1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Informācija par skolēnu pieteikumiem darbam vasarā

Trešdiena, 01 jūnijs 2016 15:08

PDF Drukāt E-pasts

Aktuālā informācija par skolēnu pieteikumiem darbam vasarā

Jau aprīlī pašvaldība izsludināja pieteikšanos skolēnu darbam vasarā gan pie uzņēmējiem, gan pašvaldībā sadarbībā ar NVA. Pieteikumu iesniegšanas termiņš pašvaldībā skolēniem bija 2016. gada 20. maijs, kā arī vienlaikus bija jāpiesakās skolēnu darbam NVA. Līdz termiņa beigām pieteikumus iesniedza 12 skolēni, un viens skolēns iesniedza 27.05.2016. Komisija ir izskatījusi un sarindojusi skolēnu pieteikumus saskaņā ar nolikumā norādīto kārtību.

Sākot ar 1. jūniju, pašvaldībā strādā pirmie trīs pretendenti, pa vienam Ciblas, Blontu un Pušmucovas pagastā. 

Ar skolēnu sarakstu un pieteikumu iesniegšanas datumiem var iepazīties pielikumā esošajā sarakstā.

Attachments:
Download this file (skoleni.docx)Skolēnu saraksts

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo