1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Informācija par skolēnu pieteikumiem darbam vasarā

Trešdiena, 01 jūnijs 2016 15:08

PDF Drukāt E-pasts

Aktuālā informācija par skolēnu pieteikumiem darbam vasarā

Jau aprīlī pašvaldība izsludināja pieteikšanos skolēnu darbam vasarā gan pie uzņēmējiem, gan pašvaldībā sadarbībā ar NVA. Pieteikumu iesniegšanas termiņš pašvaldībā skolēniem bija 2016. gada 20. maijs, kā arī vienlaikus bija jāpiesakās skolēnu darbam NVA. Līdz termiņa beigām pieteikumus iesniedza 12 skolēni, un viens skolēns iesniedza 27.05.2016. Komisija ir izskatījusi un sarindojusi skolēnu pieteikumus saskaņā ar nolikumā norādīto kārtību.

Sākot ar 1. jūniju, pašvaldībā strādā pirmie trīs pretendenti, pa vienam Ciblas, Blontu un Pušmucovas pagastā. 

Ar skolēnu sarakstu un pieteikumu iesniegšanas datumiem var iepazīties pielikumā esošajā sarakstā.

Attachments:
Download this file (skoleni.docx)Skolēnu saraksts

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo