1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

PVD uzsāk meža dzīvnieku vakcināciju pret trakumsērgu

09 maijs 2017

2. maijā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) uzsāka meža dzīvnieku vakcināciju pret trakumsērgu. Vakcīnas, izmantojot mazās aviācijas lidmašīnas, tiks izvietotas austrumu pierobežā 19 245 km2 teritorijā. Vakcīnu izvietošanu plānots pabeigt līdz maija beigām.
Meža dzīvnieku vakcinācijai izmanto novājinātu trakumsērgas vīrusa SAD BERN MSV Bio 10 celmu saturošu vakcīnu „Lusvulpen”, kas iestrādāta zivju miltu, tauku un parafīna maisījuma iekšpusē. 
Attachments:
Download this file (orv area_map_LV.pdf)orv area_map_LV.pdf

Lasit talak

JAUNIEŠU PROJEKTIEM – līdz 500 eiro katram

31 marts 2017

Ciblas novada pašvaldība arī 2017.gadā rīko projektu konkursu „Jaunieši novadam 2017”.
Pieteikumi tam jāiesniedz līdz 8.maijam!
 
Paredzēts 2500 eiro liels kopējais finansējums no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam projektam var piešķirt līdz 500 eiro lielu summu inventāra, pamatlīdzekļu un materiālu iegādei u.c.. Netiks atbalstīti projekti, kas iesniegti uz citu fondu finansējumu.
Uz finansējumu var pretendēt jaunietis vai jauniešu grupa, kurā ir Ciblas novada jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Jaunietis vai jauniešu grupa var iesniegt vienu projekta iesniegumu.

Lasit talak

Veiksmīgi uzsākta sezona

08 maijs 2017

Biedrības „Rikšotāju braucēju sporta klubs „Pegazs”” pārstāves Sandra Soikāne un Ilona Malahova 29. aprīlī pārstāvēja Ciblas un Ludzas novadu starptautiskās sacensībās Garkalnes novada Upesciemā.
Abas startēja ar diviem zirgiem. Un abas sportistes gluži kā sarunājušas bija, izcīnīja vienu 1. vietu un vienu 2. vietu.
Pavisam kopā bija 8 braucieni, kur katrā no tiem piedalījās 2 - 4 zirgi. Veicamais distances garums bija 1850 m. Lai arī skrejceļa segums bija dubļains un pasmags, neviens no dalībniekiem neatteicās no sacensībām slikto laika apstākļu dēļ.

Lasit talak

Visaktīvāk talkoja Pušmucovas pagastā

30 aprīlis 2017

Arī Ciblas novadā notika Lielā talka, spītējot nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Kopumā bija reģistrētas 12 oficiālās talkošanas vietas. Talku pašvaldībā koordinēja Aldis Tihovskis.
Viņš informē, ka lielākoties pieteiktajās talkošanas vietās cilvēki strādāja nevis 22. aprīlī – oficiālajā Lielā talkas dienā, bet turpmākajā nedēļā – kad kurš varēja. Šogad Ciblas novadā Lielajā takā piedalījās 185 cilvēki un izlietoja 1425 talkas maisus.

Lasit talak

Notikuši sporta pasākumi

28 aprīlis 2017

Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.

Lasit talak

Labklājības ministrijas aptauja par asistentu pakalpojumiem

28 aprīlis 2017

Labklājības ministrija lūdz cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā.
Tā ir par asistenta pakalpojuma atbilstību personu ar invaliditāti vajadzībām. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti kā izziņas materiāls, lai uzlabotu personu ar invaliditāti iespējas saņemt viņu vajadzībām piemērotu asistenta pakalpojumu.
Anketu var aizpildīt gan paši cilvēki ar invaliditāti, gan viņu uzticības personas – ģimenes locekļi, radinieki, draugi vai citas uzticības personas –, ja persona ar invaliditāti pati nevar aizpildīt anketu.
Aptaujas anketa pieejama šeit: www.visidati.lv/aptauja/1278504231/

Mērķis – ieinteresēt jauniešus

28 aprīlis 2017

Tas ir Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) īstenots projekts, kura gaitā Latvijas skolu audzēkņi tiek iepazīstināti ar inženierzinātnēm, lai veicinātu interesi par tām. Asociācija vēlas attīstīt ciešāku sadarbību starp izglītības iestādēm un darba devējiem.
Pušmucovas pamatskolas pedagoģe Elvīra Rimicāne abās mūsu novada skolās strādā arī kā karjeras konsultante tikko uzsāktajā projektā ““Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”*. Viņa koordinēja šo izglītojošo pasākumu un atzīst, ka tas ir bijis ļoti veiksmīgs, jo raisījis interesi skolēnos. Pat skeptiskākie delveri bija ieinteresējušies, sekoja demonstrējumiem un uzdeva jautājumus.

Lasit talak

LIELĀ TALKA 2017 PĀRCELTA UZ 29. APRĪLI!

13 aprīlis 2017

Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem
LIELĀ TALKA
Ciblas novadā
tiek pārcelta uz nākamo sestdienu - 29. aprīli!
Ciblas novadā Lielo talku koordinē Aldis Tihovskis, viņa tālrunis 26162066.
Internetā www.talkas.lv  ikviens varēja oficiāli pieteikt talkas vietas!
Kartē Ciblas novadā atzīmētas 12 Lielās talkas vietas:

Lasit talak

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo