1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Realizēts Ciblas pagasta jauniešu projekts

Pirmdiena, 19 septembris 2016 13:04

PDF Drukāt E-pasts
Ciblas pagasta jaunieši piedalījās projektu konkursā "Jaunieši novadam 2016", iegūstot no pašvaldības budžeta finansējumu 426 EUR apmērā, lai īstenotu projektu "Vecmuižas apkārtnes labiekārtošana". Projekta ietvaros tika iegādāti dēļi, skrūves, krāsa un citi piederumi, lai varētu izgatavot solus un galdus, tos nokrāsot un iecementēt. Projekta īstenošanā jauniešiem atbalstu un padomu sniedza jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis, kura vadībā notika soliņu izgatavošanas un uzstādīšanas darbi.
Soli un galdi ir atjaunoti. Tas būtiski uzlabo Eversmuižas apkārtnes ainavu. Atjaunotajiem soliem ir praktisks pielietojums – tos izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, kas dodas ekskursijā pa Eversmuižas kultūrvēsturisko taku.
Projekta vadītājs ir Vairis Sprūžs.

Afiša

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo