1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Nepieciešams atbalsts albuma „Latgales sirdspuksti” izdošanai

Trešdiena, 29 jūlijs 2015 08:58

PDF Drukāt E-pasts
Biedrība "Balvu olūts" sagatavojusi izdošanai foto un dzejas albumu "Latgales sirdspuksti". Tas ir iesniegts projektu bankas mājas lapā https://projektubanka.lv/projects/albumslatgalessirdspuksti. Albumā iesaistīti 150 dzejnieki un fotogrāfi no visiem Latgales novadiem, tajā skaitā no Ciblas novada – Imants Gailis un Maija Manukina.
Biedrības "Balvu olūts" valdes priekšsēdētāja Zanda Arnicāne aicina sniegt atbalstu albuma izdošanā.
Biedrības ideju jau ir atbalstījušas 7 Latgales (Viļakas, Dagdas, Krāslavas, Viļānu, Krustpils un Kārsavas, kā arī Rēzeknes pilsētas) pašvaldības un paši grāmatas autori. No 4600.00 EUR grāmatas izdošanai nepieciešami vēl 2600.00 EUR. Par šo summu tipogrāfijā SIA” Dardedze hologrāfija” tiks iespiesti 1000 albumi, no kuriem 500 albumi nonāks Latgales skolu, pagastu un pilsētu bibliotēkās, savukārt pārējie 500 eksemplāri nonāks autoru, atbalstītāju un pašvaldību īpašumā.
Biedrība aicina:
ATBALSTI MŪS!
 • Ieguldi 15,00 EUR un saņem vienu albumu savā īpašumā, kuru nosūtīsim pa pastu vai arī to varēs saņemt kādā no atklāšanas pasākumiem Dagdā vai Viļakā.
 • Ieguldi 50.00 euro vai vairāk, un tavs vārds un uzvārds vai uzņēmuma nosaukums un logo tiks iekļauti grāmatas titullapā atbalstītāju sarakstā, kā arī saņemsi vienu albumu savā īpašumā, kuru nosūtīsim pa pastu vai arī to varēs saņemt kādā no atklāšanas pasākumiem Dagdā vai Viļakā.
 • Katrs atbalstītājs tiks aicināts arī uz albuma atklāšanas pasākumiem, kuri notiks Viļakā un Dagdā.
Dzejas un foto albumu "Latgales sirdspuksti" plānots pabeigt līdz šī gada decembrim vai ātrāk.
Albums būs cietos vākos, karmīnsarkanā krāsā, apjoms 216 lpp., izmēri 20x20 cm.
Biedrība "Balvu olūts" dibināta 2012. gada pavasarī ar mērķi veicināt kultūras pasākumu dažādību Latgalē un Latvijā. Šobrīd biedrības komanda strādā pie dzejas un foto albumu izdošanas. 2015.gada sākumā izdots albums "Tava un mana Sēlija". Tuvākajos gados līdz Latvijas simtgadei plānots izdot šāda veida grāmatas par katru Latvijas kultūrvēsturisko novadu. 16. jūlijā biedrībai tika piešķirts sabiedriskā labuma statuss.
ProjektuBanka.lv ir kolektīvā ieguldījuma platforma. Finansējumu tās izstrādei un ieviešanai piešķīris Sabiedrības Integrācijas fonds. Turpmākā Projektubanka.lv attīstība būs atkarīga no iedzīvotāju iesaistes. Projektu banka ir paredzēta radošiem, inovatīviem, sociāli nozīmīgiem un pašpietiekamiem projektiem. Ja konkrētā projekta kampaņas laiks ir beidzies un nepieciešamā summa nav savākta, visi ieguldītāji savu naudas summu saņem atpakaļ Projektu bankas virtuālajā kontā. Šo summu ir iespējams novirzīt citam projektam vai arī pieprasīt naudu atgriezt.

Afiša

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo