Par LR un KF vienošanos par pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkāršošanu pamatsarakstu atjaunošanu

Pirmdiena, 10 oktobris 2016 08:46

Saskaņā ar 2010.gada 20.decembra ,,Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkāršošanu",

Krievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī O.RIBAKOVS informē,

ka Ciblas novada pašvaldības pamatsaraksti 03.10.2016.  tika iesniegti KF ģenerālkonsulātā Daugavpilī un

no 10.10.2016. var uzsākt dokumentu

(pase, viena fotogrāfija, medicīniskās apdrošināšanas polise, pamatojums iekļaušanai sarakstos)

iesniegšanu atļaujas saņemšanai.

Minētos dokumentus ir iespējams iesniegt

Vīzu centrā Daugavpilī, Rīgas ielā 69 vai

Ludzas tūrisma aģentūrā, Baznīcas ielā 42, Ludzā.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)