1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Nekustamā īpašuma izīrēšana vai iznomāšana personām ir jāreģistrē VID kā saimnieciskā darbība

06 jūlijs 2015

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) atgādina, ka gadījumos, kad fiziskā persona iznomā vai izīrē nekustamo īpašumu, tas ir uzskatāms par fiziskās personas saimniecisko darbību, kas ir jāreģistrē Valsts ieņēmumu dienestā. Ja fiziskā persona ienākumu gūst no nekustamā īpašuma iznomāšanas vai izīrēšanas, personai ir iespēja izvēlēties atvieglotu reģistrācijas kārtību, informējot VID par noslēgto īres vai nomas līgumu piecu darbdienu laikā no līguma noslēgšanas dienas.
Veicot uzraudzības pasākumus, VID ir konstatējis, ka viens no izplatītākajiem fizisko personu veiktās saimnieciskās darbības veidiem ir tieši nekustamā īpašuma izīrēšana vai iznomāšana, tostarp tos piedāvājot dažādos interneta portālos, piemēram, www.ss.lv, www.booking.com, www.zip.draugiem.lv, www.airbnb.com u.c.
Tādēļ VID aicina fiziskās personas pildīt savu nodokļa maksātāja pienākumu un, izpildoties saimnieciskās darbības reģistrēšanas nosacījumiem, reģistrēt saimniecisko darbību, deklarēt un nomaksāt nodokļus.

Konkursā piedalījās 5 mājas un 1 uzņēmums

01 jūlijs 2015

  Vēl aprīlī tika izsludināts Ciblas novada pašvaldības konkurss „Ciblas novada sakoptākā sēta 2015”, kurā varēja piedalīties ciematos esošu māju un lauku sētu īpašnieki (nomnieki, apsaimniekotāji) un uzņēmumi.
Saulainajā 30. jūnija dienā konkursa komisija vērtēja 5 mājas un vienu uzņēmumu.
   Nominācijā „Sakoptākā lauku sēta” tika vērtētas lauku mājas „Pūrmaļi” (Blontu pag., Ilze Kaniševska), „Mārcīši” (Pušmucovas pag., Inga Jakovļeva), „Akmentiņi” (Pušmucovas pag., Irēna Ivanova). Nominācijā „Sakoptākā individuālā māja” tika vērtēti „Krupīši” (Līdumnieki, Vairis Valters) un „Tūjas” (Cibla, Ineta Abricka). Nominācijā „Sakoptākais uzņēmums” tika vērtēta zemnieku saimniecība „Granti” (Zvirgzdenes pag, Ritvars Trons). FOTO GALERIJA

Lasit talak

Brīvdabas pasākumos un izbraukuma tirdzniecībā jālieto kases aparāti

06 jūlijs 2015

Vasaras periodā tiek organizēti brīvdabas pasākumi un aktuālāka kļūst arī ielu tirdzniecība, tādējādi Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) atgādina, ka atbilstoši normatīvajiem aktiem, kas nosaka kases aparātu lietošanu, saņemtā samaksa par ieeju šajos pasākumos, kā arī saņemtā samaksa par precēm ielu tirdzniecībā ir reģistrējama, izmantojot kases aparātus.

Uz svētku sarīkojumiem 4. jūlijā – ar pašvaldības autobusu

29 jūnijs 2015

Šodien, 29. jūnijā, notika Ciblas novada svētku organizatoriskās komitejas sanāksme, kurā piedalījās domes vadība, kultūras un sporta jomas speciālisti.
Nolemts, ka sestdien, 4. jūlijā, pašvaldība nodrošinās autobusus, ar ko iedzīvotāji var nokļūt uz diviem svētku pasākumiem, un atgriezties savos ciematos.
Uz dievkalpojumu Pušmucovas katoļu baznīcā: Līdumnieki – 8.25, Felicianova – 8.45, Cibla – 8.55, Franapole – 9.10, Lucmuiža – 9.15, Blonti – 9.30, Pušmucova – 9.40. Atgriešanās – uzreiz pēc dievkalpojuma. Šoferis – Jānis Klešniks.
Uz koncertu Blontu Tautas namā (atgriešanās – uzreiz pēc koncerta) : Ozupine – 17.20, Līdumnieki – 17.45, Felicianova – 18.05, Cibla – 18.10, Franapole – 18.15, Lucmuiža – 18.20, Blonti – 18.30. Šoferis – Juris Zgirskis.
No Pušmucovas uz Blontiem 4.jūlijā, plkst. 18.20.
No Zvirgzdenes ciemata transports uz minētajiem pasākumiem arī tiks nodrošināts, bet savlaicīgi jāpiesakās Zvirgzdenes pagasta pāŗvaldē.

Aicina atsaukties brīvprātīgos!

30 jūnijs 2015

Valsts probācijas dienests (VPD) uzsāk pilotprojektu resocializācijas darba ar jauniešiem veicināšanai.

Likumpārkāpumus izdarījušo jauniešu (vecumā no 14 līdz 25 gadiem) integrācijai sabiedrībā projekta ietvaros VPD plāno piesaistīt aptuveni 60 brīvprātīgus līdzgaitniekus, kuri kopējās aktivitātēs ar jauniešiem palīdzēs viņiem apgūt lietderīgas prasmes un nostiprināt resocializāciju sekmējošas vērtības un intereses. Brīvprātīgajiem līdzgaitniekiem tā būs iespēja iegūt jaunas komunikācijas iemaņas un praktisku pieredzi bērnu un jauniešu problēmu risināšanā un atbalsta pasākumu nodrošināšanā, iespēju iegūt sociālo kapitālu nākotnei, apmeklēt Valsts probācijas dienesta organizētos profesionālās pilnveides pasākumus.

Aicinām atsaukties ikvienu interesentu!

Ilga Smane,VPD Rēzeknes teritoriālās struktūrvienības vecākā referente

Tradicionālajā volejbola turnīrā – jau 9 komandas!

30 jūnijs 2015

alt FOTO  27. jūnijā nu jau ceturto gadu pēc kārtas Ciblas peintbola laukuma teritorijā tika organizētas pludmales volejbola sacensības (organizatori: IK "Lanas 777", jauniešu biedrība "Strauts", Ciblas jauniešu centrs "Impulss").
   Šogad nu jau uz diviem pludmales volejbola laukumiem piedalījās deviņas komandas (komandā divi vīrieši un viena sieviete).
   Pludmales volejbola sacensību uzvarētāji: 3.vieta – komandai "NAISS" (Uljana Steimakova, Artjoms Nikolajevs, Imants Senkāns), 2.vieta – 2013.g. un 2014.g. pirmās vietas ieguvušai komandai "AZARTS" (Kristīne Klementjeva, Guntars Senkāns. Jānis Augustovs) un 1. vietu izcīnīja komanda "LUDZA" (Jeļizaveta Puzāne, Kaspars Lisovskis, Nikolajs Ševeļs).

Lasit talak

Pašvaldība vēlas īstenot projektus, kas veicinātu uzņēmējdarbību

19 jūnijs 2015

22. jūlijā plkst. 13:00 Blontos notiks Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde, uz to aicinām zemniekus un uzņēmējus. Sēdē spriedīsim par diviem lieliem projektiem, kuros pašvaldības plāno iesaistīties 2016. - 2020. gadam. Projektu gaitā iecerēts rekonstruēt ceļus un sakārtot ražošanas teritorijas Blontos.
Sēdē būs iespēja pārspriest kopumā četrus projektus, ko pašvaldība vēlas īstenot, lai veicinātu uzņēmējdarbību.

Lasit talak

Felicianovā iedzīvotāji izbūvē rotaļu laukumu bērniem

29 jūnijs 2015

   Ciblas novada Felicianovā tiek īstenots pašvaldības atbalstīts projekts – bērnu rotaļu laukuma „Saules zaķis” izbūve. Projektu iesniedz Jolanta Rutkovska.
   Patlaban ir ierakti žoga stabiņi, nokrāsotas uzstādītās metāla konstrukcijas, no skaidu plāksnēm uzbūvēta un nokrāsota rotaļu mājiņa. Vēl jāuzstāda žogs un jāuzliek jumta segums mājiņai. Laukuma iekārtošanai izmantotas arī vecas konstrukcijas, ko neviens vairs neizmantoja, - tās sakārtotas un nokrāsotas.
Projekts tika atbalstīts Ciblas novada pašvaldības projektu konkursā “Jaunieši novadam 2015”.
Projekta budžets — 400 eiro.
Realizācijas gala termiņš — š.g. septembris.

Pašvaldības atbalstīts projekts – strītbola laukums

26 jūnijs 2015

   Ciblas novada jaunieši sākuši realizēt projektu "Strītbola laukuma ierīkošana Ciblas ciemā".
   Ir iegādāts un uzstādīts strītbola grozs, drīzumā uz asfalta tiks uzvilktas laukuma līnijas.
   Strītbola laukums atradīsies Ciblas centrā, tas būs pieejams visiem.
   Projekta autore ir Linda Sadovska, Ciblas vidusskolas absolvente, kura šo pašvaldības atbalstīto projektu realizē ar daudziem palīgiem.
***
   Projekts tika atbalstīts Ciblas novada pašvaldības projektu konkursā “Jaunieši novadam 2015”. Projekta budžets — 400 eiro. Realizācijas gala termiņš — 20. jūlijs.

Afiša

04.05.2018 22.00 Inga un Normunds (Pušmucovas TN)

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo