Atkritumu konteineru izvešana – mēneša 2. un 4. pirmdienā

Otrdiena, 27 decembris 2016 08:13

SIA „ALAAS”, kas Ciblas novada pašvaldībā nodrošina atkritumu konteineru izvešanu, informē par datumiem, kad 2017. gadā notiks par atkritumu konteinera (u) izvešana pagastos.
Pušmucovā, Līdumniekos, Ciblā, Felicianovā, Blontos, Lucmuižā no „ALAAS” nomāto konteineru izvešana notiks divas reizes mēneši – otrajā un ceturtajā pirmdienā.
Pielikumā – grafiks katram konteineram, ko varat saglabāt vai izdrukāt zināšanai:

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).