Ciblas novads
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Ciblas novada PII audzēkņi piedalās konkursā “Mazais dziedātājs – 2018”

13 aprīlis 2018

Šī gada 4. aprīlī Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi (PII) “Rūķītis” pulcēja skanīgākos Ludzas un Ciblas novada pirmsskolas izglītības iestāžu mazos dziedātājus konkursā “Mazais dziedātājs – 2018”. Mazie vokālisti vecumā no 2 līdz 4 gadiem varēja parādīt savas balstiņas un dziedātprasmi.

Konkursā “Mazais dziedātājs – 2018” no iepriekš pieteiktajiem 22 dalībniekiem savu dziedātprasmi demonstrēja 14 talantīgi bērni. Jaunie solisti pārstāvēja divas Ludzas iestādes, kā arī Ciblas, Blontu, Briģu un Istras PII. Katrs konkursa dalībnieks izpildīja vienu brīvas izvēles dziesmu atbilstošu savam vecumam un balss spējām.

Lasit talak

Tiekam aicināti piedalīties Pavasara tirgū Preiļos

10 aprīlis 2018

28. aprīlī Preiļu Kultūras namā un teritorijā ap to notiks Lielais pavasara tirgus un V Latvijas Tūrisma informācijas tirgus.

Preiļu novada Tūrisma informācijas centrs (TIC), kas izlozes ceļā ieguva tiesības šogad Preiļos organizēt V Latvijas Tūrisma informācijas tirgu, līdz 13. aprīlim ir izsludinājis tūrisma informācijas sniedzēju (TIC, asociācijas, citas iestādes) elektronisku pieteikšanos.

Preiļu novada TIC vadītāja Iveta Šņepste aicina pieteikties uz šo pasākumu tūrisma nozares pārstāvjus un arī citu novadu pašdarbības kolektīvus, kam būs iespēja uzstāties uz Pavasara tirgus skatuves.

Lasit talak

Tiks atjaunots segums ceļa P49 posmā no Pušmucovas līdz Ludzai

06 aprīlis 2018

Līdz ar ceļu būvdarbu sezonas sākšanos VAS „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv ir pieejama ceļu remontdarbu karte, kurā ikviens var apskatīt šogad valsts autoceļu tīklā plānotos ceļu remontdarbus un spēkā esošos satiksmes ierobežojumus.

Tajā ir informācija, ka plānoti būvdarbi – seguma atjaunošana jeb segas pastiprināšana – uz ceļa P49 Kārsava–Ludza–Ezernieki posmā no 16.79 km līdz 25.29 km (posmā Pušmucova – Ludza). Darbus šajā posmā veiks SIA „CEĻI UN TILTI”, kas uzvarēja VAS „Latvijas Valsts ceļi” izsludinātajā iepirkuma konkursā. Iepirkuma summa –      4 691 144,59 EUR.

Aktuālā informācija par būvdarbiem un citiem satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas arī pa LVC diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

Lasit talak

Tiek organizēti skolēnu nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā

05 aprīlis 2018

Arī šogad Ciblas novada pašvaldība organizē nodarbinātības pasākumus vasaras brīvlaikā (01.06.2018. – 31.08.2018) jauniešiem, kas mācās vispārējās, speciālajās vai profesionālajās izglītības iestādēs. Piedāvājums attiecas uz tiem skolēniem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuru deklarētā un faktiskā dzīvesvieta ir Ciblas novadā.

Pašvaldība aicina uzņēmumus un nevalstiskas organizācijas, kas darbojas Ciblas novadā, piedāvāt darba vietas skolēniem. Pieteikumi rakstiski jāiesniedz līdz š. g. 18. maijam.

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums tiks organizēts divos apakšpasākumos:

1. apakšpasākumu organizē un finansē Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar Ciblas novada uzņēmējiem;

2. apakšpasākumu – Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Ludzas filiāli.

Lasit talak

No 11. aprīļa varēs pieteikties platību maksājumu saņemšanai

03 aprīlis 2018

No šā gada 11.aprīļa līdz 22.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs, bet atbalsta apjomam tiks piemērots 1 % samazinājums par katru nokavēto darba dienu. Pieteikties platību maksājumiem varēs elektroniski Lauku atbalsta dienesta Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

Arī šogad LAD platību maksājumu iesniegumu pieņemšanas laikā organizē klātienes konsultācijas daudzos pagastu centros, lai palīdzētu klientiem aizpildīt pieteikumus elektroniski. Lauksaimniekiem bez maksas būs iespēja iesniegt pieteikumus gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus. Informāciju par klātienes konsultāciju laikiem un norises vietām var lasīt LAD mājaslapā.

Lasit talak

Pavasara šķīdonī – satiksmes ierobežojumi kravas transportam

27 marts 2018

Ciblas novada pašvaldība atgādina! Līdz ar pavasara šķīdoņa iestāšanos tiks noteikti satiksmes ierobežojumi transporta līdzekļiem ar pilno masu virs 5 t un 7 t uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā: Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka – Perevozki; Blontu ceļš; Blontu iela Blontu ciemā; Jakuči – Tropci; Mediševa – Pupki.

Ciblas pagastā: Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene.

Līdumnieku pagastā: Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki.

Pušmucovas pagastā: Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši – Šmati.

Zvirgzdenes pagastā: Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova.

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu saraksts un noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 29492760 (Ilga Grade).

Notika tradicionālais galda spēļu turnīrs

27 marts 2018

24. martā pašvaldība sporta hallē Felicianovā notika galda spēļu turnīrs. Ikvienam bija iespēja uzspēlēt galda tenisu, dambreti, novusu, galda futbolu vai gaisa hokeju.

Šādas spēles Felicianovas hallē tiek rīkotas tradicionāli, tām ir savas cienītāju loks. Galda spēles saista dažāda vecuma cilvēkus – no skolēna līdz pensionāram.

Šīpavasara turnīrā vispopulārākais bija novuss, tajā sacentās 14 spēlētāji, un galda teniss – 9 spēlētāji.

Blontos pasta nodaļas darbības modeli pieskaņo pieprasījumam

20 marts 2018

No 2018. gada 16. aprīļa VAS „Latvijas Pasts” maina Blontu pasta nodaļas darbības modeli un darbalaiku. Iemesls – zemais pasta pakalpojumu pieprasījums.

Pasta nodaļas darbības modelis tiks pielāgots iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Blontos visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.8 līdz 9 tiks nodrošināti līdzšinējā nodaļas atrašanās vietā Domes namā vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

„Latvijas Pasts” pārstāve Vineta Danielsone skaidro:

Lasit talak

Izcīnīti ceļojošie kausi

23 marts 2018

17. martā Pušmucovas pagastā notika rikšotāju zirgu sacensības. Par tām informē Rikšotāju braucēju sporta kluba „Pegazs” pārstāve Inese Ruskule: – Pavisam kopā notika 5 braucieni. Distance bija 1600 m. Skrejceļš bija labi sagatavots pirms sacensībām, taču pavasara applūdušās pļavas paveica savu misiju, un sabojāja vienu no pagriezieniem, līdz ar to braucējiem nācās pārvarēt tādu kā ūdens šķērsli. Dalībnieki bija ieradušies no Ciblas, Ludzas, Gulbenes, Krāslavas un Dagdas novada. Ciblas novada kausu izcīnīja Sandra Soikāne ar zirgu Victory Boy T.G., Latvijas Zirgaudzētāju biedrības kausus –  Iense Berga ar zirgu Atonas, Zemkopības ministra kausu –  Tatjana Avdejonoka ar zirgu High Sanna, Zirgam.lv kausu –  Nikolajs Galiļejevs ar zirgu Kaprālis un Latcosmetic kausu –  Josifs Mančinskis. Latgales ceļojošais kauss līdz ar labākā sacensību laika uzrādīšanu nonāca Tatjanas Avdejonokas rokās. Apsveicam visus uzvarētājus!

Lasit talak

Afiša

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo