1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

LIELĀ TALKA 2017 PĀRCELTA UZ 29. APRĪLI!

Ceturtdiena, 13 aprīlis 2017 09:51

PDF Drukāt E-pasts
Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem
LIELĀ TALKA
Ciblas novadā
tiek pārcelta uz nākamo sestdienu - 29. aprīli!
Ciblas novadā Lielo talku koordinē Aldis Tihovskis, viņa tālrunis 26162066.
Internetā www.talkas.lv  ikviens varēja oficiāli pieteikt talkas vietas!
Kartē Ciblas novadā atzīmētas 12 Lielās talkas vietas:
Talka Ozupienes ciemā. To vadīs Zinaīda Bule. Tālrunis: 26178450. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Pulcēšanās 22. aprīlī plkst. 9.00 pie mājas "Zarembiņas". Visi laipni gaidīti talkā,līdzi ņemot cimdus un grābekļus.
Talkas Zvirgzdenes pagastā. Tās vadīs Valentīna Ruciņa. Tālrunis 28660279. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Iedzīvotāji tiek aicināti sakopt Lucmuižas parka aleju, Zvirgzdenes kapsētu, Vierņu kapsētu!
Talka Pušmucovas pamatskolas teritorijā. To vadīs Alla Ločmele. Tālrunis 26375588. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Paredzēta Pušmucovas pamatskolas apkārtnes uzkopšana un košumkrūmu stādīšana.
 

 

 

Afiša

Gadumijas balles Ciblas novadā

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo