Blontu pirmsskolas izglītības iestādē tiks vērtēta pedagoga profesionālās darbības kvalitāte

Pirmdiena, 03 decembris 2012 11:17

Pamatojoties uz IZM īstenotā ESF projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” (2009.gada 1.septembra Ministru kabineta noteikumi Nr.998 „Noteikumi par darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.5.2.apakšaktivitāti „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”) 3.aktivitātes (pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmas pilnveide un tālāka attīstība) rezultātiem un īstenojot Valdības rīcības plānā noteiktos uzdevumus un Sadarbības memorandā starp IZM un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem pausto apņemšanos, no 2012./13.mācību gada uzsāk ilgtermiņa pedagogu motivācijas, atalgojuma un profesionālās darbības kvalitātes sasaistes sistēmas pakāpenisku ieviešanu, kur pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana ir viena no tās sastāvdaļām.

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanai Blontu pirmsskolas izglītības iestādē ir pieteicies viens pedagogs. Šajā sakarā iestādē ir izveidota pedagoga profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisija trīs cilvēku sastāvā un izstrādāta komisijas darba kārtība. Pedagoga un komisijas darba laika plānojums ir no 2012. gada novembra līdz 2013. gada aprīlim.

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas mērķis ir veicināt ikkatra pedagoga patstāvīgu profesionālo kompetenču pilnveidi un profesionālās karjeras izaugsmes iespējas, palielinot pedagoga atbildību par mācību un audzināšanas darba rezultātiem un periodiski novērtējot pedagoga profesionālās darbības kvalitāti.

Blontu PII pedagogu profesionālās darbības

kvalitātes novērtēšanas komisijas priekšsēdētāja Gunta Stolere.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)