1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Jauno mednieku sacensībās uzvar meitenes no Ludzas

Otrdiena, 19 aprīlis 2016 11:42

PDF Drukāt E-pasts
9. aprīlī notika Ciblas biedrības „Strauts” un  Ciblas novada jauniešu centra "Impulss" sadarbībā ar Ciblas makšķernieku un mednieku kolektīvu „Arbalets” un IK „Lanas 777” rīkotās sacensības jauniešiem „Jaunais mednieks”. Biedrības vadītājs Aldis Tihovskis stāsta par to norisi.
– Sacensībās piedalījās 8 komandas, katrā pa 3 cilvēkiem. Tās Ciblā rīkojām pirmo reizi, bet esam ieguvuši labu pieredzi un pozitīvas emocijas, tāpēc gribētos arī nākamgad sarīkot vēl labākas sacensības.
Esmu ļoti pateicīgs par atbalstu un aktīvu līdzdalību sacensību rīkošanā Raimondam Taukačam (MMB „Arbalets”), kā arī jaunsardzes vienību vadītājiem Ivaram Novožilovam (Cibla un Ludza) un Valērijam Meškovskim (Zilupe).
Sacensības „Jaunais mednieks” noritēja saskaņā ar nolikumu. Tās sākās ar teorētisko daļu: mednieks Raimonds Taukačs jauniešiem uzskatāmi ar piemēriem stāstīja par medību šaujamieročiem – bisēm, karabīnēm, par mežu un zvēriem, to pēdām, par medību limitiem u.c. jautājumiem. Atbildējām uz sacensību dalībnieku jautājumiem.
Sekoja sacensību daļa, kuras laikā jaunieši atbildēja uz 20 teorētiska testa jautājumiem. Šaušana mērķī ar gaisa jeb pneimatisko šauteni bija būtisks sacensību posms, jo tas izšķīra rezultātu. Saskaitot punktus, izrādīja, ka vislabākie jaunie mednieki ir Ludzā – uzvarēja komandas „Zagonščicas” meitenes, viņas ļoti labi sašāva mērķi. Tas noteikti ir iepriekšējo treniņu rezultāts, meitenes aktīvi apmeklē jaunsargu vienības nodarbības.
Otrie labākie – Ciblas komanda, kurā bija jaunie zemessargi un biedrības „Strauts” dalībnieki.
Trešie – zilupieši.
Uzvarētājiem tika pasniegti kausi, medaļas un diplomi.
Pēc labi pavadītas dienas – mielošanās ar ceptām desiņām, ar ko cienāja mednieku biedrība „Arbalets”.

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo