1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Uzklausīšanas sanāksme par SIA "ALAAS" iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumu tarifa projektu

Ceturtdiena, 26 novembris 2015 15:13

PDF Drukāt E-pasts

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija rīkos uzklausīšanas sanāksmi 2015. gada 8.decembrī plkst. 10.00 Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē par SIA "ALAAS" iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu sadzīves atkritumu poligonā "Križevņiki".

Sludinājuma teksts - pielikumā.

Afiša

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo