1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Biedrība “Darba un kultūras centrs Līdumnieki”

Trešdiena, 13 janvāris 2016 13:09

PDF Drukāt E-pasts

Biedrība "Darba un kultūras centrs Līdumnieki" dibināta 2011. gadā. Tā darbojas Līdumniekos, Ciblas novadā, bijušā kultūras nama telpās, kas renovētas, piesaistot Eiropas Savienības struktūrfondu LEADER līdzekļus (iegādāti būvmateriāli) un ieguldot biedrības biedru un atbalstītāju darbu.

Sabiedrībai centrā pieejami dažādi kultūras, sporta un ģimenēm saistoši pasākumi. Te ierīkotas aušanas un kalēja darbnīcas, kur strādā vietējie meistari. Centra telpās tiek organizētas tematiskās darbnīcas un apmācības, piesaistot Latvijas amatniekus un meistarus. Tiek organizēti koncerti, teātra izrādes, kino seansi, kurus apmeklē ne tikai vietējie, bet arī tuvāko novadu cilvēki. Biedrība līdzdarbojas un atbalsta jaunsargu un jauniešu nometnes. Īstenota sadarbība ar Ciblas novada pašvaldību kultūras un tūrismā jomā. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru – darba vietu nodrošināšana skolēniem, jauniešiem, noteiktām personu grupām un personām ar īpašām vajadzībām. Īstenota sadarbība arī ar Valsts probācijas dienestu, nodarbinot tā klientus sabiedriskos darbos.
  BIEDRĪBAS PIEDĀVĀJUMS:
     -     Radošā zāle „Mazā kamīnzāle”, izstāžu telpa, konferenču zāle (līdz 20 cilvēki);
     -     Saieta telpa „Lielā kamīnzāle” (līdz 30 cilvēki):
     -     Lielā zāle pasākumu, svinību rīkošanai (līdz 150 cilvēki);
     -     Tautas mūzikas instrumentu apguve, skaņas un mūzikas ierakstu nodrošināšana;
     -     Tematiskās izstādes;
     -     Bērnu un jauniešu spēļu laukums;
     -     Galda spēles: šahs, erudītu spēļu komplekti, galda teniss, novuss.
 
 
 
DARBNĪCAS:
-     Aušanas - adīšanas darbnīca:
     darbošanās un amata apguve pie ratiņa, stellēm, adīšana ar un bez adatām, meistares demonstrē un iepazīstina ar gataviem rokdarbiem, kas darināti dažādās tehnikās (adītas zeķes, cimdi, šalles, cepures), ir iespēja apskatīt un iegādāties meistaru darbus;
 
 
  -     Kalēja darbnīca „Kaļve”:
   darbnīca ierīkota vienīgajā no muižas laikiem palikušajā mūra ēkā, tai ir sava atdzimšanas vēsture. Piedāvājam patstāvīgu darbošanos un amata iepazīšanu.Kalēja darbnīca ir aprīkota apmācību veikšanai un arī individuālam darbam. Pieņem pasūtījumus.
 
-     Saldumu darbnīca „Konfekšu darbnīca”:
     Profesionāla konditore, mājražotāja Ināra Miezīte no „Grunduļu” saimniecības specializējas konfekšu izgatavošanā, ar prieku demonstrē konfekšu tapšanas noslēpumus. Piedāvājumā – konfekšu komplekti īpašām dāvanām!
 
     -     Tautas mūzikas instrumentu apguve:
     Etnogrāfiskās dziedāšanas izkopšana, tautas mūzikas instrumentu spēlēšana ar novada folkloras kopām, dziedošām ģimenēm un Valdi Nagli, daudzu dziesmu un mūzikas autoru.
 
Biedrībai „Darba un kultūras centrs Līdumnieki” 13.06.2011. piešķirts sabiedriskā labuma statuss (Nr. 8.14-6/41578).
 
Latviska vide – Dzīves mirkļi mūzikā, mākslā –
Iedvesma mērķiem ikdienai un darbiem!
Pateicamies apmeklētājiem un atbalstītājiem, veidojot labāku pasauli!
 
Biedrība „Darba un kultūras centrs Līdumnieki” VNR 40008176975
„Kaktiņi”, Līdumnieki, Līdumnieku pag., Ciblas novads, LV 5719
Banka A/S SWEDBANK, Konta Nr. LV86HABA0551030831374

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo