Par kandidātu sarakstu pieņemšanu pašvaldību vēlēšanām

Ceturtdiena, 06 aprīlis 2017 08:24

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām Ciblas novadā notiks no 2017. gada 15. aprīļa līdz 24. aprīlim. Kandidātu sarakstus var iesniegt Ciblas novada vēlēšanu komisijai domes administratīvajā ēkā Blontos, sēžu zālē.
Ciblas novada vēlēšanu komisijas darba laiks:
bez iepriekšējās pieteikšanās
20. aprīlis, 10.00 - 14.00,
24. aprīlis, 08.00 - 18.00.
Pārējās dienās darba laiks saskaņojams ar vēlēšanu komisiju telefoniski vai elektroniski.
Drošības nauda – 120 eiro
Lai pieteiktu kandidātu sarakstu vēlēšanām, jāiemaksā drošības nauda. Tās lielums ir atkarīgs no pašvaldībā reģistrētā iedzīvotāju skaita. Ciblas novadā – 120 eiro.
Pašvaldību vēlēšanās drošības nauda ir jāiemaksā Ciblas novada vēlēšanu komisijas kontā LV35PARX0012469710009.
Maksājuma dokumentā, kuru izsniedz banka un kas iesniedzams vēlēšanu komisijai, jānorāda:
1) persona, kas veikusi maksājumu;
2) kandidātu saraksta nosaukums, par kuru drošības nauda iemaksāta;
3) vēlēšanu apgabala nosaukums, kurā saraksts pieteikts;
4) datums, kad veikts maksājums.
Drošības naudu drīkst iemaksāt gan juridiska, gan fiziska persona. Drošības nauda tiks atmaksāta, ja attiecīgās domes vēlēšanās no saraksta tiks ievēlēts vismaz viens deputāts. Ja neviens deputāts netiks ievēlēts, tad vēlēšanu komisija drošības naudu ieskaitīs attiecīgās pašvaldības budžetā.
Internetā - seminārs par sarakstu sagatavošanu
Centrālā vēlēšanu komisija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīkoja semināru „Deputātu kandidātu sarakstu sagatavošana un iesniegšana 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām”.
Tas notiks 30. martā plkst. 14.00 Rīgā, Latvijas Pašvaldību savienībā (M. Pils ielā 1, Rīgā).
Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāievēro, sagatavojot un iesniedzot kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, kā arī iepazīties ar sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammu „Balsis PV 2017”.
Plašāka informācija par prasībām sarakstu iesniegšanai publicēta
Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā internetā www.cvk.lv

30.06.2017 22.00 Pēterdienas zaļumballe (Līdumniekos)

30.06.2017 175

7. -9. jūlijs CIBLAS NOVADA SVĒTKI

Ciblas svetki 2017 175

9. jūlijā Pušmucovā - Zirgu rikšotāju sacensības „CIBLAS KAUSS 2017”

AF2017 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv