Paziņojums par Ciblas novada attīstības programmas 2012. – 2018. gadam apstiprināšanu

Pirmdiena, 03 oktobris 2011 09:56

attistibas_pr

Ciblas novada attīstības programma 2012. – 2018. gadam ir vidējā termiņa plānošanas dokuments, kas nosaka novada attīstības prioritātes, rīcības virzienus un uzdevumus, kā arī to īstenotājus un finanšu resursus ilgtermiņa mērķu sasniegšanai.

Ciblas novada attīstības programmas izstrādātājs ir SIA ”Sustainable Advanced Sasolutions” un novada pašvaldības Attīstības nodaļa. Adrese – Domes nams, C.Blonti, Blontu pag., Ciblas novads, LV-5706; tālruņa numurs – 65707400; pašvaldības mājas lapa – www.ciblasnovads.lv.

Interesenti var iepazīties ar izstrādāto un apstiprināto Ciblas novada Attīstības programmu 2012. – 2018. gadam un Vides pārskatu Ciblas novada pašvaldības administratīvajā ēkā Blontos katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.00.

Vides pārskatā ir iekļauts atzinums no Vides pārraudzības valsts biroja, kā arī plānotie monitoringa pasākumi termiņi.

Ciblas novada pašvaldība ir izstrādājusi Informatīvo ziņojumu par plānošanas dokumenta pieņemšanu un ievietojusi to pašvaldības mājas lapā – www.ciblasnovads.lv, sadaļā Attīstības programma.

Kapusvētki 2019. gadā