības pagarināt līgumu, zemes vienību pašvaldība varēs piedāvāt nomā citām personām.

Ciblā notikusi Sveču dienai veltīta radošā darbnīca

02 februāris 2017

Jau par tradīciju izveidojies, ka katru gadu, sagaidot Sveču dienu, 1. februārī Ciblas Tautas namā notiek radošā darbnīca. Šogad dalībnieki tika aicināti uz sveču dekupāžu, kurā sveces tika izrotātas ar papīra salvešu aplikācijām.
Sveču dekupāža ir ļoti radošs un izdomas bagāts process, un šajā darbnīcā dalībniekiem bija iespēja savu sveci padarīt unikālu ar to, ka tāda būs tikai vienā eksemplārā.
Paldies visiem, kas atrada laiku un vēlmi, lai parastas sveces pārtaptu skaistos brīnumos!
Ciblas TN direktore Sandra Beļavska

Lūgums informēt par aizdomīgām personām

06 jūnijs 2016

Cienījamie Ciblas novada iedzīvotāji! Valsts robežsardze lūdz atbalstu likumpārkāpumu apkarošanas jomā.
Ja konstatējat, ka pašvaldības teritorijā atrodas svešas personas, personu grupas un transportlīdzekļi, kuru klātbūtne ir aizdomīga un neatbilst ikdienas situācijai, lūdzam sniegt informāciju VRS Ludzas pārvaldes Krivandas robežapsardzības nodaļai.
Diennakts kontakttālruņu numuri: 26318575 (mobilais tel.) un 65703938, 65703910 (Lattelecom).
Iepriekš pateicamies un ceram uz Jūsu sapratni un turpmāku sadarbību.
VRS Krivandas robežapsardzības nodaļa

Algotos pagaidu sabiedriskajos darbos Ciblas novadā iesaistīti 29 bezdarbnieki

27 janvāris 2017

  Arī šogad Ciblas novada iedzīvotājiem, kas ir bezdarbnieki, ir iespēja iesaistīties valsts finansētajā pasākumā „Algoti pagaidu sabiedriskie darbi”. Šo aktīvo nodarbinātības pasākumu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA): sazinās ar cilvēkiem, kas gaida iespēju iesaistīties šajos darbos, vienojas ar darbu un nosūta uz pašvaldību.
Ciblas novada pašvaldībā šo pasākumu koordinē Valentīna Ruciņa.
Šogad iespēja iesaistīties pasākumā“Algoti pagaidu sabiedriskie darbi” piešķirta 29 bezdarbniekiem: pa 7 Ciblas un Zvirgzdenes pagastā, pa 5 Blontu, Līdumnieku un Pušmucovas pagastā. Pasākuma ietvaros bezdarbnieki darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai veic sociāla labuma darbus.

Lasit talak

Afiša

6. maijā Kurjanovas ezerā - "OSOKA-2017"

osoka 2017 175

4. maijā Ciblā - Baltā galdauta svētki

afisa 4.maijs cibla 175

7. maijā Pušmucovas TN - "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS"

afisha Pusmucova 175

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs