Par vienošanās prasību izpildi

Ceturtdiena, 12 marts 2015 00:00

Par vienošanās prasību izpildi

Pamatojoties uz VALSTS ROBEŽSARDZES 25.02.2014. vēstuli Nr. 23-1/14 ‘’Par vienošanās prasību izpildi’’  Ciblas novada pašvaldība vietējās pierobežas satiksmes atļaujas saņemšanai iedzīvotāju sarakstos iekļaus tikai tās personas, kuras iesniegs pamatojumu pierobežas satiksmes atļaujas saņemšanai.

Pamatojums pierobežas teritoriju iedzīvotāju ieklaušanai sarakstos ir šādos gadījumos:

a) nekustamais īpašums pierobežas teritorijā

b) radinieku apmeklējums

c) radinieku apbedījumu vietu apmeklējums;

d) medicīniskās palīdzības saņemšana;

e) piedalīšanās kultūras, izglītības vai sporta pasākumos, ko regulāri

rīko Pušu valsts pārvaldes iestādes un institūcijas

f) piedalīšanās reliģiskos rituālos

g) reguldra kontaktu īstenošana saimnieciskās darbības jomā, pamatojoties uz attiecīgiem līgumiem bez tiesībām strādāt.

Informējam, ka pašvaldība tiesīga iedzīvotāju sarakstus  iesniegt. VALSTS ROBEŽSARDZES LR Pilnvarotajam robežas pārstāvim uz Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas valsts robežas vienu reizi ceturksnī – tas notiks 2015. gada martā, jūnijā, septembrī, decembrī. Noteikumi ir spēkā arī 2016.gadā un turpmāk vai līdz izmaiņām normatīvajos aktos.

Lūdzam iedzīvotājus iesniegt iesniegumus savlaicīgi līdz katra minētā mēneša 20. datumam.

Pielikumā: VALSTS ROBEŽSARDZES 25.02.2014. vēstule Nr. 23-1/14 ‘’Par vienošanās prasību izpildi’’

Kancelejas vadītāja Ināra Soprāne

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)