1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

„Vasaras saulgriežus Dagdā” radīs arī Ciblas novada folkloras kopas

13 jūnijs 2017

Ciblas novada folkloras kopas „Madara” no Blontiem, „Ilža” no Ciblas un „Saime” no Zvirgzdenes pirms Līgo svētkiem dosies uz Dagdu.
Te 21. jūnijā vairāk kā 45 tradicionālās kultūras kolektīvi pulcēsies uz Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” modelēšanas pasākumu “Vasaras Saulgriežu svētki Dagdā”.

Lasit talak

Ielīgosim un sagaidīsim Jāņus Ciblas novadā!

13 jūnijs 2017

Tuvojas Vasaras saulgrieži. Arvien biežāk dzirdam jautājumu: „Kur šogad līgosi?”. Ciblāniešiem atbilde skaidri zināma... Jau gadu gadiem ļaudis pulcējas Kapukalna estrādē Līgovakarā, 23. jūnijā, un lustējas līdz Jāņu rītam. Tā tas būs arī šovasar.
Līgonakts zaļumballe tiks rīkota arī Zvirgzdenes estrādē - jāņabērnus gaidīsim 23. jūnijā no plkst. 21.00.
Bet ielīgošanas pasākumi
Ciblas novada ciematos sāksies
jau 21. jūnijā.
Kopā ar folkloras kopu "Ilža" svētkus ielīgosim 21. jūnijā plkst. 12.00 Felicianovā.
Bet  21. jūnija vakarā, pl. 19.00, Pušmucovas Tautas namā ciemosies Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta amatierteātris „Dekteri” ar viencēliena lugu un pāris skečiem. Līgodziesmas skandēs vietējais etnogrāfiskais ansamblis „Olūti”.
Ielīgošanas pasākumi notiks arī Blontos - 22. jūnijā plkst. 15.00 un Zvirgzdenes pagasta Lucmuižā - 22. jūnijā plkst. 16.00.
Aicinām ikvienu līgot Ciblas novadā!

Pašvaldība līdzfinansēs divus jaunus biznesa projektus

09 jūnijs 2017

Šonedēļ pašvaldībā tika izvērtēti divi pieteikumi, kas saņemti Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursā. Pašvaldības līdzfinansējumu šajā konkursā var saņemt Ciblas novadā reģistrēti mazie un vidējie uzņēmumi, tajā skaitā zemnieku saimniecības. Atbalsts piešķirts divām zemnieku saimniecībām, katrai pa 1500 eiro.
Līdz noteiktajam termiņam (5. jūnijam) pašvaldībā biznesa idejas pieteica divi zemnieku saimniecību (ZS) pārstāvji:

Lasit talak

Padomi drošai Līgo svētku svinēšanai

20 jūnijs 2017

Vasaras saulgriežu svinībās neiztikt bez jautras svētku svinēšanas, ugunskuru kurināšanas, atpūtas dabā un peldēšanās. Lai Līgo svētku un Jāņu dienas svinēšana tiktu aizvadīta droši un bez raizēm, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sniedz ieteikumus:
* pirms došanās uz Līgo svētku svinībām atkārtoti pārbaudiet, vai mājās visi ūdens krāni ir aizgriezti, gāzes un elektroiekārtas ir izslēgtas;
* ja iegaumēsiet svinību vietas adresi un apkārtni, tad, nepieciešamības gadījumā zvanot uz tālruņa numuru 112, Jūs precīzi varēsiet nosaukt savu atrašanās vietu, un operatīvie dienesti ātrāk spēs sniegt palīdzību;

Lasit talak

Dziesmas spēks mūs visus sasildīja

06 jūnijs 2017

Līdumniekos notika Dziedošo un muzicējošo Ciblas novada ģimeņu koncerts. Par tajā pieredzēto stāsta Irēna Pavlova, Līdumnieku bibliotēkas vadītāja.
Latvietis dziesmu ir iznesis cauri gadsimtiem. Ar dziesmu gājis druvā, ar dziesmu – karā, un ar dziesmu pavadīts tai saulē. Dziesma ir bijusi mūsu tautas spēka avots, izdzīvošana, pašapziņas celšana. Tāpēc sevišķi priecājamies, ka mūsu novada ģimenes šo tradīciju turpina jau četrus gadus, vēloties parādīt to, ko sarūpējuši un prot, – visu garīgo bagātību, kas uzkrāta ģimenē, ar to stiprinot ģimenes vērtības vairākās paaudzēs, ar dziesmām un mūziku saglabājot kultūras mantojumu, saturīgi un lietderīgi pavadot brīvo laiku ģimenes lokā, veicinot lepnumu un atbildību par vietu, kurā dzīvojam.

Lasit talak

Tauta nobalsojusi. Zināmi provizoriskie rezultāti

04 jūnijs 2017

Lai gan vēlētāju aktivitāte Ciblas novadā nebija augsta – balsojuši 1115 vēlētāji, līdz ar to nav sasniegti 50% (balsstiesīgie:2256, nobalsojušie:1115 jeb 49,42%), vēlēšanas ir notikušas.
Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, Ciblas novada pašvaldībā ievēlēti
6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA”,
2 deputāti no „Likteņdzirnas” un
1 deputāts no „Savam novadam”.

Lasit talak

Ģimene – tā ir kopā būšana

06 jūnijs 2017

Ģimenes aktivitātēm ir nozīme jebkurā dienā, bet tieši brīvdienās ir īstais brīdis, kad varam un gribam kaut ko darīt kopā.
Ar ievas ziedēšanas laiku ir kāds fenomens – vienmēr šajā laikā pavasaris kļūst vēss un dzestrs, gluži vai pamodinot mūs no reibinošās ievziedu smaržas un putnu dziesmām. Šajā laikā Līdumniekos jau septīto gadu svinam ģimeņu dienu.
Kopīgai laika pavadīšanai ir vajadzīgs saturs, kas rada prieku visiem, ko ir vērts atkārtot katreiz mazliet dažādojot. Šoreiz pasaku varoņos iejutās Sarkangalvīte – Ineta Miklucāne, Vilks – Ēriks Pavlovs, Mednieks (Medniece) – Antoņina Hindogina un teicēja – Irēna Pavlova.

Lasit talak

Aktuālā informācija par būvdarbiem uz ceļiem

02 jūnijs 2017

VAS "Latvijas Valsts ceļi" tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem.
Informācija par sezonālajiem un pastāvīgajiem transportlīdzekļu masas ierobežojumiem atrodama šeit - http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#masas-ierobezojumi .Informācija tiek atjaunota pēc nepieciešamības arī vairākkārt dienā.
Informācija par satiksmes ierobežojumiem ceļu būvobjektos atrodama šeit - http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#aktualo-buvobjektu-saraksts. Informācija tiek atjaunota vismaz reizi nedēļā, pirmdienās.

Lasit talak

Bērnu un jauniešu talantu svētki – 16. jūnijā Pušmucovā

30 maijs 2017

Viens no tradicionāliem pasākumiem, ko ik gadu rīko Ciblas novada pašvaldība, ir Ciblas novada bērnu un jauniešu talantu svētki. Šogad tie atkal norisināsies Pušmucovā.
 
Sīkāku informāciju sniedz Pušmucovas Tautas nama vadītāja Inta Domarka.
 
– Svētki norisināsies 16. jūnijā, sāksies plkst. 18.00.
 

Lasit talak

Afiša

30.06.2017 22.00 Pēterdienas zaļumballe (Līdumniekos)

30.06.2017 175

7. -9. jūlijs CIBLAS NOVADA SVĒTKI

Ciblas svetki 2017 175

9. jūlijā Pušmucovā - Zirgu rikšotāju sacensības „CIBLAS KAUSS 2017”

AF2017 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo