Ciblas novads sumina gada cilvēku Valdi Nagli jubilejā

Otrdiena, 06 septembris 2016 07:49

Neskatoties uz to, ka vairums talantīgo cilvēku no lauku reģioniem bieži vien dodas laimes meklējumos uz lielpilsētām vai pat citām valstīm, mūsu vidū vēl joprojām ir cilvēki, kas velta savu dzīvi kādai īpašai misijai un uztur apkārtējos vēlmi darboties, attīstīties un sasniegt mērķus. Viens no spilgtākajiem piemēriem Ciblas novadā ir tā ilggadējs tā iedzīvotājs - Valdis Naglis. Viņš atzīts par novada goda pilsoni, aktīvi iesaistās kultūras un mūzikas dzīvē un nupat nosvinējis arī skaistu dzīves jubileju.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)