Pušmucovas bibliotēka

T. 9:00-16:00

C. 9:00-16:00

P. 9:00-16:00

Bibliotēka abonē 5 populārākos preses izdevumus- „Latvijas Avīzi,” „Praktisko Latvieti”, „Ludzas Zemi”, „Ievu”, „Patieso Dzīvi„.

Bibliotēka piedāvā plašu bezmaksas elektronisko resursu pieejamību un izmantošanu, piem., daudzas avīzes var lasīt internetā Lursoft laikrakstu bibliotēkā, kā arī visu par Latviju uzzināt datu bāzē „Letonika”. Bibliotēkā ir pieejama arī individuāla datorprasmju un interneta lietošanas apmācība un konsultēšana.  Bibliotēkā ir uzstādīti 7 datori ar Interneta pieeju.

pusm_internets

Bibliotēkā regulāri notiek literatūras izstādes, pārrunas ar lasītājiem par grāmatām, tematiskie pasākumi, kultūrvēsturiskās ekskursijas, aktīvi iesaistos pagasta sabiedriskajā un kultūras dzīvē.

Bibliotēkā ir pieejams plašs novadpētniecības materiālu krājums. Tematiskajās mapēs tiek savākta informācija par pagasta kultūrvēsturiskajām vietām, tautas tradīcijām, par ekonomisko, kultūras un izglītības dzīvi, kā arī par Pušmucovas cilvēkiem.

Bibliotēkā ir pieejama dzejoļu tematiskā kartotēka un vērtīgi materiāli sakrāti arī dažādās tematiskajās mapēs.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).