1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Izstrādāti trīs pašvaldības autoceļu būvprojekti

17 februāris 2017

Pēc Ciblas novada pašvaldības pasūtījuma, uzņēmums „Myzone” ir izstrādāji trīs pašvaldības autoceļu būvprojektus Ciblā, Pušmucovas un Zvirgzdenes pagastā.
Tuvākajā laikā būvdarbu iepirkumam tiks izsludināts atklāts konkurss, kura rezultātus izskatīs un apstiprinās Lauku atbalsta dienests, caur kuru tiek piešķirts finansējums no valsts un ES fondiem. Ja šis process noritēs bez aizķeršanās, reāla ceļu pārbūve varēs sākties jūlijā.
Par visu sīkāk informē Mārīte ROMANOVSKA, Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja.

Lasit talak

Cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības būs pieejama psihosociālās rehabilitācijas programma

21 februāris 2017

Šogad vairāk nekā 500 cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības būs pieejama psihosociālās rehabilitācijas programma "Spēka Avots", kuru īsteno Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks". Līdzekļi rehabilitācijai tika savākti vēl nebijuši plašā ziedojuma piesaistes kampaņā - maratonā "Dod pieci", kuru īstenoja Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv.
Biedrība "Dzīvības koks" aicina cilvēkus, kuri zina, kā tas ir - izdzirdēt diagnozi "ļaundabīgs audzējs", kad vienā mirklī dzīve sagriežas bezcerības, baiļu un vēlmes dzīvot mutulī, pieteikties psihosociālās rehabilitācijas programmā "Spēka Avots".

Lasit talak

Zemes stunda – pasaules mēroga akcija

21 februāris 2017

25. martā no plkst. 20:30 līdz 21:30 visa pasaule atzīmēs lielāko klimatam veltīto akciju pasaulē - Zemes stunda.
Pasaules Dabas Fonds aicina piedalīties šajā akcijā un konkursā "Klimata vēstnieks". Tajā fonds meklē cilvēkus, kuriem rūpes par apkārtējo vidi ir dzīvesveids un kuri uz to rosina arī citus.Iespējams, šie cilvēki – Klimata vēstnieki – meklējami tieši Ciblas novadā!
Vairāk informācijas par konkursu „Klimanta vēstnieks” šeit. Pieteikšanās līdz 6. martam.
Kristīne Skrīvele,
Pasaules Dabas Fonda
Zemes stundas koordinatore Latvijā

Iedzīvotājiem pieejami jauni veselības nozares e-pakalpojumi

16 februāris 2017

No šā gada februāra papildus valsts E-veselības portālam www.eveseliba.gov.lv arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv iedzīvotajiem ir pieejams daudzveidīgs veselības nozares e‑pakalpojumu klāsts, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju.
Iedzīvotājiem šobrīd ir pieejami trīspadsmit dažādi e-pakalpojumi.

Lasit talak

Pušmucovā skaisti nosvinēti teātra svētki

14 februāris 2017

28. janvārī Pušmucovas Tautas namā norisinājās pasākums “Teātrim Pušmucovā 25”. Svētkus rīkoja Elvīra Rimicāne, Pušmucovas pamatskolas skolotāja, kura savulaik apguvusi aktiera profesiju un strādājusi Jaunatnes teātrī.
Laikam nevienu aktieri nevar saukt par „bijušo aktieri”. Elvīra, uzsākusi dzīves un darba gaitas Pušmucovā, veidoja savu teātri. Tas tapa kā dramatiskais pulciņš Ludzas Bērnu un jauniešu centra paspārnē, vēlāk Pušmucovas Tautas namā. Nemanot ceturtdaļgadsimts aizritējis, un Pušmucovas teātrim varēja svinēt 25 gadu jubileju! FOTO

Lasit talak

Izsūtīti NĪN maksāšanas paziņojumi

03 februāris 2017

Ir sagatavoti Ciblas novada Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumi. Ciblas novada pašvaldībā ir pāri par 3300 zemes īpašumu, kurām tiek rēķināts nodoklis.
Apmēram 30% no visiem NĪN maksāšanas paziņojumiem tiek izsūtīti elektroniski.
Informācija ir nosūtīta uz pagastu pārvaldēm un ir pieejama pagastu kasēs, kur var arī samaksāt nodokli, kā arī Vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā Blontos.

Lasit talak

Četri Ciblas novada folkloras kolektīvi piedalīsies „Baltica 2018” skatē

02 februāris 2017

Sestdien, 11. februārī, Malnavas muižā pulcēsies četru novadu: Baltinavas, Ciblas, Kārsavas un Ludzas folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi, lai piedalītos Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2018” skatē.
Tiks vērtēts to mākslinieciskais līmenis dalībai festivālā „Baltica”, kas notiks 2018. gada 16. – 21. jūnijā. Tā tēma būs “Jāņi. Ziedēšana”, un festivāls noslēgsies ar Vasaras saulgriežu svinēšanu visos Latvijas novados un Rīgā.
No Ciblas novada skatē piedalīsies četri kolektīvi: Pušmucovas TN etnogrāfiskais ansamblis „Olūti” (vadītāja Ināra Dovgiallo), Blontu TN folkloras kopa „Madara” (vadītāja Ināra Sprudzāne), Ciblas TN folkloras kopa „Ilža” (vadītāja Dace Tihovska), Zvirgzdenes TN folkloras kopa „Saime” (vadītāja Valentīna Ruciņa).

Lasit talak

Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā “PROTI un DARI!”

09 februāris 2017

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā “PROTI un DARI!”.
Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts “PROTI un DARI!”, Nr.8.3.3.0/15/I/001 ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītam jaunietim tiek sniegts individuāls, tieši viņam domāts atbalsts.

Lasit talak

Var iesniegt lauku bloku precizēšanas pieprasījumus

07 februāris 2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz š.g. 1. aprīlim, izmantojot LAD Elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS - https://eps.lad.gov.lv/login), ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas pieprasījumus 2017. gada Vienotā iesnieguma sezonai.
Pārliecinieties par savām apsaimniekotajām platībām LAD ģeogrāfiskajā informācijas sistēmā, kurā ir apkopota aktuālākā informācija par lauksaimniecības zemi un ainavu elementiem lauku blokos.

Lasit talak

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo