Uz sanāksmi pulcējās potenciālie LEADER projektu iesniedzēji

Piektdiena, 03 jūnijs 2016 08:50

2. jūnijā Ciblas novada domē notika sanāksme, uz kuru bija uzaicinātas visas Ciblas novada biedrības un uzņēmumi,kas plāno jau šajā jūnijā iesniegt LEADER projektu ar pašvaldības līdzfinansējumu.
Uzņēmēju un biedrību interese par iespēju realizēt LEADER projektu ir visai liela. Arī tālab, ka daudzi guvuši pozitīvu pieredzi, realizējot LEADER projektus. Sanāksmē Blontos piedalījās 5 biedrību un divu uzņēmumu pārstāvji, biedrības „Ludzas rajona partnerība” pārstāves Sandra Palma un Vija Karvele, kā arī Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis un Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska.
Sanāksme ilga divas stundas. To laikā katrs, kas pretendē uz pašvaldības līdzfinansējumu iecerētajam LEADER projektam, pastāstīja par savu ideju. Šī informācija ir nepieciešama, lai pašvaldība varētu izvērtēt projekta līdzfinansēšanas lietderību. Domes Attīstības nodaļa koordinēs projektu iesniegšanu un tālāko virzību.
Vēl līdz 15. jūnijam nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska gaidīs iesniegumus projektu līdzfinansēšanai arī no tiem pretendentiem, kas kādu iemeslu dēļ sanāksmē nepiedalījās. Un tad tiks gatavots domes lēmuma projekts par līdzfinansēšanu.
Jūnija domes sēdē, kas plānota pirms Jāņudienas, deputāti lems par konkrētu projektu atbalstīšanu no pašvaldības budžeta. Iespējamā atbalsta apmērs – līdz 10% no projekta izmaksām. Par katru projektu domes deputāti lems un pieņems atsevišķu lēmumu.
Ir pieejamas BDR "Ludzas rajona partnerība" speciālistu konsultācijas visos novados
Ciblas novada Blontos trešdienās no 9.00 līdz 13.00 strādā projektu vadītāja Vija Karvele pēc iepriekšējā pieraksta pa tālruni 29550874.
BDR „Ludzas rajona partnerība” birojs atrodas Ludzā, Raiņa ielā 16 – 418.

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)