LIELĀ TALKA 2017 PĀRCELTA UZ 29. APRĪLI!

Ceturtdiena, 13 aprīlis 2017 09:51

Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem
LIELĀ TALKA
Ciblas novadā
tiek pārcelta uz nākamo sestdienu - 29. aprīli!
Ciblas novadā Lielo talku koordinē Aldis Tihovskis, viņa tālrunis 26162066.
Internetā www.talkas.lv  ikviens varēja oficiāli pieteikt talkas vietas!
Kartē Ciblas novadā atzīmētas 12 Lielās talkas vietas:
Talka Ozupienes ciemā. To vadīs Zinaīda Bule. Tālrunis: 26178450. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Pulcēšanās 22. aprīlī plkst. 9.00 pie mājas "Zarembiņas". Visi laipni gaidīti talkā,līdzi ņemot cimdus un grābekļus.
Talkas Zvirgzdenes pagastā. Tās vadīs Valentīna Ruciņa. Tālrunis 28660279. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Iedzīvotāji tiek aicināti sakopt Lucmuižas parka aleju, Zvirgzdenes kapsētu, Vierņu kapsētu!
Talka Pušmucovas pamatskolas teritorijā. To vadīs Alla Ločmele. Tālrunis 26375588. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Paredzēta Pušmucovas pamatskolas apkārtnes uzkopšana un košumkrūmu stādīšana.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).