Bibliotēkā Lucmuižā – fotoizstāde

Ceturtdiena, 05 janvāris 2017 10:07

No janvāra līdz marta beigām Zvirgzdenes pagasta bibliotēkā skatāma fotoizstāde
"Mans mīļais mājdzīvnieciņš ".
Zvirgzdenes pagasta bibliotēkas vadītāja Jolanta Pridāne aicinu visus piedalīties šajā izstādē ar fotogrāfijām:
vai atnesiet uz bibliotēku Lucmuižas ciema „Lejas” mājā 8-4. Uz foto norādiet savu vārdu, uzvārdu, tel. numuru un dzīvnieka vārdu. Izstādes noslēgumā būs apbalvošana.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).