1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Darbs palīdz dzīvot

13 jūlijs 2017

12. jūlijā Felicianovas iedzīvotājai Jeļenai Gurjanovai apritēja 91 gads. Šo notikumu Ciblas novada ļaudis atzīmēja, atklājot sirmgalves darbu izstādi. Jeļena brīnumskaisti izšuj segas un spilvenus, tamborē sedziņas.
– Bez darba nevaru. Tas man palīdz dzīvot, – tā kā kaunēdamās saka Jeļena Gurjanova, jo daudzi brīnās par cilvēka spēju tik cienījamā vecumā radoši strādāt.
Uz izstādes atklāšanu Ciblas Tautas namā bija ieradušies daudzi vietējie iedzīvotāji. Tika apbrīnoti rokdarbi un pati jubilāre. Jeļena Gurjanova stāstīja par savu aizraušanos, viņai tika pasniegti ziedi un veltīti atzinīgi vārdi.

Lasit talak

NVA turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai

06 jūlijs 2017

          Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju, kuras apmērs ir līdz 50% no izmaksām, kas nepieciešamas jauna darbinieka apmācībai.
Pasākuma "Apmācība pie darba devēja" īstenošanai var pieteikties komersanti, pašnodarbinātās personas, kā arī biedrības vai nodibinājumi, izņemot politiskās partijas, ārstniecības iestādes un izglītības iestādes.
Pieteikumus vajadzīgā darbinieka praktiskai apmācīšanai darba devējiem savā NVA filiālē jāiesniedz līdz šī gada 18. jūlijam.

Lasit talak

Noskaidrotas Ciblas novada sakoptākās sēta

10 jūlijs 2017

Noslēdzies konkurss „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2017”. Tajā tika vērtēti 9 objekti.
Nominācijā „Sakoptākā individuālā māja ciema teritorijā diplomus saņēma 3 māju saimnieki: par 1. vietu - mājas „Tūjas” saimnieki Ineta Abricka un Dainis Jezupovs no Ciblas pagasta (attēlā), 2. vietu - mājas „Zemītes” saimnieki Vilhelmīne un Artūrs Orlovski no Blontu pagasta; 3. vietu - mājas „Litijas” saimniece Bernadita Adijāne no Ciblas pagasta.

Lasit talak

Pušmucovā atklāts bērnu rotaļu laukums

07 jūlijs 2017

Veiksmīgi noslēdzies projekts „Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā”.
Šodien, 7. jūlijā, skanot mūzikai un apsveikuma runām, svinīgi tika atklāts jaunais bērnu rotaļu laukums Pušmucovas ciemā. Tas atrodas starp daudzdzīvokļu mājām Mežmalas ielā, ir ērti pieejams. Spriežot pēc atklāšanas laikā valdošās sajūsmas, tā būs iecienīta bērnu atpūtas vieta.

Lasit talak

Līdz Latvijas valsts simtgadei aicina saskaitīt Latvijas dižkokus

06 jūlijs 2017

Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un Dabas aizsardzības pārvalde uzsāk iniciatīvu „LV100 Dižošanās”. Tās ietvaros ikvienu aicina doties dabā un atrast vēl neapzinātos dižkokus, kā arī ar īpaša testa palīdzību noskaidrot savai personībai visatbilstošāko dižkoku.
Noderīga informācija, kā meklēt un kartēt dižkokus, pieejama tīmekļa vietnē dizosanas.lv100.lv, Tur arī izveidota lietotājam ērta karte, kur apskatīt jau esošos dižkokus un pievienot jaunus.

Lasit talak

„Ilža” dodas uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijā

06 jūlijs 2017

Ciblas novada folkloras kopa „Ilža” piektdien, 7.jūlijā, dodas uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijas Republikas Mogiļevas apgabala Aleksandrijā.
Latvijas Nacionālais kultūras centrs pavasarī saņēma Mogiļevas apgabala izpildkomitejas aicinājumu Latvijas amatniekiem un folkloras grupai 8. – 9. jūlijā piedalīties šajos vasaras saulgriežu svētkos. Un centrs piedāvāja „Ilžai” pārstāvēt Latviju starptautiskā līmenī, jo „Ilžas” saturiskais un mākslinieciskais sniegums ir tam atbilstošs.

Lasit talak

Piesakies dalībai – Jauniešu festivālā „Artišoks 2017”

06 jūlijs 2017

„Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa. Jauniešu pasākums ir kļuvis par vienu no Daugavpils pilsētas vizītkartēm, jo tajā piedalās ne tikai vietējie jaunieši, bet arī viesi no citām Latvijas pilsētām un valstīm. Šogad festivāls norisināsies, kā ierasts, gada pirmajā septembra sestdienā – 2. septembrī no plkst. 12:00 līdz 22:00. Pasākuma norises vieta – no Daugavpils Vienības laukuma līdz Dubrovina parkam.
„Artišoks” tiek rīkots, lai iepazīstinātu jauniešus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpils pilsētā, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīves veidu.

Lasit talak

KAPUSVĒTKI 2017

25 maijs 2017

Novada kapsētās jau sākas kapusvētki.
Par tiem informē katoļu draudžu prāvesti.
28. maijā kapusvētki notika Vabaļu kapsētā (Istalsnas draudze);
10. jūnijā kapusvētki notiks:
Mežarnieku kapsētā – pl. 14.00,
Dziervju k. – pl. 15.00,
Verumu kapsētā – pl. 12.00.
Pilns saraksts - PIELIKUMĀ

Izdoti jauni noteikumi par braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanas kārtību

06 jūlijs 2017

     Valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta (MK) noteikumus “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi”, kuros ir uzskaitītas pasažieru kategorijas, kas ir tiesīgas saņemt braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā, papildinot ar vienu jaunu pasažieru kategoriju – daudzbērnu ģimenes locekļi, un noteikta kārtība, kā saņemt valsts garantētu pārvadājumu pakalpojumu.
Valdības sēdē 27. jūlijā akceptētie noteikumi paredz, ka no 1. jūlija daudzbērnu ģimenes locekļi, braucot reģionālās nozīmes maršrutos, varēs saņemt atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas. Tāpat saskaņā ar jaunajiem noteikumiem kārtība, kādā personas, kuru braucienus 100% apmērā kompensē valsts, saņem pakalpojumu, paliks nemainīga līdz 2020. gada beigām.

Lasit talak

Afiša

Gadumijas balles Ciblas novadā

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo