Ciblas novada Attīstības programmas 2012. – 2018.gadam Īstenošanas uzraudzības ziņojums par 2016.gadu

Trešdiena, 15 marts 2017 09:33

Ciblas novada attīstības programma 2012.-2018.gadam ir pašvaldībā apstiprināts dokuments, kurā definēta Ciblas novada attīstības vīzija, ilgtermiņā sasniedzamie mērķi un prioritātes, kā arī noteiktas vidēja termiņa prioritātes, rīcības virzieni un uzdevumi septiņu gadu periodam. Ciblas novada ilgtermiņa mērķu sasniegšanu paredzēts veikt, īstenojot 42 uzdevumus atbilstoši astoņām izvirzītajām vidēja termiņa prioritātēm.

Attīstības programmas uzraudzības mērķis ir izvērtēt novada teritorijas attīstības progresu un attīstības programmas īstenošanas gaitā sasniegto.

2016.gadā ir īstenoti sekojoši projekti:

Ciblas novada pašvaldības finansētie jauniešu projekti (katram – 500 euro) :

1. Pušmucovas ciemata sporta iespēju uzlabošana;
  2. Aktīvo brīvā laika pavadīšanas iespēju klāsta papildināšana Līdumniekos;
  3. Inventāra iegāde aktīvai atpūtai brīvā dabā (nūjošanas nūjas Ciblā);
  4. „”Vecmuižas” apkārtnes labiekārtošana;
  5. Papardes 3 (āra trenažieris Lucmuižā).
  6. 2 biznesa projekti:
    1. IK Lanas 777 – SUP dēļu un kanoe laivas iegāde tūrisma iespēju dažādošanai;
    2. SIA Rūc un Ripo – ģeneratora iegāde tehnikas remontam.

Ciblas novada pašvaldības finansētie uzņēmējdarbības projekti (katram – 1500 euro) :

Realizētie projekti ir veicinājuši Attīstības programmā noteikto mērķu sasniegšanu.

2016.gada jūnijā tika aktualizēts Investīciju plāns 2015.- 2018.gadam, tika iekļauti vairāki plānotie projekti, kas tiks īstenoti laika periodā no 2015. – 2018.gadam.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)