4. maijā Ciblā tiks stādīts Latvijas simtgades ozols

Otrdiena, 18 aprīlis 2017 10:49

4. maijā notiks akcija “Apskauj Latviju”, kuras laikā gar Latvijas robežu 43 Latvijas pierobežas pašvaldībās tiks stādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli – Latvijas spēka un garīgā sardze.
Akcija tiek rīkota ar Iekšlietu ministrijas iniciatīvu, un ar to sāksies Latvijas valsts simtgades svinības.
Īstenojot akcijas plānošanu, tika uzrunāta arī Ciblas novada pašvaldība. Bija jāizvēlas ozola stādīšanas vieta, jādomā par svētku saturu.
Latvijā 4. maijā, sākot no pulksten 9.00, noteiktā laika secībā visas dienas laikā tiks iestādīti 100 ozoli. Darbību uzsāks vienlaicīgi no Rīgas un četriem Latvijas vistālākajiem ģeogrāfiskiem punktiem, kur jau 1998. gadā par godu Latvijas valsts pastāvēšanas 80. gadadienai izveidota skulpturāla grupa „Latvija saules zīmē”. Mums tuvākā zīme „Austras koks” atrodas Meikšānu ciemā Zilupes - Šķaunes ceļa malā.
Ciblā Latvijas simtgades ozols tiks stādīts 4. maijā plkst. 13.00 pie Barikāžu laika piemiņas zīmes.
4. maija vakarā - plkst. 19.00
Ciblas Tautas namā notiks
Baltā galdauta svētki.
Koncertā uzstāsies novada pašdarbības kolektīvi.
4. maijā Ciblas novada pagastos kopumā tiks izstādīti 100 ozoli.
 Blontos 20 ozoli tiks stādīti ciemata centrā,
Ciblā 40 ozoli – vecajā parkā aiz skolas internāta ēkas,
Pušmucovā 20 ozoli – pie skolas stadiona,
 Zvirgzdenē 20 ozoli – dažādās pagasta vietās.
 Šo akciju visos Latgales novados organizē Latgales plānošanas reģions.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)