1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblānieši veiksmīgi startē sacensībās „Pakaļ pavasarim”

Piektdiena, 01 aprīlis 2016 11:51

PDF Drukāt E-pasts
31. martā Ciblas ciema centrā notika Ciblas novada, Ludzas un Zilupes jauniešu sacensības ar uzdevumiem "PAKAĻ PAVASARIM". Visi Ciblas iedzīvotāji un sportisti varēja redzēt dabas pārvērtības – no rīta lija stiprs lietus, bet neilgi pirms sacensībām jau spīdēja saulīte un pūta liegs pavasara vējš.
Sacensības notiek jau trešo gadu, un šogad uz tām ieradās jaunieši arī no kaimiņu novadiem (Ludzas un Zilupes). Divas komandas bija no Ciblas novada un no Ludzas, bet viena no – Zilupes.
Sacensību uzdevums bija ātrāk noskriet noteiktu maršrutu, pa ceļam veicot astoņus uzdevumus - tūrisma, militāros, atjautības, sporta, kā arī jāparāda ķerras vadīšanas prasmes. Komandas sastāvā bija jābūt trim zēniem un vienai meitenei. FOTO
Sacensības atklāja Ciblas novada komanda ar nosaukumu "BEZ NOSAUKUMA", kas izcīnīja godalgoto 3. vietu (dalībnieki: Aivis Haks, Edijs Kušneris, Aiva Sidorčenko, Lauris Ostrovskis). No Ciblas novada startēja arī otra komanda ar nosaukumu "HAKUNA MATATA". Šī komanda bija nopietni gatavojusies un izcīnīja godalgoto 1. vietu (dalībnieki: Līga Šmate, Lauris Vonogs, Verners Valters un komandas kapteinis Mārtiņš Pavlovs). Trešie startēja "REĀLI PACANI" – komanda no Ludzas, tajā bija tikai zēni; viņi izcīnīja godalgoto 2. vietu (dalībnieki: Deniss Saļihovs, Andris Korņejevs, Juris Noviks un Raitis Kolocāns). Ceturtie startēja zilupieši – komanda ar nosaukumu "OMEGA", un viņi ierindojās 4. vietā (dalībnieki: Jānis Ļubimovs, Boriss Mošerenoks, Gļebs Mošerenoks un Elīna Sļadzevska). Sacensības noslēdza komanda no Ludzas ar nosaukumu "ZAJKAS" (komandas sastāvā tikai meitenes: Aija Boroduļina, Anastasija Afanasjeva, Liliāna Krasutina un komandas kapteine Ērika Podniece). Viņas izcīnīja 5. vietu.
Pirmās trīs komandas tika apbalvotas ar diplomiem, kausu un medaļām.
Vēlos pateikt lielu paldies vienmēr atsaucīgajiem jaunsargu instruktoriem Ivaram Novožilovam (Ludza) un Valērijam Meškovskim (Zilupe), kā arī pateikties dažiem Ciblas jauniešiem, bez kuriem sacensības nebūtu iespējamas, tie ir: Vairis Sprūžs, Andris Duncāns, Edijs Savickis, Renāte Kuzņecova, Žanis Tihovskis, Viktorija Leščinska un Igors Kuzņecovs. Paldies Ciblas iedzīvotājiem par sapratni!
Līdz nākamajam pavasarim!
Aldis TIHOVSKIS,
Ciblas jauniešu centra „Impulss” vadītājs

Afiša

29.05.2019 09.00 Izrāde "ELPOJIET DZIĻĀK" (Ciblas vidusskolā)

Kapusvētki 2019. gadā

01.06.2019 14.00 Ciblas vidusskolai 70

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo