1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Valsts nodrošināts atbalsts juridiskos jautājumos

17 decembris 2014

Valsts nodrošināts atbalsts

logo juridiskie pakJuridiskās palīdzības administrācija informē par pakalpojumiem, skaidrojot bezmaksas juridiskās palīdzības un kompensācijas cietušajiem saņemšanas kārtību.

Lasit talak

Īstenots Zivju fonda projekts

11 novembris 2014

LADzivju fonds logo 7Ciblas novada pašvaldība informē, ka ir īstenots Zivju fonda pasākums Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpnēs un ūdenstilpnēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, kā arī citās ūdenstilpnēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā” ietvaros apstiprināto projektu Nr.1.31 „Zivju resursu pavairošana Ciblas novadā Lielajā Ludzas ezerā”. Ir ielaisti 20 000 vienvasaras zandartu mazuļi par kopējo summu 4549,84 EUR, no kuriem Zivju fonda finansējums ir 3240,00 EUR.

   Zandartu mazuļi tika ielaisti šī gada 24.oktobrī Lielā Ludzas ezera ziemeļaustrumu daļa, no pilsētas puses, klātesot zivju audzētavas pārstāvim, VVD Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes vecākā inspektora un PVD Ziemeļlatgales pārvaldes veterinārā inspektora, kā arī pašvaldības pārstāvja klātbūtnē.

Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska

IMG 8464

Lasit talak

Ciblas novadā ir noteikta vieta dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu aprakšanai.

30 oktobris 2014

Saskaņā ar ministru kabineta 2014. gada 2. jūlija rīkojumu Nr. 322 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", Ciblas novada pašvaldība informē, ka ir noteikta vieta dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu aprakšanai.shema

Vairāk kā 40 mājražotāji, mazie ražotāji un amatnieki apvienojušies biedrībā, lai veicinātu pieprasījumu pēc saviem produktiem.

19 septembris 2014

Vairāk kā 40 mājražotāji, mazie ražotāji un amatnieki apvienojušies biedrībā, lai veicinātu pieprasījumu pēc saviem produktiem

Vairāk kā pusgadu sociālajos tīklos un internetā darbojas projekts „Latvijas Mājražotāji”, kurā pircējs tiek informēts par Latvijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem, mudinot iegādāties viņu produktus un aktualizējot informāciju par dažādiem pasākumiem un nozari.

Projekta autors ir Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība. Biedrības galvenais mērķis – izmantojot mūsdienu informācijas tehnoloģiju iespējas – sociālos tīklus un internetu, kā arī masu medijus – apkopot informāciju par Latvijas mājražotājiem, mazajiem ražotājiem un amatniekiem vienotā datu bāzē, ar kuras palīdzību savest kopā pircēju ar ražotāju un veicināt pieprasījumu pēc ražotāju produktiem!

Lasit talak

Piemaksas Otrā pasaules kara veterāniem.

24 oktobris 2014

KF ģenerālkonsulāts Daugavpilī paziņoja, ka Otrā pasaules kara veterāniem (kas bija iesaukti Sarkanajā Armijā) KF valdība izmaksā piemaksas pie pensijas.Tas pats attiecas arī uz ka Otrā pasaules kara veterānu atraitnēm.

         Tie iedzīvotāji, kas uzskata sevi par piederīgu kādai no šīm kategorijām, lai zvana uz ģenerālkonsulātu. Tur pārbaudīs vai tas atbilst viņu sastādītiem sarakstiem.

T: 65421644.

Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Ludzas sektors atrodas jaunās telpās

20 oktobris 2014

Informējam, ka Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Ludzas sektors atrodas jaunās telpās: Raiņa ielā 25, Ludzā (ēkā, kurā atrodas VID).

Ar cieņu,
Jolanta Čuhnova
Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas

Novadu diena Gaismas pilī.

01 oktobris 2014

Novadu diena Gaismas pilī.

 

DSC01807Augusta pēdējā nedēļā savas durvis vēra Eiropas iespaidīgākā bibliotēka. Daudz apspriesta, spilgta un ievērojama, taču nenoliedzami tā ir mūsu Latvijas pērle un dārgums, zināšanu krātuve un arhitektūras brīnums, kurš Rīgas ainavu padara vēl neparastāku un pievilcīgāku.

 

Viena no atklāšanas dienām tika veltīta Latvijas novadiem. Pēc bibliotēkas direktora Andra Vilka atzinuma tā bija vissirsnīgākā visā atklāšanas pasākumu virknē.

Lasit talak

Nodokļu atmaksa no ārzemēm

17 septembris 2014

naudaVai jūs plānojat strādāt ārzemēs? Vai arī esat tur jau strādājis? Neaizmirstiet noskaidrot vai neesat pārmaksājis iedzīvotāju ienākumu nodokli. Lielākā daļa cilvēku, kuri pirmo reizi strādā ārzemēs, maksā ļoti augstus nodokļus, jo viņu darba devējs nezina, kāda nodokļu likme piemērota tiem. Vidējā atgriežamā summa ir 632 EUR.

Lasit talak

Afiša

Svecīšu vakari (Ciblas un Līdumnieku pagasta kapsētās)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo