Apstiprināts rekonstruējamo ceļu saraksts

Piektdiena, 27 novembris 2015 09:42

Ciblas novada pašvaldības Domes Attīstības nodaļa izstrādāja rekonstruējamo ceļu sarakstu projekta „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros. Tam finansiālu atbalstu sniedz valsts un Eiropas Savienība. LR Ministru kabineta noteikumi paredz, ka prioritāte atbalsta saņemšanai ir lauksaimniecības produkcijas ražošanas un pārstrādes objektiem un integrēta tipa projektiem, kas tiek īstenoti kopā ar pievadceļu izbūvi uzņēmējdarbības objektiem.
2015.gada 30. oktobrī Ciblas novada domes sēdē deputāti apstiprināja pašvaldības ceļu objektu atlases kritērijus (kopumā 6, publicēti domes protokolā).
Pamatojoties uz šiem kritērijiem, Attīstības nodaļa izstrādāja rekonstruējamo pašvaldības ceļu sarakstu prioritārā kārtībā. Tad to izvirzīja apspriešanai uzņēmēju sanāksmē 20. novembrī, kurā aktīvi piedalījās vairāki zemnieku saimniecību īpašnieki, kā arī Ciblas un Zvirgzdenes pagastu pārvalžu vadītāji.
Izstrādātais saraksts tika apstiprināts kārtējā domes sēdē 2015.gada 26.novembrī
Saraksts publicēts pielikumā.

25.11.2017 19.00 “MĪLESTĪBA – KRĀŠŅAIS ZIEDS“ (Ciblas TN)