Deputāti

Trešdiena, 12 jūlijs 2017 14:43

Ciblas novada pašvaldībā 2017. gada vēlēšanās ievēlēti:
6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA: Juris Dombrovskis, Sarmīte Leščinska, Aldis Tihovskis, Inese Birska, Ēriks Astičs, Rudīte Valtere;
2 deputāti no „Likteņdzirnas”: Aivars Rikums un Māris Trukšāns;
1 deputāts no „Savam novadam”: Aleksejs Ivanovs.
Domes priekšsēdētājs - Juris Dombrovskis.
Pieņemšanas laiks Blontos, pašvaldības administratīvajā centrā: otrdienās no plkst. 9.00 līdz 11.00, ceturtdienās no plkst. 13.00 līdz 16.00.
Domes priekšsēdētāja vietniece - Inese Birska.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)