1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Varēs pieteikt LEADER projektus

22 jūnijs 2017

Biedrība "Ludzas rajona partnerība" izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 4. kārtu Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam 19.2. pasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.

Lasit talak

Piektdien, 7.jūlijā, Pušmucovā atklāsim rotaļlaukumu

30 jūnijs 2017

Jau šo piektdien, 7. jūlijā, plkst. 10.00 Pušmucovā apmeklētājiem tiks atklāts bērnu rotaļu laukums. Tas atrodas starp daudzdzīvokļu mājām Mežmalas ielā.
Gaidām bērnus un viņu vecākus uz atklāšanas sarīkojumu piektdienas rītā!
Noslēgumam tuvojas projekts „Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā”. Aizvadītajā nedēļā SIA „MK dizains” no Jēkabpils piegādāja rotaļu laukuma konstrukcijas: šūpoles, rotaļu mājiņu, atsperšūpoles, smilškasti, balansieri, basketbola grozu mazajiem sportistiem, rotaļu pilsētiņu, virvju tuneli, kā arī solus bērniem un pieaugušajiem. Spītējot lietainam laikam, „MK dizains” speciālisti uzstādīja konstrukcijas. Pagaidām laukums ir norobežots, lai konstrukcijas būtu droši nostiprinātas.
Lūdzam iedzīvotājus ļaut sacietēt cementam un neaiztikt iekārtas līdz lentes noņemšanai 7. jūlija rītā, lai šis laukumiņš nostāvētu daudzus gadus!

Lasit talak

Uz pašvaldības ceļiem tiek mainītas caurtekas

16 jūnijs 2017

Vasara uz Ciblas novada pašvaldības ceļiem sākusies ar caurteku maiņu un arī jaunu caurteku ierīkošanu.
Jūnija pirmajā pusē trīs caurtekas nomainītas uz ceļiem Zvirgzdenes pagastā (Z4 Seļekova – Bierznīki – Lucmuiža un Z10 Ražanova – Zjuzi – Krīveņi). Bez tam jauna caurteka ierīkota uz ceļa P 16 Vornaiši - Šmati - Loči un nomainīta uz ceļa P 10 Ūdri - Masļenki.

Lasit talak

Talantu konkursā – 18 bērni un jaunieši

22 jūnijs 2017

16. jūnijā Pušmucovā notika Ciblas un Ludzas novada talantīgo bērnu un jauniešu konkurss, kas vienlaikus bija arī koncerts “Kā lakstīgala sirds mana dzied…”. Tajā uzstājās 18 dalībnieki – pārsvarā solisti.
Viņu sniegumu vērtēja profesionāli mūzikas pedagogi: Evita Podoļeca, Karīna Demko – Seņkāne, Valdis Naglis.
Dalībnieki tika vērtēti četrās vecuma grupās.

Lasit talak

Meklējam sakoptāko novada sētu

19 jūnijs 2017

Ar mērķi motivēt novada iedzīvotājus sakopt savu darba un dzīves vietu, kā arī popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē arī šogad pašvaldība rīko konkursu „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2017”.
Konkursā aicināts piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumi (IK, SIA, zemnieku saimniecības u.c.). Izņēmums – pašvaldības struktūrvienības un iestādes, kā arī pagājušā gada uzvarētāji.

Lasit talak

Ievēlēta Ciblas novada domes vadība

19 jūnijs 2017

 
Šodien, 19. jūnijā, uz pirmo Ciblas novada domes sēdi pulcējās deputāti, kas ievēlēti 3. jūnija pašvaldības vēlēšanās.
Domes sastāvā ievēlēti: 6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA” (turpmāk tekstā: ZZS/LP): Juris Dombrovskis, Sarmīte Leščinska, Aldis Tihovskis, Inese Birska, Ēriks Astičs, Rudīte Valtere; 2 deputāti no saraksta „Likteņdzirnas”: Aivars Rikums un Māris Trukšāns;1 deputāts no saraksta „Savam novadam”: Aleksejs Ivanovs.

Lasit talak

„Vasaras saulgriežus Dagdā” radīs arī Ciblas novada folkloras kopas

13 jūnijs 2017

Ciblas novada folkloras kopas „Madara” no Blontiem, „Ilža” no Ciblas un „Saime” no Zvirgzdenes pirms Līgo svētkiem dosies uz Dagdu.
Te 21. jūnijā vairāk kā 45 tradicionālās kultūras kolektīvi pulcēsies uz Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” modelēšanas pasākumu “Vasaras Saulgriežu svētki Dagdā”.

Lasit talak

Ielīgosim un sagaidīsim Jāņus Ciblas novadā!

13 jūnijs 2017

Tuvojas Vasaras saulgrieži. Arvien biežāk dzirdam jautājumu: „Kur šogad līgosi?”. Ciblāniešiem atbilde skaidri zināma... Jau gadu gadiem ļaudis pulcējas Kapukalna estrādē Līgovakarā, 23. jūnijā, un lustējas līdz Jāņu rītam. Tā tas būs arī šovasar.
Līgonakts zaļumballe tiks rīkota arī Zvirgzdenes estrādē - jāņabērnus gaidīsim 23. jūnijā no plkst. 21.00.
Bet ielīgošanas pasākumi
Ciblas novada ciematos sāksies
jau 21. jūnijā.
Kopā ar folkloras kopu "Ilža" svētkus ielīgosim 21. jūnijā plkst. 12.00 Felicianovā.
Bet  21. jūnija vakarā, pl. 19.00, Pušmucovas Tautas namā ciemosies Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta amatierteātris „Dekteri” ar viencēliena lugu un pāris skečiem. Līgodziesmas skandēs vietējais etnogrāfiskais ansamblis „Olūti”.
Ielīgošanas pasākumi notiks arī Blontos - 22. jūnijā plkst. 15.00 un Zvirgzdenes pagasta Lucmuižā - 22. jūnijā plkst. 16.00.
Aicinām ikvienu līgot Ciblas novadā!

Pašvaldība līdzfinansēs divus jaunus biznesa projektus

09 jūnijs 2017

Šonedēļ pašvaldībā tika izvērtēti divi pieteikumi, kas saņemti Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursā. Pašvaldības līdzfinansējumu šajā konkursā var saņemt Ciblas novadā reģistrēti mazie un vidējie uzņēmumi, tajā skaitā zemnieku saimniecības. Atbalsts piešķirts divām zemnieku saimniecībām, katrai pa 1500 eiro.
Līdz noteiktajam termiņam (5. jūnijam) pašvaldībā biznesa idejas pieteica divi zemnieku saimniecību (ZS) pārstāvji:

Lasit talak

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo