1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Atbalstīti Ciblas novada uzņēmēju un biedrību LEADER projekti

13 janvāris 2017

Atbalstīti vairāki Ciblas novada uzņēmēju un biedrību LEADER projekti. Par to informē Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte ROMANOVSKA.
2016. gada maijā biedrība „Ludzas rajona partnerība” izsludināja LEADER projektu iesniegumu konkursu pēc Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam noteikumiem. Interesi par šo iespēju izrādīja vairākas Ciblas novada pašvaldības teritorijā darbojošās biedrības un arī uzņēmēji. Projektus vērtēja „Ludzas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienests (LAD).

 
 
 

Lasit talak

Rēzeknes Biznesa inkubators pieejams Ciblas novada uzņēmējiem

13 janvāris 2017

Šodien tiek atklāts Rēzeknes Biznesa inkubators, kas ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) struktūrvienība. Kopumā visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie biznesa inkubatori (BI) un Radošo industriju BI Rīgā, kuros jau 2016. gada 1. decembrī sākās projektu pieņemšana.
Projektus var pieteikt LIAA mājas lapā un kādā no 15 biznesa inkubatoriem. Ciblas novadam tuvākais ir Rēzeknes Biznesa inkubators (adrese: Baznīcas iela 19, Rēzekne; tālrunis 62401095; vadītāja Skaidrīte Baltace).

Lasit talak

Informēs par Latgales SEZ iespējām

05 janvāris 2017

19. janvārī plkst. 13.00 Blontos, Ciblas novada pašvaldības administratīvajā ēkā, par Latgales speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) iespējām informēs Vladislavs STANKEVIČS, Latgales SEZ pārstāvis.

Ciblas novada pašvaldība aicina vietējos uzņēmējus izmantot iespēju gūt informāciju, kas var būt noderīga tālākajā saimnieciskajā darbībā.

Lasit talak

Bibliotēkā Lucmuižā – fotoizstāde

05 janvāris 2017

No janvāra līdz marta beigām Zvirgzdenes pagasta bibliotēkā skatāma fotoizstāde
"Mans mīļais mājdzīvnieciņš ".
Zvirgzdenes pagasta bibliotēkas vadītāja Jolanta Pridāne aicinu visus piedalīties šajā izstādē ar fotogrāfijām:
vai atnesiet uz bibliotēku Lucmuižas ciema „Lejas” mājā 8-4. Uz foto norādiet savu vārdu, uzvārdu, tel. numuru un dzīvnieka vārdu. Izstādes noslēgumā būs apbalvošana.

Noslēdzies konkurss „Ziemassvētki Ciblas novadā”

10 janvāris 2017

Ciblas novada pašvaldība aizvadītā gada nogalē bija izsludinājusi konkursu „Ziemassvētki Ciblas novadā”. Konkursā bija noteiktas trīs nominācijas: privātmāju noformējums; daudzstāvu māju noformējums; uzņēmumu noformējums.
Iedzīvotāju interese bija liela. Tika vērtētas 18 mājas dažādos novada ciematos un 4 dzīvokļu noformējumi daudzdzīvokļu mājās. Uzvarētāji tika apbalvoti Ciblas novada gadu mijas pasākumā 30. decembrī Blontu Tautas namā.

Lasit talak

Mēs esam, lai darītu citus laimīgus!

05 janvāris 2017

Ar laba vēlējumiem, ar jaunām iecerēm esam atvēruši pirmās nedēļas kalendāru 2017. gadā. Kāds tas būs, ir atkarīgs no mums pašiem un, protams, no tiek cilvēkiem, kas rūpējas un domā par mūsu labklājību.
Sagaidot Jauno gadu un meklējot Ziemassvētku brīnumu, Ludzas Tautas nama pūtēju orķestra dalībnieki bija iestudējuši Ziemassvētku koncertprogrammu, ar kuru apceļoja Aizpūres, Istalsnas, Ludzas katoļu baznīcas un Tautas namus Ciblā, Līdumniekos, Ludzā.

Lasit talak

Dokumenti zemes tirgus administrēšanas komisijai jāiesniedz līdz 15. datumam

28 decembris 2016

Kopš 2014. gada novembra, izpildot likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” jaunās prasības, Ciblas pašvaldībā tika izveidotas Zemes tirgus administrēšanas komisija, kam jāskata privātās zemes pirkšanas – pārdošanas darījumi, lai zeme nonāktu tādas personas rokās, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu. Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisiju vada deputāts Ēriks Astičs.
Komisijas sekretāre Mārīte Romanovska informē, ka komisijā kopš 2014. gada novembra ir saņemti un izskatīti 43 iesniegumi. Valsts nav izmantojusi pirmpirkuma tiesības, visi noslēgtie darījumi tika akceptēti.
Pašvaldībā ir reģistrēti 29 fizisko personu savstarpējie īpašumu nomas līgumi. Par šiem līgumiem Valsts ieņēmumu dienestam divas reizes gadā tiek sniegtas atskaites.
Sākot ar 2017. gadu, iesniegumus un darījuma dokumentus komisijai jāiesniedz līdz mēneša 15. datumam. Tad tie tiks izskatīti kārtējā mēnesī, jo, sākot ar janvāri, zemes tirgus administrēšanas komisija iesniegumus izskatīs vienu reizi mēnesī – pēdējā mēneša nedēļā.

Sākusies ziemas uzņemšana Jauniešu garantijas bezmaksas mācībām

20 decembris 2016

 
Jauna profesija gada vai pusotra gada laikā? Kā to iegūt? Veido savas dzīves plānu ar Jauniešu garantiju! Ja esi 17 līdz 29 gadus vecs, izvēlies kādu no darba tirgū pieprasītām profesijām, piesakies profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā! Saņem stipendiju līdz 115 eiro mēnesī, apmaksātu dienesta viesnīcu un praksi pie darba devēja.
Izvēlies kādu no piedāvātajām profesijām un seko norādītajai saitei, kur atradīsi sīkāku informāciju par profesiju un kontaktus profesionālās izglītības iestādē, lai iesniegtu dokumentus.
Ņem vērā, ka pusotru gadu ilgajās profesijās uzņemšana turpinās līdz 2017. gada 6. janvārim un mācības sākas jau 9. janvārī, savukārt gadu ilgajās profesijās uzņemšanas rit līdz 17. februārim, lai 20. februārī sāktu mācības. 
Papildu jautājumu gadījumā sazinieties ar Profesionālās izglītības projektu departamenta darbiniekiem, tālrunis: 67854770.

Lasit talak

Atkritumu konteineru izvešana – mēneša 2. un 4. pirmdienā

27 decembris 2016

SIA „ALAAS”, kas Ciblas novada pašvaldībā nodrošina atkritumu konteineru izvešanu, informē par datumiem, kad 2017. gadā notiks par atkritumu konteinera (u) izvešana pagastos.
Pušmucovā, Līdumniekos, Ciblā, Felicianovā, Blontos, Lucmuižā no „ALAAS” nomāto konteineru izvešana notiks divas reizes mēneši – otrajā un ceturtajā pirmdienā.
Pielikumā – grafiks katram konteineram, ko varat saglabāt vai izdrukāt zināšanai:

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo