1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas vidusskolā tika sveikti čaklākie audzēkņi

Ceturtdiena, 04 jūnijs 2015 00:00

PDF Drukāt E-pasts

Jau vairāk nekā 30 gadus Ciblas vidusskolā pēdējā mācību dienā pulcējas visi skolas audzēkņi un pedagogi, lai kopā atcerētos visus gada sasniegumus un apbalvot labākos skolēnus par viņu panākumiem mācības, sasniegumiem olimpiādēs, sporta aktivitātēs un dažādos konkursos. Ar labākiem novēlējumiem skolēnus sveica arī Ciblas pašvaldības priekšsēdētājs.

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo