1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Jauno mednieku sacensībās uzvar meitenes no Ludzas

Otrdiena, 19 aprīlis 2016 11:42

PDF Drukāt E-pasts
9. aprīlī notika Ciblas biedrības „Strauts” un  Ciblas novada jauniešu centra "Impulss" sadarbībā ar Ciblas makšķernieku un mednieku kolektīvu „Arbalets” un IK „Lanas 777” rīkotās sacensības jauniešiem „Jaunais mednieks”. Biedrības vadītājs Aldis Tihovskis stāsta par to norisi.
– Sacensībās piedalījās 8 komandas, katrā pa 3 cilvēkiem. Tās Ciblā rīkojām pirmo reizi, bet esam ieguvuši labu pieredzi un pozitīvas emocijas, tāpēc gribētos arī nākamgad sarīkot vēl labākas sacensības.
Esmu ļoti pateicīgs par atbalstu un aktīvu līdzdalību sacensību rīkošanā Raimondam Taukačam (MMB „Arbalets”), kā arī jaunsardzes vienību vadītājiem Ivaram Novožilovam (Cibla un Ludza) un Valērijam Meškovskim (Zilupe).
Sacensības „Jaunais mednieks” noritēja saskaņā ar nolikumu. Tās sākās ar teorētisko daļu: mednieks Raimonds Taukačs jauniešiem uzskatāmi ar piemēriem stāstīja par medību šaujamieročiem – bisēm, karabīnēm, par mežu un zvēriem, to pēdām, par medību limitiem u.c. jautājumiem. Atbildējām uz sacensību dalībnieku jautājumiem.
Sekoja sacensību daļa, kuras laikā jaunieši atbildēja uz 20 teorētiska testa jautājumiem. Šaušana mērķī ar gaisa jeb pneimatisko šauteni bija būtisks sacensību posms, jo tas izšķīra rezultātu. Saskaitot punktus, izrādīja, ka vislabākie jaunie mednieki ir Ludzā – uzvarēja komandas „Zagonščicas” meitenes, viņas ļoti labi sašāva mērķi. Tas noteikti ir iepriekšējo treniņu rezultāts, meitenes aktīvi apmeklē jaunsargu vienības nodarbības.
Otrie labākie – Ciblas komanda, kurā bija jaunie zemessargi un biedrības „Strauts” dalībnieki.
Trešie – zilupieši.
Uzvarētājiem tika pasniegti kausi, medaļas un diplomi.
Pēc labi pavadītas dienas – mielošanās ar ceptām desiņām, ar ko cienāja mednieku biedrība „Arbalets”.

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo