Budžets 2017

Piektdiena, 20 janvāris 2017 13:21

Ciblas novada pašvaldības budžets 2017. gadam.

1. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus 2 745 383 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1.

2. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta izdevumus 2 745 383

EUR saskaņā ar pielikumu Nr.2.

3. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības speciālā budžeta ieņēmumus un izdevumus 279 000 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.3.

4. Apstiprināt Ciblas novada prognozēto parādu saistību apmēru 2017.gadam    saskaņā ar 4.pielikumu.

5.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai budžeta ieņēmumu neizpildes gadījumā ir tiesības finansēt budžeta iestādes un pasākumus proporcionāli budžeta ieņēmumu izpildei.

6.Gadījumos, kad budžeta līdzekļu izlietojums noteiktiem mērķiem (mērķdotācijas, valsts iestāžu transferti, projektu finanšu līdzekļi un citi konkrētam mērķim paredzēti līdzekļi) pārsniedz šajos noteikumos apstiprinātos apjomus, centralizētai grāmatvedībai ir atļauts līdz grozījumu izdarīšanai šajos noteikumos veikt nepieciešamos maksājumus.

7.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai ir tiesības pašvaldības budžeta iestāžu budžeta programmu, apakšprogrammu un pasākumu izdevumu tāmēs veikt grozījumus starp budžeta izdevumu klasifikācijas atbilstoši ekonomiskajām kategorijām kodu: „1000 - atlīdzība”, „2000 – preces un pakalpojumi”, „5000 – pamatkapitāla veidošana” un „6000 – sociālie pabalsti” saistošajos noteikumos paredzētās apropriācijas ietvaros.

8. Noteikumi Nr.11 stājas spēkā ar 2017.gada 1.janvāri.

Domes priekšsēdētājs                                         J.Dombrovskis

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)