Atkritumu konteineru izvešana – mēneša 2. un 4. pirmdienā

Trešdiena, 13 janvāris 2016 14:27

SIA „ALAAS”, kas Ciblas novada pašvaldībā nodrošina atkritumu konteineru izvešanu, informē par datumiem, kad 2016. gadā notiks atkritumu konteinera (u) izvešana pagastos.
Pušmucovā, Līdumniekos, Ciblā, Felicianovā, Blontos, Lucmuižā, Zvirgzdenē, Ezersalā no „ALAAS” nomāto konteineru izvešana notiks divas reizes mēnesī – otrajā un ceturtajā pirmdienā.
Pielikumā – grafiks katram konteineram, ko varat saglabāt vai izdrukāt zināšanai:
Pušmucova. Pamatskola
Pagasta pārvalde, Pušmucova
8 konteineri Pušmucovā
Līdumnieki, Pagasta pārvalde
Līdumnieki
2 konteineri Līdumniekos
2 konteineri pie Ciblas vidusskolas
Ciblas vidusskola
Cibla Internāts
Pirmskolas iest. Ciblā
4 konteineri Ciblā
5 konteineri Ciblā
8 konteineri Felicianovā
Pirmskolas iest., Blonti
2 konteineri Blotnos, Pašvaldības ēka
6 konteineri Lucmuižā
2 konteineri Zvirgzdenē
Zvirgzdene
2 konteineri skola, Zvirgzdenes pag.
3 konteineri pie Ezersalas internātskolas
3 konteineri Ezersalā
5 konteineri Blontos

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).