1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Tiks dotēts skolēnu darbs vasarā

26 aprīlis 2015

Ciblas novada pašvaldība šogad ir iesaistījusies skolēnu nodarbinātībā vasaras brīvlaikā – tā organizēs un finansēs nodarbinātības pasākumu skolēniem vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuru deklarētā un faktiskā dzīvesvieta ir Ciblas novadā.
Domes sēdē 23. aprīlī ir pieņemti Noteikumi nodarbības pasākumiem vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Pasākums tiks organizēts divās kārtās, tās notiks paralēli visas vasaras laikā. I kārtu finansēs pašvaldība un uzņēmēji, II – pašvaldība sadarbībā ar NVA.
Abām kārtām ir vairāki vienādi nosacījumi, bet ir arī atšķirīgi.
Vienotie ir šādi:
* 1 darba stundas izmaksa – ne mazāk kā 2,477 eiro pirms nodokļu nomaksas (ja nav sasniegti 18 gadi) un 2,166 eiro pilngadību sasniegušajiem.
* Darba devējs nedrīkst nodarbināt pirmās pakāpes radiniekus: bērnus, brāļus/māsas

Lasit talak

Lielajā talkā Ciblas novadā piedalījās 280 talcinieki

26 aprīlis 2015

Lielajā talkā, kas visā Latvijā notika aizvadītajā sestdienā, Ciblas novadā bija reģistrētas 15 talkas, kurās piedalījās ap 280 cilvēki. Tādus skaitļus sniedz Lielās Talkas koordinators mūsu pašvaldībā Aldis TIHOVSKIS.

Viņa rīcībā ir arī šādi skaitļi:

Ar dažādiem atkritumiem un drazām tika pielasīti 1000 zilie maisi un ap 140 sarkanie maisi, kas bija palikuši no 2014. gada Lielās Talkas. Maisus no talkas vietām vedīs prom (un jau arī aizveda) mūsu novada šoferītis Aivars Pirags, paldies viņam!!!

Jaunākie talcinieki bija divi puikas: mazais Saša (2 gadi) Felicianovas talkā un Dairis (2 gadi) Ciblas talkā, vecākie talcinieki bija Zenta (70 gadi) Ciblas talkā un Monika (75 gadi) Zvirgzdenes pag. Vasarānu kapsētā.
„Paldies visiem talku atbildīgajiem par labi novadītām talkām, paldies visiem talciniekiem, kuri piedalījās, un arī tiem, kuri gribēja, bet kam tomēr nesanāca piedalīties. Gatavosimies nu jau 2016. gada Lielajai talkai!” aicina A.Tihovskis. FOTO

Rikšošanas sporta entuziastu svētki

21 aprīlis 2015

Sestdien, 18. aprīlī, Ciblas Tautas namā uz jubilejas svētkiem pulcējās zirgu rikšošana sporta entuziasti no visas Latvijas: Rīgas, Jumpravas, Aizkraukles, Gulbenes, Krāslavas, Dagdas, Ludzas un Ciblas novada.

Lasit talak

Ciblānieši sakopj dabas parkus

21 aprīlis 2015

Ciblas jaunieši divas dienas strādājuši meža talkās – sakopuši divus dabas parkus, kas atrodas novada teritorijā, arī uzstādījuši jaunus putnu būrīšus.
Talkas notika, sadarbībā ar AS „Latvijas valsts meži” un Valsts meža dienestu. Fotogalerija

Lasit talak

Valsts dotēs skolēnu darbu vasarā

17 aprīlis 2015

Sākot ar šī gada 9. aprīli, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pieņem darba devēju pieteikumus dalībai skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā, kas tiks īstenots no 1. jūnija līdz 31. augustam. Lai pieteiktos, darba devējam ir jāaizpilda NVA mājaslapā ievietotā pieteikuma veidlapa un tā jāiesniedz NVA filiālē, kuras darbības teritorijā plānots izveidot darba vietu skolēnam.
Vasaras nodarbinātības pasākumā tiks iesaistīti skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Pasākuma mērķis – veicināt skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darbavietās, nodrošinot viņiem iespēju iegūt darba prasmes, iemaņas un darba pieredzi.
Darba devējam NVA nodrošinās dotāciju skolēna ikmēneša darba algai 50 % apmērā no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, savukārt otru pusi algas skolēnam maksās darba devējs pats. Protams, darba devējs skolēnam var maksāt arī vairāk nekā minimālo darba algu. Darba devējs par nodarbināto skolēnu veiks arī darba devēja un darba ņēmēja nodokļu nomaksu.

Lasit talak

VUGD informē par ugunsdrošības pasākumiem

20 aprīlis 2015

VUGD atgādina: Nepieciešams sakopt Ciblas novada teritoriju, lai mazinātu kūlas ugunsgrēku skaitu!
VUGD kontrolē, vai tiek ievērotas „Ugunsdrošības noteikumu” prasības. Ja konstatēts pārkāpums, tiek uzsākta administratīvā lietvedība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu (LAPK) un uzlikti naudas sodi.

Lasit talak

Satiksmes ierobežojumu atcelšana uz Ciblas novada autoceļiem

14 aprīlis 2015

7tNo 2015. gada 15.aprīļa pakāpeniski, izvērtējot ceļa stāvokli, tiks atcelti smagsvara autotransporta satiksmes ierobežojumi, aizklājot vai noņemot ceļa zīmes Nr. 312 „Masas ierobežojums 5 t”.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Talkas vietas tiek pieteiktas arī Ciblas novadā

09 aprīlis 2015

No 26. marta Lielās talkas mājas lapā (www.talkas.lv > Kartes > Pieteiktās/ organizētās talkas vietas) var redzēt oficiāli pieteiktās/organizētās 25. aprīļa talkošanas vietas.
Šajā kartē pašvaldības, izglītības iestādes, uzņēmumi, organizācijas, kā arī brīvprātīgie entuziasti ir oficiāli pieteikuši organizētas talkas vietas.
Pieteikšanas process vēl turpinās! Tāpēc sekojiet aktuālākajai informācijai Lielās Talkas mājas lapā.
Līdz 10. aprīlim Ciblas novada teritorijā bija pieteiktas 4 talkas vietas.

Lasit talak

Palīdzi Zvirgzdenes pagastam būt skaistam!

07 aprīlis 2015

Aicinu visus Zvirgzdenes pagasta iedzīvotājus padarīt vidi, kurā dzīvojam, sakoptu un skaistu!
Būsim solidāri ar talkotājiem visā Latvijā un 25. aprīlī pulcēsimies talkošanas vietās!
Jūs varat izvēlēties jebkuru zemāk minēto talkošanas vietu Zvirgzdenes pagasta ciemos vai kapsētās. Iespējams talkot arī citā vietā, kur, pēc jūsu domām, tas būtu nepieciešams, paziņojot par to Zvirzgdenes pagasta pārvaldei pa tālruni 28660279.

Lasit talak

Afiša

23.06.2018 22.00 Līgošana Ciblas Kapukalna estrādē.

23.06.2018 22.00 Līgo Zvirgzdenē.

15.07.2018 15.00 Ciblas novada "Bērnības svētki". (Zvirgzdenē)

20.06.2018 20.00 Komēdija "Krustmāte Jūle no Tūles" (Pušmucovas TN)

22.06.2018 15.00 Līgo Blontos

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo