Ciblas novads sumina gada cilvēku Valdi Nagli jubilejā

Otrdiena, 06 septembris 2016 07:49

Neskatoties uz to, ka vairums talantīgo cilvēku no lauku reģioniem bieži vien dodas laimes meklējumos uz lielpilsētām vai pat citām valstīm, mūsu vidū vēl joprojām ir cilvēki, kas velta savu dzīvi kādai īpašai misijai un uztur apkārtējos vēlmi darboties, attīstīties un sasniegt mērķus. Viens no spilgtākajiem piemēriem Ciblas novadā ir tā ilggadējs tā iedzīvotājs - Valdis Naglis. Viņš atzīts par novada goda pilsoni, aktīvi iesaistās kultūras un mūzikas dzīvē un nupat nosvinējis arī skaistu dzīves jubileju.

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv