Ciblas novada sapulce par novada attīstību

Ceturtdiena, 13 augusts 2015 07:49

Ciblas novada sapulce par novada attīstību Aizvadītajā nedēļā Ciblas novadā notika novada Attīstības programmas apspriešana un publiskā apspriešana par projektu "Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana ciematu apvidos", uz kuru īpašitika aicināti zamnieki un uzņēmēji, kuri kopā ar pašvaldības un pagastu pārvalžu vadītājiem 18 cilvēku skaitā apsprieda vairākus leilos projektus, kuri tiek plānoti līdz 2020. gadam ar mērķi veicināt uzņēmējdarbību. Sapulcē apsprieda attīstības programmas investīciju plāna aktualizēšana un plānotie projekti novadā , kā arī tika apspriesta ceļu rekostrukcija, kuros pagastos un kuri ceļi bija vairāk prioritatīvi.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)