1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Ciblas novadā ir noteikta vieta dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu aprakšanai.

30 oktobris 2014

Saskaņā ar ministru kabineta 2014. gada 2. jūlija rīkojumu Nr. 322 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", Ciblas novada pašvaldība informē, ka ir noteikta vieta dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu aprakšanai.shema

Vairāk kā 40 mājražotāji, mazie ražotāji un amatnieki apvienojušies biedrībā, lai veicinātu pieprasījumu pēc saviem produktiem.

19 septembris 2014

Vairāk kā 40 mājražotāji, mazie ražotāji un amatnieki apvienojušies biedrībā, lai veicinātu pieprasījumu pēc saviem produktiem

Vairāk kā pusgadu sociālajos tīklos un internetā darbojas projekts „Latvijas Mājražotāji”, kurā pircējs tiek informēts par Latvijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem, mudinot iegādāties viņu produktus un aktualizējot informāciju par dažādiem pasākumiem un nozari.

Projekta autors ir Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība. Biedrības galvenais mērķis – izmantojot mūsdienu informācijas tehnoloģiju iespējas – sociālos tīklus un internetu, kā arī masu medijus – apkopot informāciju par Latvijas mājražotājiem, mazajiem ražotājiem un amatniekiem vienotā datu bāzē, ar kuras palīdzību savest kopā pircēju ar ražotāju un veicināt pieprasījumu pēc ražotāju produktiem!

Lasit talak

Piemaksas Otrā pasaules kara veterāniem.

24 oktobris 2014

KF ģenerālkonsulāts Daugavpilī paziņoja, ka Otrā pasaules kara veterāniem (kas bija iesaukti Sarkanajā Armijā) KF valdība izmaksā piemaksas pie pensijas.Tas pats attiecas arī uz ka Otrā pasaules kara veterānu atraitnēm.

         Tie iedzīvotāji, kas uzskata sevi par piederīgu kādai no šīm kategorijām, lai zvana uz ģenerālkonsulātu. Tur pārbaudīs vai tas atbilst viņu sastādītiem sarakstiem.

T: 65421644.

Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Ludzas sektors atrodas jaunās telpās

20 oktobris 2014

Informējam, ka Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Ludzas sektors atrodas jaunās telpās: Raiņa ielā 25, Ludzā (ēkā, kurā atrodas VID).

Ar cieņu,
Jolanta Čuhnova
Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas

Novadu diena Gaismas pilī.

01 oktobris 2014

Novadu diena Gaismas pilī.

 

DSC01807Augusta pēdējā nedēļā savas durvis vēra Eiropas iespaidīgākā bibliotēka. Daudz apspriesta, spilgta un ievērojama, taču nenoliedzami tā ir mūsu Latvijas pērle un dārgums, zināšanu krātuve un arhitektūras brīnums, kurš Rīgas ainavu padara vēl neparastāku un pievilcīgāku.

 

Viena no atklāšanas dienām tika veltīta Latvijas novadiem. Pēc bibliotēkas direktora Andra Vilka atzinuma tā bija vissirsnīgākā visā atklāšanas pasākumu virknē.

Lasit talak

Nodokļu atmaksa no ārzemēm

17 septembris 2014

naudaVai jūs plānojat strādāt ārzemēs? Vai arī esat tur jau strādājis? Neaizmirstiet noskaidrot vai neesat pārmaksājis iedzīvotāju ienākumu nodokli. Lielākā daļa cilvēku, kuri pirmo reizi strādā ārzemēs, maksā ļoti augstus nodokļus, jo viņu darba devējs nezina, kāda nodokļu likme piemērota tiem. Vidējā atgriežamā summa ir 632 EUR.

Lasit talak

"STYPRŪS SKRIEJĪŅS 2017"

27 augusts 2014

"STYPRŪS SKRIEJĪŅS 2017"

IK "Lanas 777" rīkotajās ekstremālās sacensības "STYPRŪS SKRIEJĪŅS" Ciblā!
Liels paldies Ciblas novada pašvaldībai par atbalstu, kā arī  SIA "MARKOS", Jauniešu biedrībai "STRAUTS", SIA"Sākums A", Ciblas JC "IMPULSS", SIA "ToGo serviss", z/s"KRĒSLIŅI".
Liels paldies par atsaucību:
Inesei Birskai, Vasīlijam Zvaričam, Frīdim Bokišam,
Miervaldim Trukšānam, Tālivaldim Kalvānam, Dainim Romancānam, Agrim Trukšānam, Artūram Jegorovam, Aleksandram Policānam
.


Paldies visiem skrējiena dalībniekiem par piedalīšanos un uz satikšanos "STYPRŪS SKRIEJĪŅS"- 4, kurš notiks 2017. gadā 26. augustā.

Afiša

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo