1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Ciblas novada vēlēšanu komisijas paziņojums

21 marts 2017

Lai nodrošinātu 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanas, Ciblas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka atbilstīgi Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam
1) reģistrētās politiskās partijas vai to apvienības,
2) ne mazāk kā desmit vēlētāju apvienība,
3) Ciblas novada vēlēšanu komisijas locekļi
var pieteikt kandidātus iecirkņu komisiju veidošanai
līdz 2017. gada 24. aprīlim.

Lasit talak

Seminārs par deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanu un iesniegšanu

21 marts 2017

Centrālā vēlēšanu komisija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko semināru „Deputātu kandidātu sarakstu sagatavošana un iesniegšana 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām”.
Tas notiks 30. martā plkst. 14.00 Rīgā, Latvijas Pašvaldību savienībā (M. Pils ielā 1, Rīgā).
Semināru būs iespēja skatīties interneta tiešsaistē – LPS mājaslapā: www.lps.lv/lv/seminari-un-video/tiesraide
Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāievēro, sagatavojot un iesniedzot kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, kā arī iepazīties ar sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammu „Balsis PV 2017”.
Plašāka informācija – pielikumā.
Attachments:
Download this file (47.pdf)47.pdf

Ciblā noticis tradicionālais skrējiens „Pakaļ pavasarim”

30 marts 2017

alt
Novada pašvaldības jauniešu centrs ''Impulss'' sadarbībā ar biedrību ''Strauts'' 23. martā pa Ciblas ciema teritoriju organizēja ikgadējo skrējienu ar uzdevumiem ''Pakaļ pavasarim''.
Laika apstākļi skrējienam bija labi, bet slimību un dažādu apstākļu dēļ uz sacensībām šoreiz neatbrauca komandas no Zilupes un Cirmas. Skrējienā piedalījās komandas no Ciblas (3 komandas) un Ludzas (2 komandas). Distance bija ap 1 km gara un tajā komandām vajadzēja veikt astoņus dažādus uzdevumus: skriešana divatā - kikeragā, purva pārvarēšana, manevri ar ķerru, ievainotā pārnešana ar nestuvēm, lekšana ar maisiem, komandas slēpošana, strītbols, šaušana ar pneimatisko šauteni.
Pirmās un otrās vietas kausi, medaļas un diplomi aizceļoja uz Ludzu. FOTO

Lasit talak

Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konkursam “Sējējs 2017”

30 marts 2017

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2017”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs astoņās nominācijās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Lasit talak

Ciblas novadā tika godināti uzņēmīgākie ļaudis

21 marts 2017

18. martā Pušmucovā notika viens no vērienīgākajiem pašvaldības organizētajiem ikgadējiem pasākumiem – „Ciblas novada uzņēmējs 2016”. Tajā tika godināti cilvēki, kuri kopj savu zemi, darbojas lauksaimniecības vai kokapstrādes jomā, vada savus uzņēmumus un sniedz novada iedzīvotājiem dažādus pakalpojumus, kā arī nodrošina darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.
Pasākumu „Ciblas novada uzņēmējs 2016” pašvaldība rīkoja jau piekto reizi. FOTO

Lasit talak

3. aprīlī – tūrisma nozares uzņēmēju sanāksme

21 marts 2017

Ludzas novada Tūrisma un informācijas centra (TIC) speciālistes aicina Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novada uzņēmējus, kam ir interese par tūrisma nozari, uz ikgadēju sanāksmi. Tā notiks š.g. 3. aprīļa pēcpusdienā atpūtas bāzē “Dzerkaļi”.
Programmā – atskats uz lielākajiem 2016. gada notikumiem, plānotie pasākumi šajā tūrisma sezonā, BOOKING.COM speciālista ziņojums par tūristu vēlmju tendencēm u.c. aktualitātēm, kā arī diskusijas par dažādiem jautājumiem. Pieteikšanās – līdz 23. martam.
Plašāka informācija un programma pielikumā.

Ciblas novada komandai – 2. vieta futbola turnīrā (papildināts teksts)

18 marts 2017

Piektdienas, 17. marta, vakarā Ludzas 2. vidusskolas sporta hallē uz finālspēlēm pulcējās telpu futbola turnīra “Latgola kauss” komandas.
Par I vietu turnīrā ar komandu „Šellat” no Rēzeknes cīnījās Ciblas novada komanda. Diemžēl pārāki šoreiz bija rēzeknieši. Spēles rezultāts 5 : 3, un ciblāniešiem – II vieta turnīrā.
Komandas “Ciblas novads” sastāvs: Mārtiņš Laizāns, Edijs Budrevičs, Endijs Romanovs, Artis Reiniks, Alens Kalvāns, Raivis Kozlovskis, Mārtiņš Pavlovs, Egīls Jegorovs, Kristians Punculs, Kristaps Tereško, Aigars Grahoļskis, Rihards Aleksandrovičs, Rihards Rižovs.
Apsveicam Ciblas puišus ar lielisku rezultātu! FOTO.

Lasit talak

Gaidām uzņēmēju idejas, plānojot ceļu pārbūvi

16 marts 2017

Jau informējām, ka vērienīga sadarbības projekta ietvaros, kas tika atbalstīt š.g. februārī*, Ciblas novada teritorijā – Zvirzdenes pagastā plānots pārbūvēt Banonejas ceļu 320 metru garumā (Zvirgzdenes pagasta ceļš Z-16). Nupat tiek atklāja projekta otrā kārta. Stāsta Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska:
– Banonejas ceļš, kuru būs iespēja pārbūvēt, atrodas Ludzas pilsētas tuvumā, pie Lielā Ludzas ezera. Projektā plānotās izmaksas tā pārbūvei no ES fondiem – 146 700 eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 15%.
Ciblas novada uzņēmēji tiek aicināti līdz š.g. 27.martam pieteikties ar idejām jaunām projekta aktivitātēm.

Lasit talak

Florbola turnīrā uzvar kārsavieši

18 marts 2017

alt
11. martā Ciblas novada sporta kompleksā Felicianovā notika atklātais turnīrs florbolā, kas bija veltīts Starptautiskajai sieviešu dienai.
Diemžēl turnīrā piedalījās vien trīs komandas, jo tajā sestdienā sporta sacensības notika arī citviet. Tomēr bija pārstāvēti trīs novadi: Kārsava, Ludza un Cibla. Izspēlējot savstarpējās cīņas, tika noskaidrots labākais – komanda no Kārsavas ieguva I vietu. Kārsavieši ieguva 6 punktus, jo uzvarēja abās spēlēs: Ciblas „Strautu” pieveica ar 12:9, Ludzas „Spāku” – ar 10:4. FOTO

Lasit talak

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo