1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblā noticis tradicionālais skrējiens „Pakaļ pavasarim”

Ceturtdiena, 30 marts 2017 07:36

PDF Drukāt E-pasts
alt
Novada pašvaldības jauniešu centrs ''Impulss'' sadarbībā ar biedrību ''Strauts'' 23. martā pa Ciblas ciema teritoriju organizēja ikgadējo skrējienu ar uzdevumiem ''Pakaļ pavasarim''.
Laika apstākļi skrējienam bija labi, bet slimību un dažādu apstākļu dēļ uz sacensībām šoreiz neatbrauca komandas no Zilupes un Cirmas. Skrējienā piedalījās komandas no Ciblas (3 komandas) un Ludzas (2 komandas). Distance bija ap 1 km gara un tajā komandām vajadzēja veikt astoņus dažādus uzdevumus: skriešana divatā - kikeragā, purva pārvarēšana, manevri ar ķerru, ievainotā pārnešana ar nestuvēm, lekšana ar maisiem, komandas slēpošana, strītbols, šaušana ar pneimatisko šauteni.
Pirmās un otrās vietas kausi, medaļas un diplomi aizceļoja uz Ludzu. FOTO
1. vietu ar rezultātu 8:42 minūtes izcīnīja Ludzas jaunsargu komanda ''Četri pelmeņi'' (Deniss Saļihovs – kapteinis, Kristiāns Dukaļskis, Andris Korņejevs, Juris Noviks), 2. vietu ar rezultātu 8:46 min. izcīnīja arī jaunsargu komanda ar nosaukumu ''Ludzas varoņi'' (Aija Boroduļina – kapteine, Artūrs Piterāns, Artūrs Bauska, Kristaps Vorza), un 3. vietu ar rezultātu 10:33 min. izcīnīja Ciblas vidusskolas komanda ''Špekazauri'' (Kristiāns Punculs - K, Aiva Sidorčenko, Ilmārs Dukulis, Arvis Šmats). Pie 4. vietas diplomiem ar rezultātu 11:10 min. tika komanda ar nosaukumu ''Dot 5'' (Artis Rimša - K, Maksims Petrovs, Ritvars Kozlovskis, Ilvars Purins), un 5. vietu ar rezultātu 14:26 min. izcīnīja mazie Ciblas vidusskolas sportisti ar komandas nosaukumu ''Onlain'' (Dairis Jegorovs - K, Aivis Savickis, Dainis Gudakovskis, Maksims Pozdņaks).
Šis pasākums nevarētu notikt bez stingro instruktoru - kontrolieru palīdzības, un tie bija Viktorija Leščinska, Žanis Tihovskis, Laima Sprūža, Aigars Grahoļskis, Emīlija Ivaņenko, Līga Bauska un Alīna Žagņevska.
Liels paldies par atbalstu Ciblas vidusskolas sporta skolotājai Ilgai Stepanovai un liels paldies par sadarbību Ludzas jaunsargu instruktoram Ivaram Novožilovam.
Aldis Tihovskis,
Ciblas novada jauniešu lietu speciālists
Fotogrāfijas - A.Tihovskis

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo