1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Simboli

Pirmdiena, 28 marts 2011 14:21

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada simboli

Ciblas novada ģerbonis

Zilā laukā sudraba augšupvērsts pakavs, virs tā zelta purenes zieds.

Ciblas_novada_gerb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciblas novada karogs

Ciblas novada karogs ir taisnstūra audums ar platuma un augstuma proporcijas attiecību 2:1. Karogs ir vienpusējs. Karogam ir taisnstūra forma ar divām vienāda platuma horizontālām joslām zelta un sudraba krāsā. Karoga vidū – novada ģerbonis. Karoga standarta izmērs – 1,0 x 2,0 m.

ciblasnovada_karogs

 

Ciblas novada logo

Latgale - zilo ezeru zeme, un Ciblas novads ir  ezeriem bagāts. Ciblas novada Logo pamatā ir simbolisks  ezera apveids  ar atspīdumu, kuram apkārt ir zaļš loks, kas beidzas ar Purva Purenes ziedu. Purva Purene ir attēlota arī Ciblas novada ģerbonī, un tās zieda piecas ziedlapas  simbolizē piecus Ciblas novada pagastus. Zaļā josla apkārt ezeram simbolizē zaļo zemi.

 

Ciblas novada himna
 Valda Nagļa mūzika un vārdi
Tur, kur saule ataust agrāk nekā Rīgā,
Laimes pakavs karogā, kur plīv.
Laika upes tecējumā nemainīgā,
Ciblas novads plešas mūžam dzīvs.
 
Skaņa skaņai pieskaras un izskan stīga,
Tā, kas dziesmu kalnā gaismu ceļ.
Darbs ar deju mijas taktī nerimtīgā,
Kora balsis klusumu, kur šķeļ.
 
Klusi izskan dziesma pateicīga
Pāri Dievnamiem, kad saule lec.
Tur, kur ticība ir nemirstīga,
Tur, kur cienīts vārds, kas visiem svēts.
 
Tur, kur liepas elpo vakarvējā,
Avotūdens ezerā līst palss,
Jāņu uguns līgo augšā lejā,
Droši atskan Māras zemes balss.
 
1.p.- 2x

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo