Budžets 2017

Piektdiena, 20 janvāris 2017 13:21

Ciblas novada pašvaldības budžets 2017. gadam.

1. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus 2 745 383 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1.

2. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta izdevumus 2 745 383

EUR saskaņā ar pielikumu Nr.2.

3. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības speciālā budžeta ieņēmumus un izdevumus 279 000 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.3.

4. Apstiprināt Ciblas novada prognozēto parādu saistību apmēru 2017.gadam    saskaņā ar 4.pielikumu.

5.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai budžeta ieņēmumu neizpildes gadījumā ir tiesības finansēt budžeta iestādes un pasākumus proporcionāli budžeta ieņēmumu izpildei.

6.Gadījumos, kad budžeta līdzekļu izlietojums noteiktiem mērķiem (mērķdotācijas, valsts iestāžu transferti, projektu finanšu līdzekļi un citi konkrētam mērķim paredzēti līdzekļi) pārsniedz šajos noteikumos apstiprinātos apjomus, centralizētai grāmatvedībai ir atļauts līdz grozījumu izdarīšanai šajos noteikumos veikt nepieciešamos maksājumus.

7.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai ir tiesības pašvaldības budžeta iestāžu budžeta programmu, apakšprogrammu un pasākumu izdevumu tāmēs veikt grozījumus starp budžeta izdevumu klasifikācijas atbilstoši ekonomiskajām kategorijām kodu: „1000 - atlīdzība”, „2000 – preces un pakalpojumi”, „5000 – pamatkapitāla veidošana” un „6000 – sociālie pabalsti” saistošajos noteikumos paredzētās apropriācijas ietvaros.

8. Noteikumi Nr.11 stājas spēkā ar 2017.gada 1.janvāri.

Domes priekšsēdētājs                                         J.Dombrovskis

07.05.2017 Izrāde "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS" Isnaudas amatierteātris(Pušmicovas TN)

afisha Pusmucova 175