1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

„Dullajā desmitniekā” – 7 komandas

Pirmdiena, 07 marts 2016 11:27

PDF Drukāt E-pasts
Nu jau trešo reizi Ciblas novada jaunieši rīko pasākumu "Dullais desmitnieks". Šogad šajā konkursā piedalījās septiņas komandas: jaunieši no Zilupes (1 komanda), Ludzas (3 kom.), Cirmas (1 kom.) un Ciblas (2 kom.). Cerējām, ka no Ciblas novada būs vairāk jauniešu komandu, nu bet … kā ir tā ir. Komandā piedalījās 6 cilvēki (divās no tām bija 5 cilvēki).
Pasākuma uzdevumi bija identiskie tiem, kas bija iepriekšējos gados (ar maziem labojumiem), jo ir diezgan grūti izdomāt kaut ko dullāku.
Konkurss norisinājās četrās daļās:
I daļa – "Komandas sauklis". Katra komanda prezentēja sevi ne mazāk kā 5 minūtes (dziedāja, dejoja, jokoja, stāstīja anekdoti, tēloja utt.).
II daļa "Loģika". Katra komanda saņēma lapas, kurās bija 20 āķīgi jautājumi. Šis uzdevums bija jāizpilda 15 minūšu laikā.
III daļa – "Dullais 10". Mājas darbs. Katra komanda pirms sacensībām saņēma 12 asprātīgus uzdevumus. Sacensību laikā komanda izlozēja 5 no veicamajiem uzdevumiem. Katra uzdevuma izpildei tika dots laiks no 0,20 līdz 2 minūtēm (atkarīgs no uzdevuma).
IV daļa Apbalvošana un nomināciju pasniegšana.
Tika apbalvotas trīs labākās komandas, tās saņēma oriģinālas medaļas un piemiņas plāksnes ar bonusu. Starp komandām bija sīva cīņa, 1. vietu no 3. šķīra tikai daži punkti.
7. vieta šogad trāpījās Zilupes komandai "Varavīksne", 6. vietu izcīnīja "Ludzas ērgļi", 5. vieta bija Ludzas komandai "Istalsnas uzvarētāji", 4. vieta trāpījās Ciblas komandai "Čebureķi". Godalgotās vietas izcīnīja: 3.v. – Ludzas komanda "Zvēri L", 2. v. – Cirmas pagasta komandai "CSK" (Cirmas sporta komanda), bet 1. vietu šogad izcīnīja Ciblas komanda "MK Makarova".
Liels paldies pasākuma vadītājiem Viktorijai Leščinskai un Daigai Abramānei, kā arī liels paldies vadītāju palīgiem, kuriem arī vajadzēja „labi pasvīst”, tie ir: Linards Sadovskis, Emīlija Ivaņenko un dīdžejs Žanis Tihovskis.
Starp sacensību posmiem bija arī tējas pauze, kur visi mielojās ar sviestmaizēm un tēju, par to liels paldies Svetlanai Tihovskai.
Paldies arī Ciblas TN vadītājai Sandrai Beļavskai un autobusa šoferītim Vladimiram Kuzņecovam.
Aldis TIHOVSKIS,
Ciblas novada jauniešu centra vadītājs

Afiša

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo