BIEDRĪBAS

Nevalstiskās organizācijas.

Ciblas novada pašvaldības teritorijā ir reģistrētās nevalstiskās organizācijas:

• Biedrība "MADARA" - Blontu pagastā, vadītāja GUNTA STOLERE;
  • Biedrība "CIBLAS DZIRKSTELĪTE" - Ciblas pagastā, vadītāja VALENTĪNA RIVČA.
  • Biedrība "MUIŽEŅA" - Zvirgzdenes pagasts, vadītāja MARINA BARKĀNE

Biedrība "MADARA" realizējusi ELFLA finansētu projektu Lauku attīstības programmas pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" ietvaros "Senču tradīcijas- mūsu pagātne, tagadne un nākotne" 7000 LVL apmērā, kura rezultātā tika iegādāti mūzikas instrumenti un tautas tērpi Blontu folkloras kopai un projektu "Paaudžu krustcelēs" arī 7000 LVL apmērā, kura rezultātā tika izremontētas biedrības "MADARA" telpas, ko tā nomā Blontu PII telpās.

Savukārt biedrība "CIBLAS DZIRKSTELĪTE" šīs pašas programmas ietvaros realizējusi projektu "Ciblas novada jauniešu centra labiekārtošana" 7000 LVL apmērā, kura rezultātā ir iegādātas mēbeles, biljarda galds, trenažieri, datori, mūzikas centrs un cita sadzīves tehnika un projektu "Tautas tradīciju saglabāšana Ciblas pagastā", kura rezultātā tika iegādāti tautas tērpi un mūzikas instrumenti folkloras kopai "ILŽA".

Visiem projektiem līdzfinansējumu 700 LVL apmērā ir piešķīrusi Ciblas novada pašvaldība, bet 6300 LVL ir ELFLA finansējums.

Biedrība "MADARA" pašreiz realizē projektu šis pašas programmas ietvaros "Biedrības "MADARA" telpu aprīkojuma un inventāra iegāde", kura plānotās attiecināmas izmaksas ir 6541.00 LVL. Projekta ietvaros tiks iegādātas mēbeles, datori, trenažieri un sadzīves tehnika biedrības telpu aprīkošanai.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)