1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblā noticis tradicionālais skrējiens „Pakaļ pavasarim”

Ceturtdiena, 30 marts 2017 07:36

PDF Drukāt E-pasts
Novada pašvaldības jauniešu centrs ''Impulss'' sadarbībā ar biedrību ''Strauts'' 23. martā pa Ciblas ciema teritoriju organizēja ikgadējo skrējienu ar uzdevumiem ''Pakaļ pavasarim''.
Laika apstākļi skrējienam bija labi, bet slimību un dažādu apstākļu dēļ uz sacensībām šoreiz neatbrauca komandas no Zilupes un Cirmas. Skrējienā piedalījās komandas no Ciblas (3 komandas) un Ludzas (2 komandas). Distance bija ap 1 km gara un tajā komandām vajadzēja veikt astoņus dažādus uzdevumus: skriešana divatā - kikeragā, purva pārvarēšana, manevri ar ķerru, ievainotā pārnešana ar nestuvēm, lekšana ar maisiem, komandas slēpošana, strītbols, šaušana ar pneimatisko šauteni.
Pirmās un otrās vietas kausi, medaļas un diplomi aizceļoja uz Ludzu. FOTO
1. vietu ar rezultātu 8:42 minūtes izcīnīja Ludzas jaunsargu komanda ''Četri pelmeņi'' (Deniss Saļihovs – kapteinis, Kristiāns Dukaļskis, Andris Korņejevs, Juris Noviks), 2. vietu ar rezultātu 8:46 min. izcīnīja arī jaunsargu komanda ar nosaukumu ''Ludzas varoņi'' (Aija Boroduļina – kapteine, Artūrs Piterāns, Artūrs Bauska, Kristaps Vorza), un 3. vietu ar rezultātu 10:33 min. izcīnīja Ciblas vidusskolas komanda ''Špekazauri'' (Kristiāns Punculs - K, Aiva Sidorčenko, Ilmārs Dukulis, Arvis Šmats). Pie 4. vietas diplomiem ar rezultātu 11:10 min. tika komanda ar nosaukumu ''Dot 5'' (Artis Rimša - K, Maksims Petrovs, Ritvars Kozlovskis, Ilvars Purins), un 5. vietu ar rezultātu 14:26 min. izcīnīja mazie Ciblas vidusskolas sportisti ar komandas nosaukumu ''Onlain'' (Dairis Jegorovs - K, Aivis Savickis, Dainis Gudakovskis, Maksims Pozdņaks).
Šis pasākums nevarētu notikt bez stingro instruktoru - kontrolieru palīdzības, un tie bija Viktorija Leščinska, Žanis Tihovskis, Laima Sprūža, Aigars Grahoļskis, Emīlija Ivaņenko, Līga Bauska un Alīna Žagņevska.
Liels paldies par atbalstu Ciblas vidusskolas sporta skolotājai Ilgai Stepanovai un liels paldies par sadarbību Ludzas jaunsargu instruktoram Ivaram Novožilovam.
Aldis Tihovskis,
Ciblas novada jauniešu lietu speciālists

Afiša

6. maijā Kurjanovas ezerā - "OSOKA-2017"

osoka 2017 175

4. maijā Ciblā - Baltā galdauta svētki

afisa 4.maijs cibla 175

7. maijā Pušmucovas TN - "PYLNS DŽENTELMEŅA KOMPLEKTS"

afisha Pusmucova 175

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs