Zirgu rikšošanas sacensības Pušmucovā gūst popularitāti

Pirmdiena, 13 jūlijs 2015 13:09

Zirgu rikšošanas sacensības Pušmucovā gūst popularitāti

Ciblas novada svētku ietvaros aizvadītas jau par tradīciju kļuvušās zirgu rikšošanas sacensības “Ciblas kauss”. Šis ir viens no populārākajiem svētku pasākumiem, ko ik gadu gaida gan vietējie iedzīvotāji, gan šī sporta veida piekritēji no citiem Latvijas novadiem.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).