1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Mēs esam, lai darītu citus laimīgus!

05 janvāris 2017

Ar laba vēlējumiem, ar jaunām iecerēm esam atvēruši pirmās nedēļas kalendāru 2017. gadā. Kāds tas būs, ir atkarīgs no mums pašiem un, protams, no tiek cilvēkiem, kas rūpējas un domā par mūsu labklājību.
Sagaidot Jauno gadu un meklējot Ziemassvētku brīnumu, Ludzas Tautas nama pūtēju orķestra dalībnieki bija iestudējuši Ziemassvētku koncertprogrammu, ar kuru apceļoja Aizpūres, Istalsnas, Ludzas katoļu baznīcas un Tautas namus Ciblā, Līdumniekos, Ludzā.

Lasit talak

Dokumenti zemes tirgus administrēšanas komisijai jāiesniedz līdz 15. datumam

28 decembris 2016

Kopš 2014. gada novembra, izpildot likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” jaunās prasības, Ciblas pašvaldībā tika izveidotas Zemes tirgus administrēšanas komisija, kam jāskata privātās zemes pirkšanas – pārdošanas darījumi, lai zeme nonāktu tādas personas rokās, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu. Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisiju vada deputāts Ēriks Astičs.
Komisijas sekretāre Mārīte Romanovska informē, ka komisijā kopš 2014. gada novembra ir saņemti un izskatīti 43 iesniegumi. Valsts nav izmantojusi pirmpirkuma tiesības, visi noslēgtie darījumi tika akceptēti.
Pašvaldībā ir reģistrēti 29 fizisko personu savstarpējie īpašumu nomas līgumi. Par šiem līgumiem Valsts ieņēmumu dienestam divas reizes gadā tiek sniegtas atskaites.
Sākot ar 2017. gadu, iesniegumus un darījuma dokumentus komisijai jāiesniedz līdz mēneša 15. datumam. Tad tie tiks izskatīti kārtējā mēnesī, jo, sākot ar janvāri, zemes tirgus administrēšanas komisija iesniegumus izskatīs vienu reizi mēnesī – pēdējā mēneša nedēļā.

Sākusies ziemas uzņemšana Jauniešu garantijas bezmaksas mācībām

20 decembris 2016

 
Jauna profesija gada vai pusotra gada laikā? Kā to iegūt? Veido savas dzīves plānu ar Jauniešu garantiju! Ja esi 17 līdz 29 gadus vecs, izvēlies kādu no darba tirgū pieprasītām profesijām, piesakies profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā! Saņem stipendiju līdz 115 eiro mēnesī, apmaksātu dienesta viesnīcu un praksi pie darba devēja.
Izvēlies kādu no piedāvātajām profesijām un seko norādītajai saitei, kur atradīsi sīkāku informāciju par profesiju un kontaktus profesionālās izglītības iestādē, lai iesniegtu dokumentus.
Ņem vērā, ka pusotru gadu ilgajās profesijās uzņemšana turpinās līdz 2017. gada 6. janvārim un mācības sākas jau 9. janvārī, savukārt gadu ilgajās profesijās uzņemšanas rit līdz 17. februārim, lai 20. februārī sāktu mācības. 
Papildu jautājumu gadījumā sazinieties ar Profesionālās izglītības projektu departamenta darbiniekiem, tālrunis: 67854770.

Lasit talak

Atkritumu konteineru izvešana – mēneša 2. un 4. pirmdienā

27 decembris 2016

SIA „ALAAS”, kas Ciblas novada pašvaldībā nodrošina atkritumu konteineru izvešanu, informē par datumiem, kad 2017. gadā notiks par atkritumu konteinera (u) izvešana pagastos.
Pušmucovā, Līdumniekos, Ciblā, Felicianovā, Blontos, Lucmuižā no „ALAAS” nomāto konteineru izvešana notiks divas reizes mēneši – otrajā un ceturtajā pirmdienā.
Pielikumā – grafiks katram konteineram, ko varat saglabāt vai izdrukāt zināšanai:

Valsts policija ievieš jaunus uzticības tālruņa numurus

01 decembris 2016

Turpmāk iedzīvotājiem anonīmi informēt par noziedzīgiem nodarījumiem vai Valsts policijas darbinieku pieļautajiem likumpārkāpumiem būs daudz vienkāršāk nekā līdz šim. Sākot ar septembra beigām, Valsts policija ir ieviesusi vienotus uzticības tālruņa numurus un e-pastu visā Latvijā, vairs nedalot dažādus numurus pa dažādiem Latvijas reģioniem un noziegumu veidiem.
Iedzīvotājus, kuri vēlas anonīmi ziņot par iespējamiem noziegumiem un tos izdarījušām personām, Valsts policija turpmāk aicina zvanīt pa tālruni 67075444.
Attachments:
Download this file (VP Tālrunis.jpg)VP Tālrunis.jpg

Lasit talak

Putnu gripa ir netālu, mājputnu turētājiem jāievēro biodrošība

27 decembris 2016

Eiropā turpina izplatīties augsti patogēnās putnu gripas (APPG) H5N8 vīruss. Lai gan tas konstatēts savvaļas ūdensputniem salīdzinoši netālajās Zviedrijā un Somijā, Latvijā pagaidām lielam satraukumam nav pamata.
Tomēr Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina putnu turētājus būt modriem, stingri ievērot biodrošības prasības un nekavējoties ziņot veterinārārstam vai PVD par mājputnu saslimšanas vai nāves gadījumiem vai par vienkopus atrastiem vairākiem (3-5) mirušiem savvaļas putniem.
Svarīga ir sabiedrības līdzdarbošanās putnu gripas risku mazināšanā
Zemkopības ministrija lūdz līdzdarboties savvaļas putnu vērotājus, medniekus un visu Latvijas sabiedrību, sniedzot informāciju PVD par neraksturīgām parādībām savvaļas putnu populācijā.

Lasit talak

Par pašvaldības ceļu uzturēšanu ziemas periodā

27 novembris 2016

Ziema jau bija tā kā atnākusi. Piesniga laba sniega kārta, bet vēl uz „siltas” zemītes. Daži rīti, kad sniegs sniga biezām pārslām, bija braukšanai smagi. Bēdājāmies, cik gan agri tā ziema atnākusi. Bet nu jau atkal tā ir prom… Diezin vai uz ilgu laiku. Šā vai tā ceļus pārklās sniegs un ledus. Jābūt gataviem, ka tas notiks kuru katru brīdi, neraugoties uz visoptimistiskajām laika prognozēm.
Cik gatava ir pašvaldība ceļu uzturēšanai ziemas sezonā? Par to stāsta Mārīte Romanovska, kuras atbildībā ir šī joma.

Lasit talak

Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieki saņem piemiņas zīmes

01 decembris 2016

24. novembrī Iekšlietu ministrijā notika svinīgais pasākums, kurā 89 Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem no Rīgas, Aizkraukles, Auces, Ogres un Ķeguma pašvaldībām tika pasniegta Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīme. 
Kopumā Latvijā trīs gadu laikā Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka piemiņas zīmi paredzēts piešķirt ap 6 000 Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem.
Piemiņas zīmes nolikums nosaka, ka Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīmi piešķir personām, kuras piedalījās Černobiļas AES ekspluatācijas seku likvidēšanas darbos un kurām ir izsniegta VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecība.

Lasit talak

Pagastos – Ziemassvētku eglītes bērniem

20 decembris 2016

Tradicionāli Ciblas novada kultūras darba speciālisti visiem mazuļiem, kuri vēl neiet skolā, organizē īpašu Ziemassvētku eglīti. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka mazajiem bērniņiem ir pagrūti piedalīties lielā novada mēroga svētkos. Tāpēc šogad nolemts, ka Ziemassvētku eglītes bērniem notiks atsevišķi katrā pagastā. Svētku sarīkojumā katrs bērns saņem dāvanu no pašvaldības.
Blontu pagastā visi bērni tiks gaidīti Blontu bērnudārzā piektdien, 23. decembrī, plkst. 12.00.
Ciblas Tautas namā tie mazuļi, kuri neapmeklē bērnudārzu, uz eglīti tiek aicināti 27. decembrī plkst. 10.00
Līdumniekos bērniņi tiks sveikti kopējā pagasta pasākumā Ziemassvētkos – 25. decembrī plkst. 12.00.
Pušmucovas pagasta bērniņi tiks gaidīti Pušmucovas Tautas namā trešdien, 21. decembrī, plkst. 15.00.
Bet Zvirgzdenes pagasta mazuļiem eglīte notiks Otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī plkst. 11.00 Zvirgzdenes Tautas namā.

Afiša

6. maijā Kurjanovas ezerā - "OSOKA-2017"

osoka 2017 175

4. maijā Ciblā - Baltā galdauta svētki

afisa 4.maijs cibla 175

7. maijā Pušmucovas TN - "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS"

afisha Pusmucova 175

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs