1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

„Dullajā desmitniekā” – 7 komandas

Pirmdiena, 07 marts 2016 11:27

PDF Drukāt E-pasts
Nu jau trešo reizi Ciblas novada jaunieši rīko pasākumu "Dullais desmitnieks". Šogad šajā konkursā piedalījās septiņas komandas: jaunieši no Zilupes (1 komanda), Ludzas (3 kom.), Cirmas (1 kom.) un Ciblas (2 kom.). Cerējām, ka no Ciblas novada būs vairāk jauniešu komandu, nu bet … kā ir tā ir. Komandā piedalījās 6 cilvēki (divās no tām bija 5 cilvēki).
Pasākuma uzdevumi bija identiskie tiem, kas bija iepriekšējos gados (ar maziem labojumiem), jo ir diezgan grūti izdomāt kaut ko dullāku.
Konkurss norisinājās četrās daļās:
I daļa – "Komandas sauklis". Katra komanda prezentēja sevi ne mazāk kā 5 minūtes (dziedāja, dejoja, jokoja, stāstīja anekdoti, tēloja utt.).
II daļa "Loģika". Katra komanda saņēma lapas, kurās bija 20 āķīgi jautājumi. Šis uzdevums bija jāizpilda 15 minūšu laikā.
III daļa – "Dullais 10". Mājas darbs. Katra komanda pirms sacensībām saņēma 12 asprātīgus uzdevumus. Sacensību laikā komanda izlozēja 5 no veicamajiem uzdevumiem. Katra uzdevuma izpildei tika dots laiks no 0,20 līdz 2 minūtēm (atkarīgs no uzdevuma).
IV daļa Apbalvošana un nomināciju pasniegšana.
Tika apbalvotas trīs labākās komandas, tās saņēma oriģinālas medaļas un piemiņas plāksnes ar bonusu. Starp komandām bija sīva cīņa, 1. vietu no 3. šķīra tikai daži punkti.
7. vieta šogad trāpījās Zilupes komandai "Varavīksne", 6. vietu izcīnīja "Ludzas ērgļi", 5. vieta bija Ludzas komandai "Istalsnas uzvarētāji", 4. vieta trāpījās Ciblas komandai "Čebureķi". Godalgotās vietas izcīnīja: 3.v. – Ludzas komanda "Zvēri L", 2. v. – Cirmas pagasta komandai "CSK" (Cirmas sporta komanda), bet 1. vietu šogad izcīnīja Ciblas komanda "MK Makarova".
Liels paldies pasākuma vadītājiem Viktorijai Leščinskai un Daigai Abramānei, kā arī liels paldies vadītāju palīgiem, kuriem arī vajadzēja „labi pasvīst”, tie ir: Linards Sadovskis, Emīlija Ivaņenko un dīdžejs Žanis Tihovskis.
Starp sacensību posmiem bija arī tējas pauze, kur visi mielojās ar sviestmaizēm un tēju, par to liels paldies Svetlanai Tihovskai.
Paldies arī Ciblas TN vadītājai Sandrai Beļavskai un autobusa šoferītim Vladimiram Kuzņecovam.
Aldis TIHOVSKIS,
Ciblas novada jauniešu centra vadītājs

Afiša

23.06.2018 22.00 Līgošana Ciblas Kapukalna estrādē.

23.06.2018 22.00 Līgo Zvirgzdenē.

15.07.2018 15.00 Ciblas novada "Bērnības svētki". (Zvirgzdenē)

20.06.2018 20.00 Komēdija "Krustmāte Jūle no Tūles" (Pušmucovas TN)

22.06.2018 15.00 Līgo Blontos

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo