1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novada jaunsargi teicami startē sacensībās „Sorgoj Latviju!”

Sestdiena, 19 novembris 2016 08:03

PDF Drukāt E-pasts
15. novembrī Ludzā notika jaunsargu JIC JD 2. novada nodaļas Ludzas, Ciblas, Zilupes jaunsargu vienību sacensības "Sorgoj Latviju!", kuras bija veltītas LR proklamēšanas gadadienai.
Sacentās 8 komandas, kas sastāvēja no 32 jaunsargiem. No Ciblas novada sacensībās piedalījās četras komandas, t.sk. trīs no Pušmucovas pamatskolas un viena no Ciblas vidusskolas.
Sacensības bija dalītas divos posmos:
1. Teorija – testa veidā vajadzēja atbildēt uz 30 jautājumiem (Latvijas vēsture, NBS, militārisms, pirmā palīdzība, ieroči, tūrisms, jaunsardze un citi atjautības uzdevumi);
2. Fiziskā sagatavotība – vajadzēja pārvarēt 300 m trasi ar vairākiem šķēršļiem.
Teorijas pārbaudījumā pirmās trīs vietas ieguva Ciblas novada jaunsargi: 1. Viktorija Leščinska – 25 punkti, 2. Artis Rimša – 24 punkti un 3. Andis Rimicāns – 20 punkti.
Fiziskās sagatavotības pārbaudījumā labāk paveicās vienai no Ludzas komandām, bet 2. vietu izcīnīja Ciblas komanda (Viktorija Leščinska, Artis Rimša, Maksims Petrovskis, Lauris Žubulis), 3. vietu izcīnīja otra Ludzas komanda, bet 4. vietu viena no Pušmucovas komandām.
No Pušmucovas sacensībās piedalījās 13 jaunsargi: Harijs Plenkovs, Andis Rimicāns, Roberts Dovgiallo, Dairis Kristiāns Kazinieks, Ivo Migalovs, Daniels Mikjanskis, Kristers Sviklāns, Oskars Onukrāns, Dominiks Mironovs, Dmitrijs Kuzņecovs, Andis Kolocāns, Dāvis Matvejevs, Rodions Golikovs.
Nākamās sacensības starp šīm jaunsargu vienībām būs 15. decembrī, kur noskaidrosim, kurš ir vislabākais jaunsargs šaušanā no pneimatiskās šautenes.
Ciblas novada jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo