1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Padomi drošai Līgo svētku svinēšanai

20 jūnijs 2017

Vasaras saulgriežu svinībās neiztikt bez jautras svētku svinēšanas, ugunskuru kurināšanas, atpūtas dabā un peldēšanās. Lai Līgo svētku un Jāņu dienas svinēšana tiktu aizvadīta droši un bez raizēm, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sniedz ieteikumus:
* pirms došanās uz Līgo svētku svinībām atkārtoti pārbaudiet, vai mājās visi ūdens krāni ir aizgriezti, gāzes un elektroiekārtas ir izslēgtas;
* ja iegaumēsiet svinību vietas adresi un apkārtni, tad, nepieciešamības gadījumā zvanot uz tālruņa numuru 112, Jūs precīzi varēsiet nosaukt savu atrašanās vietu, un operatīvie dienesti ātrāk spēs sniegt palīdzību;

Lasit talak

Dziesmas spēks mūs visus sasildīja

06 jūnijs 2017

Līdumniekos notika Dziedošo un muzicējošo Ciblas novada ģimeņu koncerts. Par tajā pieredzēto stāsta Irēna Pavlova, Līdumnieku bibliotēkas vadītāja.
Latvietis dziesmu ir iznesis cauri gadsimtiem. Ar dziesmu gājis druvā, ar dziesmu – karā, un ar dziesmu pavadīts tai saulē. Dziesma ir bijusi mūsu tautas spēka avots, izdzīvošana, pašapziņas celšana. Tāpēc sevišķi priecājamies, ka mūsu novada ģimenes šo tradīciju turpina jau četrus gadus, vēloties parādīt to, ko sarūpējuši un prot, – visu garīgo bagātību, kas uzkrāta ģimenē, ar to stiprinot ģimenes vērtības vairākās paaudzēs, ar dziesmām un mūziku saglabājot kultūras mantojumu, saturīgi un lietderīgi pavadot brīvo laiku ģimenes lokā, veicinot lepnumu un atbildību par vietu, kurā dzīvojam.

Lasit talak

Tauta nobalsojusi. Zināmi provizoriskie rezultāti

04 jūnijs 2017

Lai gan vēlētāju aktivitāte Ciblas novadā nebija augsta – balsojuši 1115 vēlētāji, līdz ar to nav sasniegti 50% (balsstiesīgie:2256, nobalsojušie:1115 jeb 49,42%), vēlēšanas ir notikušas.
Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, Ciblas novada pašvaldībā ievēlēti
6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA”,
2 deputāti no „Likteņdzirnas” un
1 deputāts no „Savam novadam”.

Lasit talak

Ģimene – tā ir kopā būšana

06 jūnijs 2017

Ģimenes aktivitātēm ir nozīme jebkurā dienā, bet tieši brīvdienās ir īstais brīdis, kad varam un gribam kaut ko darīt kopā.
Ar ievas ziedēšanas laiku ir kāds fenomens – vienmēr šajā laikā pavasaris kļūst vēss un dzestrs, gluži vai pamodinot mūs no reibinošās ievziedu smaržas un putnu dziesmām. Šajā laikā Līdumniekos jau septīto gadu svinam ģimeņu dienu.
Kopīgai laika pavadīšanai ir vajadzīgs saturs, kas rada prieku visiem, ko ir vērts atkārtot katreiz mazliet dažādojot. Šoreiz pasaku varoņos iejutās Sarkangalvīte – Ineta Miklucāne, Vilks – Ēriks Pavlovs, Mednieks (Medniece) – Antoņina Hindogina un teicēja – Irēna Pavlova.

Lasit talak

Aktuālā informācija par būvdarbiem uz ceļiem

02 jūnijs 2017

VAS "Latvijas Valsts ceļi" tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem.
Informācija par sezonālajiem un pastāvīgajiem transportlīdzekļu masas ierobežojumiem atrodama šeit - http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#masas-ierobezojumi .Informācija tiek atjaunota pēc nepieciešamības arī vairākkārt dienā.
Informācija par satiksmes ierobežojumiem ceļu būvobjektos atrodama šeit - http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#aktualo-buvobjektu-saraksts. Informācija tiek atjaunota vismaz reizi nedēļā, pirmdienās.

Lasit talak

Bērnu un jauniešu talantu svētki – 16. jūnijā Pušmucovā

30 maijs 2017

Viens no tradicionāliem pasākumiem, ko ik gadu rīko Ciblas novada pašvaldība, ir Ciblas novada bērnu un jauniešu talantu svētki. Šogad tie atkal norisināsies Pušmucovā.
 
Sīkāku informāciju sniedz Pušmucovas Tautas nama vadītāja Inta Domarka.
 
– Svētki norisināsies 16. jūnijā, sāksies plkst. 18.00.
 

Lasit talak

Komisijas atzinums: visi jauniešu projekti novadam vajadzīgi

30 maijs 2017

Ciblas novada pašvaldības projektu konkursā „Jaunieši novadam 2017” tika iesniegti 6 projekti. 
15. maijā iesniegtie projekti tika vērtēti komisijā, kuru vadīja Ciblas novada pašvaldības deputāts Viesturs Rancāns. Projektus vērtēja arī pārējais komisijas sastāvs: deputāts Aivars Rikums, izpilddirektore Ināra Sprudzāne, Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska un budžeta ekonomiste Zinaīda Pavlova.

Lasit talak

Felicianovā 1. jūnijā – „Rotājās saulīte”

06 jūnijs 2017

Jau kopš 1925. gada 1. jūnijs tiek atzīmēts kā Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Tie ir svētki bērniem, kas turklāt vēl ir mācību gada beigas un brīvdienu sākums. Atzīmējot šos svētkus, jau trešo gadu Ciblas novada sporta organizatore Ineta Miklucāne sadarbībā ar Felicianovas bibliotēku organizēja pasākumu bērniem „Rotājās saulīte”, kurā kopā ar bērniem nosvinēt svētku dienu. Uz pasākumu ieradās 23 bērni, bija arī vecāki un vecvecāki.

Lasit talak

Naudas balvas pasniegtas sekmīgākajiem un aktīvākajiem skolēniem

02 jūnijs 2017

Mācību gada noslēgumā īpašos sarīkojumos Ciblas novada pašvaldības vispārizglītojošajās skolās Pušmucovā un Ciblā tika godināti sekmīgākie un aktīvākie skolēni un viņu pedagogi.
No pašvaldības budžeta novada skolēnu apbalvošanai šogad ir piešķirti 3068 eiro (pērn – 2415 €), tajā skaitā – Pušmucovas pamatskolas audzēkņiem 710 (pērn – 600 ), Ciblas vidusskolas audzēkņiem 2358 eiro (pērn – 1815 €).

Lasit talak

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo