1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

APMĀCĪBAS JAUNIEŠIEM par starpkultūru izglītību

Trešdiena, 09 marts 2016 08:08

PDF Drukāt E-pasts

No 2016. gada 1. līdz 3.aprīlim atpūtas kompleksā “Ezerkrasti, Čornajas pagastā, Rēzeknes novadā, notiks apmācības Latgales reģiona jauniešiem par starpkultūru izglītību!

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Latvijas Lauku forums” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Latgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

Afiša

Svecīšu vakari (Ciblas un Līdumnieku pagasta kapsētās)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo