Apstiprināts rekonstruējamo ceļu saraksts

Piektdiena, 27 novembris 2015 09:42

Ciblas novada pašvaldības Domes Attīstības nodaļa izstrādāja rekonstruējamo ceļu sarakstu projekta „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros. Tam finansiālu atbalstu sniedz valsts un Eiropas Savienība. LR Ministru kabineta noteikumi paredz, ka prioritāte atbalsta saņemšanai ir lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes objektiem un integrēta tipa projektiem, kas tiek īstenoti kopā ar pievadceļu izbūvi uzņēmējdarbības objektiem.
2015.gada 30. oktobrī Ciblas novada domes sēdē deputāti apstiprināja pašvaldības ceļu objektu atlases kritērijus (kopumā 6, publicēti domes protokolā).
Pamatojoties uz šiem kritērijiem, Attīstības nodaļa izstrādāja rekonstruējamo pašvaldības ceļu sarakstu prioritārā kārtībā. Tad to izvirzīja apspriešanai uzņēmēju sanāksmē 20. novembrī, kurā aktīvi piedalījās vairāki zemnieku saimniecību īpašnieki, kā arī Ciblas un Zvirgzdenes pagastu pārvalžu vadītāji.
Izstrādātais saraksts tika apstiprināts kārtējā domes sēdē 2015.gada 26.novembrī
Saraksts publicēts pielikumā.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)