1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Svētku eglītes meklējumos

06 decembris 2016

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir brīnumu, ģimenes tradīciju, īpašas gaismas un vien šim raksturīgo smaržu laiks. Protams, neiztikt arī bez svētku eglītes – to var nopirkt tirdziņā vai iegādāties podiņā kādā no AS “Latvijas valsts meži" (LVM) kokaudzētavām, lai aug un kuplo arī turpmāk.
Arī šogad Latvijas iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja doties uz AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajiem mežiem un pārnest mājās savu Ziemassvētku eglīti, kaut arī citviet Eiropā šāda iespēja netiek dota.

Lasit talak

Vēstules Ziemassvētku vecītim, Santaklausam un Salatētim – uz konkrētām adresēm!

01 decembris 2016

VAS „Latvijas pasts” atgādina, ka decembrī sākas periods, kad, gatavojoties gada nogales svētkiem, pasta nozares uzņēmumi strādā ļoti intensīvi, jo sūtījumu apjoms pieaug vairākkārt, svarīgi nepiemirst savus svētku sveicienus nosūtīt savlaicīgi.
Tas attiecas arī uz vēstulēm Ziemassvētku vecītim, taču, lai sūtījums veiksmīgi sasniegtu adresātu, ir jāpārliecinās gan par adreses pareizību, gan arī par uzlīmēto pastmarku atbilstību konkrētās vēstules apmaksai.

Lasit talak

Sākoties Adventes laikam, VUGD atgādina par drošību!

29 novembris 2016

VUGD statistika liecina, ka ik gadu ugunsdzēsēji glābēji šajā laikā saņem vairākus izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kuri izcēlušies no bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces. Pagājušajā gadā Adventes laikā ugunsdzēsēji dzēsa 31 ugunsgrēku, kuri izcēlās degošas svecītes adventes vainagā vai Ziemassvētku eglītē dēļ. 2015. gadā šādos ugunsgrēkos cieta 10 cilvēki, bet divi tika izglābti.
Lai degoša svece neizraisītu ugunsgrēku, VUGD aicina ievērot drošības padomus:
· sveces stabili jānovieto uz nedegošas virsmas;

Lasit talak

Ir izsludināts konkurss „Ziemassvētki Ciblas novadā”

25 novembris 2016

Pašvaldība ir izsludinājusi konkursu „Ziemassvētki Ciblas novadā”.
Konkursā var piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumi, bet ne pašvaldības struktūrvienības un iestādes. Komisijai ir tiesības vērtēt arī konkursam nepieteiktos objektus.
Pieteikšanās konkursam – līdz 22. decembrim. Pieteikt dalībniekus var arī jebkurš līdzcilvēks, kas ir pamanījis kādai nominācijai cienīgu pretendentu, saskaņojot to ar īpašnieku.

Lasit talak

Decembrī notiks Francim Kempam veltīti sarīkojumi

24 novembris 2016

Decembrī Rīgā un Latgalē notiks vairāki pasākumi, kas veltīti dižā latgalieša Franča Kempa 140 gadu atcerei. Viens no pasākumiem būs arī Ciblas novadā.
Franča Kempa dzīves gājums ir cieši saistīts ar Ciblas novadu, jo slavenais latgalietis ir dzīvojis Zvirgzdenē, kur viņam piederēja dzirnavas, māja un dārzs. Francis Kemps ir miris Sibīrijā, jo 1949. gadā tika deportēts, bet viņa mirstīgās atliekas 1991. gadā ir pārapbedītas Zvirgzdenes kapsētā.

Lasit talak

Sveicot Latviju, godinām Ciblas novada Gada cilvēkus

25 novembris 2016

18. novembrī Ciblas novada ļaudis svinēja Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Blontu Tautas namā pulcējās tauta, lai noskatītos vietējo amatiermākslas kolektīvu koncertu un godinātu cilvēkus, kas tika pieteikti konkursā „Ciblas novada Gada cilvēks”.
Nominācijā „Gada cilvēks”tika pieteikti: rikšotāju zirgu braucēja Sandra SOIKĀNE no Ciblas pagasta, autobusa vadītājs Jānis KLEŠNIKS no Līdumnieku pagasta un uzņēmējs Arnis PUĻS no Pušmucovas.
Nominācijā „Gada jaunietistika pieteiktas Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas studente Kristiāna MANUKINA un Ciblas vidusskolas 11. klases skolniece Sigita LAVRINOVIČA.
Nominācijā „Mūža ieguldījums”tika pieteiktaCiblas feldšeru un vecmāšu punkta vadītāja Zoja POLICĀNE (pieteicējs – iedzīvotāju grupa). FOTO

Lasit talak

Fotokonkursā visaugstāk novērtēti Ērika Pavlova darbi

24 novembris 2016

Ir noslēdzies fotokonkurss „Ciblas novads 2016”. Tajā savus darbus iesniedza 9 dalībnieki. Fotogrāfiju izvērtēšana notika 15. novembrī.
Vērtējot darbus, komisija iepazinās tikai ar fotogrāfijām, kuras vērtēšanai pa tēmām bija apkopojusi pašvaldības izpilddirektore Ināra Sprudzāne – pēc fotogrāfiju nodošanas komisijai viņa apspriešanā nepiedalījās. Darbu autori kļuva zināmi tikai pēc tam, kad fotogrāfijas bija izvērtētas un pieņemts lēmums. FOTO

Lasit talak

Ciblas novada jaunsargi teicami startē sacensībās „Sorgoj Latviju!”

19 novembris 2016

15. novembrī Ludzā notika jaunsargu JIC JD 2. novada nodaļas Ludzas, Ciblas, Zilupes jaunsargu vienību sacensības "Sorgoj Latviju!", kuras bija veltītas LR proklamēšanas gadadienai.
Sacentās 8 komandas, kas sastāvēja no 32 jaunsargiem. No Ciblas novada sacensībās piedalījās četras komandas, t.sk. trīs no Pušmucovas pamatskolas un viena no Ciblas vidusskolas.

Lasit talak

Tautas tērpi amatiermākslas kolektīviem

17 novembris 2016

Maijā biedrība „Ludzas rajona partnerība” izsludināja LEADER projektu iesniegumu konkursu pēc Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam noteikumiem. Ciblas novada pašvaldība izstrādāja divus projektus, ko atbalstīja dome. Tie tika iesniegti konkursam. Projektus vērtēja Ludzas rajona partnerība un Lauku atbalsta dienests (LAD).
Ciblas novada pašvaldība 2016. gada 16. novembrī ir saņēmusi  LAD Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes lēmumu par projekta apstiprināšanu. Pašvaldības izstrādātais projekts Tērpu iegāde Ciblas novada amatierkolektīviem” ir atbalstīts.

Lasit talak

Afiša

6. maijā Kurjanovas ezerā - "OSOKA-2017"

osoka 2017 175

4. maijā Ciblā - Baltā galdauta svētki

afisa 4.maijs cibla 175

7. maijā Pušmucovas TN - "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS"

afisha Pusmucova 175

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs