1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

UZMANĪBU! Mainīsies VID Informatīvā tālruņa 1898 numurs

09 jūnijs 2014

UZMANĪBU! Mainīsies VID Informatīvā tālruņa 1898 numurs

VID logoValsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka no 2014.gada 3.jūlija VID nodokļu un muitas informatīvā tālruņa numurs būs 67120000 līdzšinējā 1898 vietā. Turpmāk iedzīvotājiem būs pieejams VID informatīvais atbalsts vēl augstākā kvalitātē, profesionālākā līmenī un arī par draudzīgāku cenu, jo VID nodokļu un muitas informatīvais tālrunis 67120000 nebūs paaugstinātas maksas numurs un turpmāk zvanot uz to zvanītājam tiks piemērots standarta tarifs zvanam uz stacionāro tālruni.

Lasit talak

Ciblas novada pašvaldība izvērtē iesniegtos projektus konkursam „Jaunieši novadam”

19 maijs 2014

Ciblas novada pašvaldība izvērtē iesniegtos projektus konkursam „Jaunieši novadam”

jauniesiCeturtdien, 15.maijā projekta vērtēšanas komisija izvērtēja iesniegtos 8 projektus pašvaldību projektu konkursā „Jaunieši novadam”. Galvenais vērtēšanas kritērijs ir konkursa atbilstība izvirzītajiem nosacījumiem. Tātad projektam ir jārada publiski pieejami uzlabojumi Ciblas novada pašvaldības infrastruktūra un sociālajā jomā un tiek īstenoti pašu iedzīvotāju spēkiem.

Prieks par iesniegtajiem projektiem, visi ir sagatavoti atbilstošā līmenī un cilvēki, kas tos gatavojuši, ir ieguldījuši savu darbu.

Tika atbalstīti 5 projekti, divi iesniegtie projekti neatbilst nosacījumiem – nerada publiski pieejamus uzlabojumus, viens projekts tika noraidīts, jo tā mērķis bija radīt peldvietu, bet peldvietas ierīkošanai ir nepieciešamas atļaujas no Veselības aģentūras, jānodrošina glābēji un jāveic daudzi citi pasākumi.

Lasit talak

Atbalstot lauksaimniekus, atsevišķus avansa maksājumus izmaksās ātrāk

01 aprīlis 2014

Atbalstot lauksaimniekus, atsevišķus avansa maksājumus izmaksās ātrāk

LADLai rastu iespēju atbalstīt Latvijas lauksaimniekus šopavasar, kad ziema ir nodarījusi lielus postījumus un lauksaimniekiem - ziemāju audzētājiem ir nepieciešami finanšu līdzekļi sējumu pārsēšanai, ir pieņemts konceptuāls lēmums par risinājumu.

Lauku atbalsta dienests (LAD) strādās tā, lai šogad varētu izmaksāt pārejas posma valsts atbalsta (atdalītais PPVA par platībām (APL) un atdalītais PPVA par laukaugu platībām (ALA)) avansu ātrāk, nekā tas ir citus gadus. Parasti izmaksas tiek veiktas jūlijā, bet šogad - maija mēnesī līdz 1.jūnijam.

Lai saņemtu minēto avansa izmaksu jau maijā, lauksaimniekiem, kuri vēlas saņemt šo avansu, līdz šā gada 1.maijam ir jāiesniedz platību maksājumu pieteikums. Pieteikumus šajā gadījumā var iesniegt tikai LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS), lai LAD tos varētu ātri izskatīt un uzsākt avansu izmaksas. Nekāda papildus informācija vai iesniegums klientiem nav jāsniedz.

Pārējiem klientiem avansu izmaksas tiks uzsāktas jūnijā.

Avansa apmērs tiek plānots 50% apmērā.

Gan LAD klientu apkalpošanas speciālisti, gan Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra konsultanti palīdzēs aizpildīt pieteikumus EPS.

Ciblas novadā godināti veiksmīgākie uzņēmēji

07 marts 2014

Jau otro gadu Ciblas novadā tiek rīkota Uzņēmēju diena, kad pašvaldība sveic savus veiksmīgākos uzņēmējus.

17.02.2014 Tiešo maksājumu veidi, saņemšanas nosacījumi un provizoriskās likmes 2014.gadā

20 februāris 2014

Tiešo maksājumu veidi, saņemšanas nosacījumi un provizoriskās likmes 2014.gadā

ZMZemkopības ministrija ir sagatavojusi informāciju par tiešo maksājumu veidiem, saņemšanas nosacījumiem un provizoriskajām likmēm 2014.gadā.

Lasit talak

Nodibināta Ciblas novada Uzņēmēju konsultatīvā padome

11 februāris 2014

uznemeju_padome

Ciblas novada deputāti 23.janvāra domes sēdē apstiprināja Ciblas novada pašvaldības Uzņēmēju konsultatīvās padomes nolikumu, aicinot uzņēmējus dibināt uzņēmēju konsultatīvo padomi Ciblas novadā.

2014.gada 5.februārī notika Uzņēmēju konsultatīvās padomes dibināšana. No klātesošajiem uzņēmēju, zemnieku saimniecību, biedrību pārstāvjiem tika ievēlēta Uzņēmēju konsultatīvā padome, kuras galvenais mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Ciblas novadā.

Ciblas novada Uzņēmēju konsultatīvo padomi veido: padomes priekšsēdētaja - Ināra Mikijanska-Jakupāne, padomes locekļi - Miervaldis Trukšāns, Artēmijs Dobrovoļskis, Valentīna Rivča, Ināra Miezīte, Anna Matvejenko, Marina Barkāne, Aivars Rikums un Andris Potašs.

Attīstības nodaļas vadītāja

Mārīte Romanovska

Afiša

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"

21.07.2018 19.00 Ciblas novadasvētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo