1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Labi spēlējam arī Rēzeknes novadā

Pirmdiena, 19 septembris 2016 12:53

PDF Drukāt E-pasts
17. septembrī Ciblas novada jauniešu futbola komanda ''Strauts'' piedalījās Futbolasporta dienā Rēzeknes novada Audriņos. Ciblānieši sacensībās "Rudens futbola kauss - Audriņi 2016" kopā ar Rēzeknes novada piecām jauniešu komandām cīnījās par godalgotām vietām.
Turnīrs bija sadalīts divās apakšgrupās. Ciblas novada jaunieši savā apakšgrupā ierindojās 1. vietā, bet finālspēlē pret komandu ''Feimaņi'' ciblānieši ar rezultātu 1 - 3 piekāpās un turnīrā palika augstajā 2. vietā.
Komandas ''Strauts'' sastāvā spēlēja Endijs Romanovs (kapteinis), Kristaps Tereško (vārtsargs), Egīls Jegorovs, Andris Duncāns, Lauris Vonogs; Igors Prikulis, Raivis Kozlovskis, Aigars Grahoļskis, Artis Reiniks un Viktorija Laugale. Pēc sacensību nolikuma, komandas sastāvā obligāti bija jāspēlē arī vienai meitenei, un Viktorija mūsu puišiem teicami palīdzēja.

Afiša

04.05.2018 22.00 Inga un Normunds (Pušmucovas TN)

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo