1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Labi spēlējam arī Rēzeknes novadā

Pirmdiena, 19 septembris 2016 12:53

PDF Drukāt E-pasts
17. septembrī Ciblas novada jauniešu futbola komanda ''Strauts'' piedalījās Futbolasporta dienā Rēzeknes novada Audriņos. Ciblānieši sacensībās "Rudens futbola kauss - Audriņi 2016" kopā ar Rēzeknes novada piecām jauniešu komandām cīnījās par godalgotām vietām.
Turnīrs bija sadalīts divās apakšgrupās. Ciblas novada jaunieši savā apakšgrupā ierindojās 1. vietā, bet finālspēlē pret komandu ''Feimaņi'' ciblānieši ar rezultātu 1 - 3 piekāpās un turnīrā palika augstajā 2. vietā.
Komandas ''Strauts'' sastāvā spēlēja Endijs Romanovs (kapteinis), Kristaps Tereško (vārtsargs), Egīls Jegorovs, Andris Duncāns, Lauris Vonogs; Igors Prikulis, Raivis Kozlovskis, Aigars Grahoļskis, Artis Reiniks un Viktorija Laugale. Pēc sacensību nolikuma, komandas sastāvā obligāti bija jāspēlē arī vienai meitenei, un Viktorija mūsu puišiem teicami palīdzēja.

Afiša

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo