1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novada pašvaldība

Nodokļu atmaksa no ārzemēm

17 septembris 2014

naudaVai jūs plānojat strādāt ārzemēs? Vai arī esat tur jau strādājis? Neaizmirstiet noskaidrot vai neesat pārmaksājis iedzīvotāju ienākumu nodokli. Lielākā daļa cilvēku, kuri pirmo reizi strādā ārzemēs, maksā ļoti augstus nodokļus, jo viņu darba devējs nezina, kāda nodokļu likme piemērota tiem. Vidējā atgriežamā summa ir 632 EUR.

Lasit talak

"STYPRŪS SKRIEJĪŅS 2017"

27 augusts 2014

"STYPRŪS SKRIEJĪŅS 2017"

IK "Lanas 777" rīkotajās ekstremālās sacensības "STYPRŪS SKRIEJĪŅS" Ciblā!
Liels paldies Ciblas novada pašvaldībai par atbalstu, kā arī  SIA "MARKOS", Jauniešu biedrībai "STRAUTS", SIA"Sākums A", Ciblas JC "IMPULSS", SIA "ToGo serviss", z/s"KRĒSLIŅI".
Liels paldies par atsaucību:
Inesei Birskai, Vasīlijam Zvaričam, Frīdim Bokišam,
Miervaldim Trukšānam, Tālivaldim Kalvānam, Dainim Romancānam, Agrim Trukšānam, Artūram Jegorovam, Aleksandram Policānam
.


Paldies visiem skrējiena dalībniekiem par piedalīšanos un uz satikšanos "STYPRŪS SKRIEJĪŅS"- 4, kurš notiks 2017. gadā 26. augustā.

Uzņēmēji aicināti griezties pēc konsultācijām

19 augusts 2014

Tatjana Juskane

Ar mērķi veidot vienotu konsultāciju tīklu un nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai ir izveidots Latgales Uzņēmējdarbības centrs (LUC).

LUC strādā jau gadu un bija iecerēts kā vienas pieturas aģentūra uzņēmēju atbalstam. Tas veido vienotu konsultāciju tīklu, lai nodrošinātu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. LUC pamatprincipi ir mobilitāte un sadarbība, un balstoties uz šiem principiem, ir izveidots teritoriālāis tīkls Latgales reģionā ar galveno biroju Daugavpilī, nodrošinot speciālista pieejamību katrā pašvaldībā.

 

Kopš 2014.gada 1.augusta uzņēmējdarbības konsultants Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novados ir Tatjana Juškāne.Griezties pie konsultanta var jebkurā darba dienas laikā, iepriekš piezvanot pa darba t.- 65707131 vai mobīlo t. – 29550637. Konsultācijas notiek Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16 Ludzā, 410. kabinetā. Var savus jautājumus un priekšlikumus sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Konsultants plāno sava darba ietvaros arī izbraukt pie uzņēmējiem

Lasit talak

Ciblas novadā viesojas VARAM ministrs

13 augusts 2014

Ciblas novadā viesojas VARAM ministrs

IMG 8405Piektdien, 8.augustā Ciblas novada pašvaldībā viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš un valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilona Raugze.

Viesi tika iepazīstināti ar pašvaldību, tās sasniegumiem projektu jomā; ar pašvaldības vadītajiem pārrunāja 2014.-2020.gada plānošanas perioda investīcijas un projektus, akcentējot Ciblas novada iespējas un vajadzības.

Ministram tika parādīti vairāki objekti Ciblas novadā – Blontu pirmsskolas izglītības iestāde, Pušmucovas kultūras nams, saimniecība „Baložu sēta”, Līdumnieku muzejs, Krivandas robežkontroles punkts un atpūtas centrs „Līdumnieki”.

VARAM ministrs Romāns Naudiņš atzinīgi novērtēja uzņēmēju sadarbību ar novada pašvaldību un uzsvēra, ka šajā plānošanas periodā sadarbībai ir ļoti liela nozīme un lielākā daļa projektu tiks vērsta uz uzņēmējdarbības atbalstu, uzlabojot infrastruktūru.

Attīstības nodaļas vadītāja

Mārīte Romanovska

Lasit talak

Biedrība "Mezgls"

04 augusts 2014

Biedrība „Mezgls” darbojas Pušmucovas pagastā kopš 2007. gada.
Biedrības mērķi:
1. Veicināt lauku kultūrvides sakopšanu un attīstību;
2. Aktivizēt sabiedrību, pieaugušo un bērnu izglītošanu;
3. Organizēt brīvā laika un iedzīvotāju kultūras attīstību;
4. Sekmēt pieredzes apmaiņas un procesus dažādu vecumu interesēm;
5. Popularizēt tradicionālos amatus mūsdienu sabiedrībā;
6. Veikt tradīciju izpēti un publicēšanu.
Biedrības aktīvākie biedri ir Inta Domarka, Inta Piraga, Ilga Baziļeviča, Valentīna Trukšāne, Ināra Dovgiallo, Elvīra Rimicāne, Vija Rudziša, Veronika Misane, kā arī daudz aktīvu atbalstītāju. Biedrības „Mezgls” aktīvā sadarbībā ar Pušmucovas tautas namu, skolu un bibliotēku regulāri notiek daudzveidīgi kultūras pasākumi, lietderīga brīvā laika pavadīšana, atbilstoši savām interesēm un prasmēm, dažādās radošajās darbnīcās, rokdarbu un foto izstādes, deju un vingrošanas nodarbības. Biedrība „Mezgls” laipni aicina nākt visiem kopā realizēt jaukas idejas un paveikt daudz labu darbu!
***
Biedrība "Mezgls" informē, ka laikā no 20.12.2013. līdz 20.06.2014. tika ĪSTENOTS PROJEKTS Nr.13-01-LL33-L41320000011 “Aprīkojuma iegāde biedrības “Mezgls” organizētajām brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm”.

 

ESfinELFLAleader logo isoLAD

 

 Par projekta līdzekļiem iegādāts portatīvais dators, projektors un ekrāns ar statīvu , sintezators un telpisko mikrofonu komplekts.
Projekta aktivitāšu īstenošanai pieņemta darbā bērnu vokālā ansambļa vadītāja.
Projekta mērķis – radīt pamatu kvalitatīvai Pušmucovas pagasta iedzīvotājiem brīvā laika pavadīšanai, kas pilnveidos un dažādos kultūras pasākumus, veicinās saturīgu brīvā laika pavadīšanu, uzlabos darba vidi, kas, savukārt,
veicinās kultūrvides saglabāšanu un popularizēšanu.
 Projekta kopējais finansējums ir 4354,73 EUR (3060,52 Ls) – 3919,26 EUR (2754,47 Ls) publiskais finansējums un 435,47 EUR (306,05 Ls) - Ciblas novada pašvaldības līdzfinansējums.
Attachments:
Download this file (LZ par Mezglu.doc)LZ par Mezglu.doc

Nākamgad lauksaimniekiem ieviesīs jaunu zaļināšanas maksājumu

25 jūlijs 2014

Nākamgad lauksaimniekiem ieviesīs jaunu zaļināšanas maksājumu

ZMZemkopības ministrija (ZM) aicina lauksaimniekus pievērst uzmanību izmaiņām tiešo maksājumu saņemšanas nosacījumos, kas lauksaimniekiem obligāti būs jāņem vērā, jau šā gada vasaras otrajā pusē un rudenī plānojot nākamā gada sējumu struktūru un ziemāju sēju.

Saskaņā ar ES regulu, no 2015. gada tiks ieviests jauns maksājums par klimatam un videi labvēlīgu lauksaimniecības praksi jeb zaļināšanas maksājums, kas būs cieši sasaistīts ar vienoto platības maksājumu (VPM). Saimniecībām obligāti būs jāizpilda zaļināšanas prakses, lai saņemtu VPM un zaļināšanas maksājumu. Ja tas netiks darīts, zaļināšanas maksājums tiks samazināts vai netiks izmaksāts.

Lasit talak

No sēņošanas, ogošanas vai savvaļas ārstniecības augu un ziedu vākšanas ienākumiem līdz 2845,74 euro nav jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis

23 jūlijs 2014

VID-logo1Ņemot vērā, ka šobrīd ir aktīva ogu un sēņu lasīšanas sezona, un daudzi iedzīvotāji papildina savu ģimenes budžetu ar ienākumiem no ogu un sēņu pārdošanas, Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) atgādina, ka tie ogotāji, sēņotāji un savvaļas ārstniecības augu un ziedu vācēji, kuru ienākumi no sēņošanas, ogošanas vai savvaļas ārstniecības augu un ziedu vākšanas gada laikā nepārsniedz 2845,74 euro, var nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicēji.

Lasit talak

Afiša

31.08.2019 12.00 Rikšotāju zirgu sacensības. (Pušmucovā)

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo

Joomla extensions by Siteground Hosting