1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Blontu bibliotēkā – izcilā keramiķa Šmulāna jubilejai veltīta izstāde

24 janvāris 2017

šmulāns 1No 20. janvāra līdz 28. februārim Blontu bibliotēkā skatāma Antona Šmulāna 90 gadu jubilejai veltīta foto un literatūras izstāde. Izstādē ir skatāmi arī divi A. Šmulāna darbi.
Izcilais Latgales keramiķis Antons Šmulāns savu meistarību izkopis tikai pārdesmit gadus, bet ir palicis tautas atmiņā kā spilgts mākslinieks. Un pat 45 gadus pēc viņa aiziešanas mūžībā, mēs atskatāmies uz viņa veikumu un apbrīnojam to. Blontu pagasta bibliotēkas vadītāja Inta Vonoga ir apkopojusi interesantus materiālus par izcilā novadnieka dzīvi un daiļradi un izveidojusi izstādi.

Lasit talak

Informē par Latgales SEZ iespējām (papildināts)

19 janvāris 2017

19. janvārī Ciblas novada pašvaldības administratīvajā ēkā Blontos notika informatīvas seminārs par Latgales speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) iespējām. Uz to pašvaldība aicināja vietējos uzņēmējus. Interesi izrādīja 14 Ciblas novada zemnieku saimniecību un SIA īpašnieki.
Informāciju par Latgales SEZ iespējām sniedza Vladislavs STANKEVIČS, Latgales SEZ pārstāvis.
Saruna izvērtās dzīva un daudzpusīga. Radās jautājumi, ko uzņēmēji individuāli pārrunās ar Latgales uzņēmējdarbības centra speciālistiem.

Lasit talak

„Vinnijs Pūks un viņa draugi” – izstāde Ciblas bibliotēkā

24 janvāris 2017

Ciblas bibliotēkā no 16. līdz 30. janvārim ir skatāma Vinnija Pūka un viņa draugu mīksto rotaļlietu, kā arī citu atribūtu izstāde. Tā veidota, jo 18. janvārī iemīļotās bērnu grāmatas “Vinnijs Pūks un viņa draugi” autoram, angļu rakstniekam Alanam Aleksandram Milnam (1882-1956) aprit 135.
Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes vecākās grupiņas bērni 19. janvārī bibliotēkā apmeklēja tematisko rīta stundu par Vinniju Pūku. Bērni iepazinās ar izstādi, parunāja par Vinniju Pūku un noskatījās multfilmu.
Vinnijs Pūks ir viens no pazīstamākajiem 20. gadsimta bērnu literatūras varoņiem. Grāmatas par viņu un viņa draugu piedzīvojumiem tulkotas teju visu pasaules tautu valodās.

Lasit talak

Felicianovā svinējām Pasaules Sniega dienu!

17 janvāris 2017

Svētdien, 15. janvārī, Ciblas novada sporta kompleksā Felicianovā norisinājās Pasaules Sniega dienai veltīts pasākums “Ziemas prieki visai ģimenei”.
Jau no pulksten 13.00 bija iespēja pie sporta halles iesaistīties dažādās rotaļās un sacensībās, vizināties zirgu vilktās kamanās un motorkamanās. Bija viktorīna erudītiem un apbalvošana. Tradicionāli – arī neliels mielasts, zupa.
Šis ir jau tradicionāls pasākums, ko kopīgi ar pašvaldības sporta organizatori Inetu Miklucāni rīkoja Līdumnieku bibliotekāre Irēna Pavlova un kultūras un tūrisma speciālists Ēriks Pavlovs.

Lasit talak

Atbalstīti Ciblas novada uzņēmēju un biedrību LEADER projekti

13 janvāris 2017

Atbalstīti vairāki Ciblas novada uzņēmēju un biedrību LEADER projekti. Par to informē Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte ROMANOVSKA.
2016. gada maijā biedrība „Ludzas rajona partnerība” izsludināja LEADER projektu iesniegumu konkursu pēc Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam noteikumiem. Interesi par šo iespēju izrādīja vairākas Ciblas novada pašvaldības teritorijā darbojošās biedrības un arī uzņēmēji. Projektus vērtēja „Ludzas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienests (LAD).

 
 
 

Lasit talak

Rēzeknes Biznesa inkubators pieejams Ciblas novada uzņēmējiem

13 janvāris 2017

Šodien tiek atklāts Rēzeknes Biznesa inkubators, kas ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) struktūrvienība. Kopumā visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie biznesa inkubatori (BI) un Radošo industriju BI Rīgā, kuros jau 2016. gada 1. decembrī sākās projektu pieņemšana.
Projektus var pieteikt LIAA mājas lapā un kādā no 15 biznesa inkubatoriem. Ciblas novadam tuvākais ir Rēzeknes Biznesa inkubators (adrese: Baznīcas iela 19, Rēzekne; tālrunis 62401095; vadītāja Skaidrīte Baltace).

Lasit talak

Informēs par Latgales SEZ iespējām

05 janvāris 2017

19. janvārī plkst. 13.00 Blontos, Ciblas novada pašvaldības administratīvajā ēkā, par Latgales speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) iespējām informēs Vladislavs STANKEVIČS, Latgales SEZ pārstāvis.

Ciblas novada pašvaldība aicina vietējos uzņēmējus izmantot iespēju gūt informāciju, kas var būt noderīga tālākajā saimnieciskajā darbībā.

Lasit talak

Bibliotēkā Lucmuižā – fotoizstāde

05 janvāris 2017

No janvāra līdz marta beigām Zvirgzdenes pagasta bibliotēkā skatāma fotoizstāde
"Mans mīļais mājdzīvnieciņš ".
Zvirgzdenes pagasta bibliotēkas vadītāja Jolanta Pridāne aicinu visus piedalīties šajā izstādē ar fotogrāfijām:
vai atnesiet uz bibliotēku Lucmuižas ciema „Lejas” mājā 8-4. Uz foto norādiet savu vārdu, uzvārdu, tel. numuru un dzīvnieka vārdu. Izstādes noslēgumā būs apbalvošana.

Noslēdzies konkurss „Ziemassvētki Ciblas novadā”

10 janvāris 2017

Ciblas novada pašvaldība aizvadītā gada nogalē bija izsludinājusi konkursu „Ziemassvētki Ciblas novadā”. Konkursā bija noteiktas trīs nominācijas: privātmāju noformējums; daudzstāvu māju noformējums; uzņēmumu noformējums.
Iedzīvotāju interese bija liela. Tika vērtētas 18 mājas dažādos novada ciematos un 4 dzīvokļu noformējumi daudzdzīvokļu mājās. Uzvarētāji tika apbalvoti Ciblas novada gadu mijas pasākumā 30. decembrī Blontu Tautas namā.

Lasit talak

Afiša

6. maijā Kurjanovas ezerā - "OSOKA-2017"

osoka 2017 175

4. maijā Ciblā - Baltā galdauta svētki

afisa 4.maijs cibla 175

7. maijā Pušmucovas TN - "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS"

afisha Pusmucova 175

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs