Apstiprināts rekonstruējamo ceļu saraksts

Piektdiena, 27 novembris 2015 09:42

Ciblas novada pašvaldības Domes Attīstības nodaļa izstrādāja rekonstruējamo ceļu sarakstu projekta „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros. Tam finansiālu atbalstu sniedz valsts un Eiropas Savienība. LR Ministru kabineta noteikumi paredz, ka prioritāte atbalsta saņemšanai ir lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes objektiem un integrēta tipa projektiem, kas tiek īstenoti kopā ar pievadceļu izbūvi uzņēmējdarbības objektiem.
2015.gada 30. oktobrī Ciblas novada domes sēdē deputāti apstiprināja pašvaldības ceļu objektu atlases kritērijus (kopumā 6, publicēti domes protokolā).
Pamatojoties uz šiem kritērijiem, Attīstības nodaļa izstrādāja rekonstruējamo pašvaldības ceļu sarakstu prioritārā kārtībā. Tad to izvirzīja apspriešanai uzņēmēju sanāksmē 20. novembrī, kurā aktīvi piedalījās vairāki zemnieku saimniecību īpašnieki, kā arī Ciblas un Zvirgzdenes pagastu pārvalžu vadītāji.
Izstrādātais saraksts tika apstiprināts kārtējā domes sēdē 2015.gada 26.novembrī
Saraksts publicēts pielikumā.

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv