1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Ciblas novadā suņu čipošanu veic vairāki veterinārārsti

17 janvāris 2017

Ministru kabinets noteicis, ka suņu čipošanu un reģistrēšanu bija jāizdara līdz 2017. gada 1. janvārim. Sunim, kas sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāimplantē mikroshēma un tas jāreģistrē Lauksaimniecības Datu centrā (LDC).
Šobrīd suņiem implantēt mikroshēmas var tikai privāti praktizējoši veterinārārsti, kas maksu par pakalpojumu nosaka saskaņā ar savu cenrādi. Vetārstiem arī jānoslēdz līgums ar LDC par tiesībām ievadīt datus par dzīvnieku.
Ciblas novadā šos pakalpojumus nodrošina vairākas veterinārārstes, kas brauc pie iedzīvotājiem arī uz mājām:
veterinārārste Veneranda KRIŠĀNE (tālr. 26415018) pamatā strādā Zvirgzdenes pagastā;
veterinārārste Anastasija KUZMINA (tālr. 29471875), kas pati dzīvo Malnavā, sniedz šo pakalpojumu Pušmucovas un Blontu pagastā, kā arī citur.
veterinārārste Ingrīda NOVIKOVA (tālr. 26402956) – pamatā Blontu pagastā.
Iespējams, pakalpojumus Ciblas novada teritorijā piedāvā arī citi veterinārārsti.

Lasit talak

Zemes nomas rēķinā var būt atgādinājums par līguma termiņa beigām

27 janvāris 2017

Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska informē, ka ir sagatavoti un tiek izsūtīt rēķini gandrīz visām personām, kas no pašvaldības iznomājušas zemes vienības.
M. Romanovska vērš nomnieku uzmanību uz jaunu informāciju, kas var būt ietverta rēķinā:
– Nomas rēķinā var būt ierakstīta ne vien nomas maksa, bet arī sniegts atgādinājums par nomas līguma termiņa beigām, ja tas iestāsies šajā gadā. Tādā gadījumā rēķinā zem kadastra numura ir ierakstīts datums – tas ir zemes vienības nomas līguma beigu termiņš 2017. gadā.
Šādu atgādinājumu ieviesām, lai nomniekam atgādinātu par nepieciešamību savlaicīgi vērsties pašvaldībā ar iesniegumu par zemes nomas līguma pagarināšanu. Aicinu rūpīgi iepazīties ar izsūtītajiem rēķiniem! Cita atgādinājuma nebūs. Ja nomnieks savlaicīgi neizmantos savas tiesības pagarināt līgumu, zemes vienību pašvaldība varēs piedāvāt nomā citām personām.

Ciblā notikusi Sveču dienai veltīta radošā darbnīca

02 februāris 2017

Jau par tradīciju izveidojies, ka katru gadu, sagaidot Sveču dienu, 1. februārī Ciblas Tautas namā notiek radošā darbnīca. Šogad dalībnieki tika aicināti uz sveču dekupāžu, kurā sveces tika izrotātas ar papīra salvešu aplikācijām.
Sveču dekupāža ir ļoti radošs un izdomas bagāts process, un šajā darbnīcā dalībniekiem bija iespēja savu sveci padarīt unikālu ar to, ka tāda būs tikai vienā eksemplārā.
Paldies visiem, kas atrada laiku un vēlmi, lai parastas sveces pārtaptu skaistos brīnumos!
Ciblas TN direktore Sandra Beļavska

Lūgums informēt par aizdomīgām personām

06 jūnijs 2016

Cienījamie Ciblas novada iedzīvotāji! Valsts robežsardze lūdz atbalstu likumpārkāpumu apkarošanas jomā.
Ja konstatējat, ka pašvaldības teritorijā atrodas svešas personas, personu grupas un transportlīdzekļi, kuru klātbūtne ir aizdomīga un neatbilst ikdienas situācijai, lūdzam sniegt informāciju VRS Ludzas pārvaldes Krivandas robežapsardzības nodaļai.
Diennakts kontakttālruņu numuri: 26318575 (mobilais tel.) un 65703938, 65703910 (Lattelecom).
Iepriekš pateicamies un ceram uz Jūsu sapratni un turpmāku sadarbību.
VRS Krivandas robežapsardzības nodaļa

Algotos pagaidu sabiedriskajos darbos Ciblas novadā iesaistīti 29 bezdarbnieki

27 janvāris 2017

  Arī šogad Ciblas novada iedzīvotājiem, kas ir bezdarbnieki, ir iespēja iesaistīties valsts finansētajā pasākumā „Algoti pagaidu sabiedriskie darbi”. Šo aktīvo nodarbinātības pasākumu organizē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA): sazinās ar cilvēkiem, kas gaida iespēju iesaistīties šajos darbos, vienojas ar darbu un nosūta uz pašvaldību.
Ciblas novada pašvaldībā šo pasākumu koordinē Valentīna Ruciņa.
Šogad iespēja iesaistīties pasākumā“Algoti pagaidu sabiedriskie darbi” piešķirta 29 bezdarbniekiem: pa 7 Ciblas un Zvirgzdenes pagastā, pa 5 Blontu, Līdumnieku un Pušmucovas pagastā. Pasākuma ietvaros bezdarbnieki darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai veic sociāla labuma darbus.

Lasit talak

Blontu bibliotēkā – izcilā keramiķa Šmulāna jubilejai veltīta izstāde

24 janvāris 2017

šmulāns 1No 20. janvāra līdz 28. februārim Blontu bibliotēkā skatāma Antona Šmulāna 90 gadu jubilejai veltīta foto un literatūras izstāde. Izstādē ir skatāmi arī divi A. Šmulāna darbi.
Izcilais Latgales keramiķis Antons Šmulāns savu meistarību izkopis tikai pārdesmit gadus, bet ir palicis tautas atmiņā kā spilgts mākslinieks. Un pat 45 gadus pēc viņa aiziešanas mūžībā, mēs atskatāmies uz viņa veikumu un apbrīnojam to. Blontu pagasta bibliotēkas vadītāja Inta Vonoga ir apkopojusi interesantus materiālus par izcilā novadnieka dzīvi un daiļradi un izveidojusi izstādi.

Lasit talak

Informē par Latgales SEZ iespējām (papildināts)

19 janvāris 2017

19. janvārī Ciblas novada pašvaldības administratīvajā ēkā Blontos notika informatīvas seminārs par Latgales speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) iespējām. Uz to pašvaldība aicināja vietējos uzņēmējus. Interesi izrādīja 14 Ciblas novada zemnieku saimniecību un SIA īpašnieki.
Informāciju par Latgales SEZ iespējām sniedza Vladislavs STANKEVIČS, Latgales SEZ pārstāvis.
Saruna izvērtās dzīva un daudzpusīga. Radās jautājumi, ko uzņēmēji individuāli pārrunās ar Latgales uzņēmējdarbības centra speciālistiem.

Lasit talak

„Vinnijs Pūks un viņa draugi” – izstāde Ciblas bibliotēkā

24 janvāris 2017

Ciblas bibliotēkā no 16. līdz 30. janvārim ir skatāma Vinnija Pūka un viņa draugu mīksto rotaļlietu, kā arī citu atribūtu izstāde. Tā veidota, jo 18. janvārī iemīļotās bērnu grāmatas “Vinnijs Pūks un viņa draugi” autoram, angļu rakstniekam Alanam Aleksandram Milnam (1882-1956) aprit 135.
Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes vecākās grupiņas bērni 19. janvārī bibliotēkā apmeklēja tematisko rīta stundu par Vinniju Pūku. Bērni iepazinās ar izstādi, parunāja par Vinniju Pūku un noskatījās multfilmu.
Vinnijs Pūks ir viens no pazīstamākajiem 20. gadsimta bērnu literatūras varoņiem. Grāmatas par viņu un viņa draugu piedzīvojumiem tulkotas teju visu pasaules tautu valodās.

Lasit talak

Felicianovā svinējām Pasaules Sniega dienu!

17 janvāris 2017

Svētdien, 15. janvārī, Ciblas novada sporta kompleksā Felicianovā norisinājās Pasaules Sniega dienai veltīts pasākums “Ziemas prieki visai ģimenei”.
Jau no pulksten 13.00 bija iespēja pie sporta halles iesaistīties dažādās rotaļās un sacensībās, vizināties zirgu vilktās kamanās un motorkamanās. Bija viktorīna erudītiem un apbalvošana. Tradicionāli – arī neliels mielasts, zupa.
Šis ir jau tradicionāls pasākums, ko kopīgi ar pašvaldības sporta organizatori Inetu Miklucāni rīkoja Līdumnieku bibliotekāre Irēna Pavlova un kultūras un tūrisma speciālists Ēriks Pavlovs.

Lasit talak

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo