Budžets 2016

Pirmdiena, 22 februāris 2016 13:44

Ciblas novada pašvaldības budžets 2016. gadam.

1. Noteikt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus un finansēšanu 2 752 395 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1.

2. Noteikt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta izdevumus 2 752 395 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.2.

3. Noteikt Ciblas novada pašvaldības speciālā budžeta ieņēmumus un izdevumus 225 610 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.3.

4. Noteikumi Nr.1 ir spēkā no 2016.gada 1.janvāra līdz 2016.gada 31.decembrim.

Domes priekšsēdētājs                                                                                         J.Dombrovskis

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās