1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Realizēts Ciblas pagasta jauniešu projekts

Pirmdiena, 19 septembris 2016 13:04

PDF Drukāt E-pasts
Ciblas pagasta jaunieši piedalījās projektu konkursā "Jaunieši novadam 2016", iegūstot no pašvaldības budžeta finansējumu 426 EUR apmērā, lai īstenotu projektu "Vecmuižas apkārtnes labiekārtošana". Projekta ietvaros tika iegādāti dēļi, skrūves, krāsa un citi piederumi, lai varētu izgatavot solus un galdus, tos nokrāsot un iecementēt. Projekta īstenošanā jauniešiem atbalstu un padomu sniedza jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis, kura vadībā notika soliņu izgatavošanas un uzstādīšanas darbi.
Soli un galdi ir atjaunoti. Tas būtiski uzlabo Eversmuižas apkārtnes ainavu. Atjaunotajiem soliem ir praktisks pielietojums – tos izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, kas dodas ekskursijā pa Eversmuižas kultūrvēsturisko taku.
Projekta vadītājs ir Vairis Sprūžs.

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo