1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Valsts policija ievieš jaunus uzticības tālruņa numurus

01 decembris 2016

Turpmāk iedzīvotājiem anonīmi informēt par noziedzīgiem nodarījumiem vai Valsts policijas darbinieku pieļautajiem likumpārkāpumiem būs daudz vienkāršāk nekā līdz šim. Sākot ar septembra beigām, Valsts policija ir ieviesusi vienotus uzticības tālruņa numurus un e-pastu visā Latvijā, vairs nedalot dažādus numurus pa dažādiem Latvijas reģioniem un noziegumu veidiem.
Iedzīvotājus, kuri vēlas anonīmi ziņot par iespējamiem noziegumiem un tos izdarījušām personām, Valsts policija turpmāk aicina zvanīt pa tālruni 67075444.
Attachments:
Download this file (VP Tālrunis.jpg)VP Tālrunis.jpg

Lasit talak

Putnu gripa ir netālu, mājputnu turētājiem jāievēro biodrošība

27 decembris 2016

Eiropā turpina izplatīties augsti patogēnās putnu gripas (APPG) H5N8 vīruss. Lai gan tas konstatēts savvaļas ūdensputniem salīdzinoši netālajās Zviedrijā un Somijā, Latvijā pagaidām lielam satraukumam nav pamata.
Tomēr Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina putnu turētājus būt modriem, stingri ievērot biodrošības prasības un nekavējoties ziņot veterinārārstam vai PVD par mājputnu saslimšanas vai nāves gadījumiem vai par vienkopus atrastiem vairākiem (3-5) mirušiem savvaļas putniem.
Svarīga ir sabiedrības līdzdarbošanās putnu gripas risku mazināšanā
Zemkopības ministrija lūdz līdzdarboties savvaļas putnu vērotājus, medniekus un visu Latvijas sabiedrību, sniedzot informāciju PVD par neraksturīgām parādībām savvaļas putnu populācijā.

Lasit talak

Par pašvaldības ceļu uzturēšanu ziemas periodā

27 novembris 2016

Ziema jau bija tā kā atnākusi. Piesniga laba sniega kārta, bet vēl uz „siltas” zemītes. Daži rīti, kad sniegs sniga biezām pārslām, bija braukšanai smagi. Bēdājāmies, cik gan agri tā ziema atnākusi. Bet nu jau atkal tā ir prom… Diezin vai uz ilgu laiku. Šā vai tā ceļus pārklās sniegs un ledus. Jābūt gataviem, ka tas notiks kuru katru brīdi, neraugoties uz visoptimistiskajām laika prognozēm.
Cik gatava ir pašvaldība ceļu uzturēšanai ziemas sezonā? Par to stāsta Mārīte Romanovska, kuras atbildībā ir šī joma.

Lasit talak

Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieki saņem piemiņas zīmes

01 decembris 2016

24. novembrī Iekšlietu ministrijā notika svinīgais pasākums, kurā 89 Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem no Rīgas, Aizkraukles, Auces, Ogres un Ķeguma pašvaldībām tika pasniegta Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīme. 
Kopumā Latvijā trīs gadu laikā Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka piemiņas zīmi paredzēts piešķirt ap 6 000 Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem.
Piemiņas zīmes nolikums nosaka, ka Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīmi piešķir personām, kuras piedalījās Černobiļas AES ekspluatācijas seku likvidēšanas darbos un kurām ir izsniegta VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecība.

Lasit talak

Pagastos – Ziemassvētku eglītes bērniem

20 decembris 2016

Tradicionāli Ciblas novada kultūras darba speciālisti visiem mazuļiem, kuri vēl neiet skolā, organizē īpašu Ziemassvētku eglīti. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka mazajiem bērniņiem ir pagrūti piedalīties lielā novada mēroga svētkos. Tāpēc šogad nolemts, ka Ziemassvētku eglītes bērniem notiks atsevišķi katrā pagastā. Svētku sarīkojumā katrs bērns saņem dāvanu no pašvaldības.
Blontu pagastā visi bērni tiks gaidīti Blontu bērnudārzā piektdien, 23. decembrī, plkst. 12.00.
Ciblas Tautas namā tie mazuļi, kuri neapmeklē bērnudārzu, uz eglīti tiek aicināti 27. decembrī plkst. 10.00
Līdumniekos bērniņi tiks sveikti kopējā pagasta pasākumā Ziemassvētkos – 25. decembrī plkst. 12.00.
Pušmucovas pagasta bērniņi tiks gaidīti Pušmucovas Tautas namā trešdien, 21. decembrī, plkst. 15.00.
Bet Zvirgzdenes pagasta mazuļiem eglīte notiks Otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī plkst. 11.00 Zvirgzdenes Tautas namā.

Svētku eglītes meklējumos

06 decembris 2016

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir brīnumu, ģimenes tradīciju, īpašas gaismas un vien šim raksturīgo smaržu laiks. Protams, neiztikt arī bez svētku eglītes – to var nopirkt tirdziņā vai iegādāties podiņā kādā no AS “Latvijas valsts meži" (LVM) kokaudzētavām, lai aug un kuplo arī turpmāk.
Arī šogad Latvijas iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja doties uz AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajiem mežiem un pārnest mājās savu Ziemassvētku eglīti, kaut arī citviet Eiropā šāda iespēja netiek dota.

Lasit talak

Vēstules Ziemassvētku vecītim, Santaklausam un Salatētim – uz konkrētām adresēm!

01 decembris 2016

VAS „Latvijas pasts” atgādina, ka decembrī sākas periods, kad, gatavojoties gada nogales svētkiem, pasta nozares uzņēmumi strādā ļoti intensīvi, jo sūtījumu apjoms pieaug vairākkārt, svarīgi nepiemirst savus svētku sveicienus nosūtīt savlaicīgi.
Tas attiecas arī uz vēstulēm Ziemassvētku vecītim, taču, lai sūtījums veiksmīgi sasniegtu adresātu, ir jāpārliecinās gan par adreses pareizību, gan arī par uzlīmēto pastmarku atbilstību konkrētās vēstules apmaksai.

Lasit talak

Sākoties Adventes laikam, VUGD atgādina par drošību!

29 novembris 2016

VUGD statistika liecina, ka ik gadu ugunsdzēsēji glābēji šajā laikā saņem vairākus izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kuri izcēlušies no bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces. Pagājušajā gadā Adventes laikā ugunsdzēsēji dzēsa 31 ugunsgrēku, kuri izcēlās degošas svecītes adventes vainagā vai Ziemassvētku eglītē dēļ. 2015. gadā šādos ugunsgrēkos cieta 10 cilvēki, bet divi tika izglābti.
Lai degoša svece neizraisītu ugunsgrēku, VUGD aicina ievērot drošības padomus:
· sveces stabili jānovieto uz nedegošas virsmas;

Lasit talak

Ir izsludināts konkurss „Ziemassvētki Ciblas novadā”

25 novembris 2016

Pašvaldība ir izsludinājusi konkursu „Ziemassvētki Ciblas novadā”.
Konkursā var piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumi, bet ne pašvaldības struktūrvienības un iestādes. Komisijai ir tiesības vērtēt arī konkursam nepieteiktos objektus.
Pieteikšanās konkursam – līdz 22. decembrim. Pieteikt dalībniekus var arī jebkurš līdzcilvēks, kas ir pamanījis kādai nominācijai cienīgu pretendentu, saskaņojot to ar īpašnieku.

Lasit talak

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo