1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Jauno mednieku sacensībās uzvar meitenes no Ludzas

Otrdiena, 19 aprīlis 2016 11:42

PDF Drukāt E-pasts
9. aprīlī notika Ciblas biedrības „Strauts” un  Ciblas novada jauniešu centra "Impulss" sadarbībā ar Ciblas makšķernieku un mednieku kolektīvu „Arbalets” un IK „Lanas 777” rīkotās sacensības jauniešiem „Jaunais mednieks”. Biedrības vadītājs Aldis Tihovskis stāsta par to norisi.
– Sacensībās piedalījās 8 komandas, katrā pa 3 cilvēkiem. Tās Ciblā rīkojām pirmo reizi, bet esam ieguvuši labu pieredzi un pozitīvas emocijas, tāpēc gribētos arī nākamgad sarīkot vēl labākas sacensības.
Esmu ļoti pateicīgs par atbalstu un aktīvu līdzdalību sacensību rīkošanā Raimondam Taukačam (MMB „Arbalets”), kā arī jaunsardzes vienību vadītājiem Ivaram Novožilovam (Cibla un Ludza) un Valērijam Meškovskim (Zilupe).
Sacensības „Jaunais mednieks” noritēja saskaņā ar nolikumu. Tās sākās ar teorētisko daļu: mednieks Raimonds Taukačs jauniešiem uzskatāmi ar piemēriem stāstīja par medību šaujamieročiem – bisēm, karabīnēm, par mežu un zvēriem, to pēdām, par medību limitiem u.c. jautājumiem. Atbildējām uz sacensību dalībnieku jautājumiem.
Sekoja sacensību daļa, kuras laikā jaunieši atbildēja uz 20 teorētiska testa jautājumiem. Šaušana mērķī ar gaisa jeb pneimatisko šauteni bija būtisks sacensību posms, jo tas izšķīra rezultātu. Saskaitot punktus, izrādīja, ka vislabākie jaunie mednieki ir Ludzā – uzvarēja komandas „Zagonščicas” meitenes, viņas ļoti labi sašāva mērķi. Tas noteikti ir iepriekšējo treniņu rezultāts, meitenes aktīvi apmeklē jaunsargu vienības nodarbības.
Otrie labākie – Ciblas komanda, kurā bija jaunie zemessargi un biedrības „Strauts” dalībnieki.
Trešie – zilupieši.
Uzvarētājiem tika pasniegti kausi, medaļas un diplomi.
Pēc labi pavadītas dienas – mielošanās ar ceptām desiņām, ar ko cienāja mednieku biedrība „Arbalets”.

Afiša

23.06.2018 22.00 Līgošana Ciblas Kapukalna estrādē.

23.06.2018 22.00 Līgo Zvirgzdenē.

15.07.2018 15.00 Ciblas novada "Bērnības svētki". (Zvirgzdenē)

20.06.2018 20.00 Komēdija "Krustmāte Jūle no Tūles" (Pušmucovas TN)

22.06.2018 15.00 Līgo Blontos

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo